Szumy w uchu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 15

.. ...Najpierw zawroty głowy, szumy w lewym uchu, potem jakieś dziwne uczucia w głowie, przelewania, uciski i inne rzeczy. do tego lęki, zwłaszcza wieczorem połączone z okropnym biciem serca, poceniem. Byłam u dwu neurologów, miałam rentgen głowy, eeg, diagnoza, to nerwica lękowa wegetatywna..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 23

.. ...odczuwałam, odczuwam nadal ( szumy w uchu, mrowienie w głowie, uczucie ciepła oblewającego głowę, ogólne otępienie i inne atrakcje ). Bałam się też, że w końcu się uzależnię i po prostu odstawiłam. Powiedziałam sobie: raz kozie śmierć. No, nie było łatwo, przyznam. Nachodziły mnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 676

.. ...lewego ucha oraz holerne szumy od czego to tylko od braku żelaza gdy hemoglobina jest ok laryngolog ppwiedział że ten niedosłuch to po niewyleczonej kiedyś grypy uszkodiła infekcja jakiś nerw w uchu a ja wiem że to od tej mojej holernej nerwicy poradźcie mi czy te żelazo moze mieć wpływ..

Dodatkowe skurcze - Str. 37

.. ...ponadto szumy cały czas w uchu - dlatego i u laryngologa i neurologa byłam ! dobrze, że serce narazie za bardzo nie szaleje ! Mi też kiedyś zdarzały się takie dni Krycha ! ale już sie nie zdarzają ! pozdr!..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 6

.. ...mi drętwiała, czuje szumy w lewym uchu, mam ucisk w klatce piersiowej... i nie wiem co mam robić? Mam brać dalej leki czy je odstawić?? Mam dostakowo niskie ciśnienie 100 - 107/49 - 65. puls 67, 73, wczoraj 83 a dzsiaj 98 * Licze ze mi odpisze co mam robic, moja mama bedzie dzwonic..

Czy to nerwica? osłabienia, problemy z koncentracją i pamięcią

.. ...czasem bóle głowy i szumy w prawym uchu oraz uczucie pieczenia w prawej łopatce. Martwie sie tym wszystkim, nie wiem czy to na tle nerwowym, czy moze spowodowane pogodą, ale nigdy wczesniej jesienia nie mialam takich objawow. Moze to jakas choroba, nie wiem nie znam sie na tym zbytnio..

Ból głowy szum w uchu złe samopoczucie

.. ...temu zbagatelizowałam to,i mam za swoje w tej chwili mam kłopoty z błędnikiem a to jest okropność więc polecam szybką wizytę u laryngologa,z tego co wiem to na szumy w uszach jest lek o nazwie Betaserc...