Szybkie tętno i szybkie

Uwaga na zbyt szybkie tętno spoczynkowe

.. ...na pacjentów ze zbyt szybką spoczynkową akcją serca. Okazało się, że u pacjentów z grupy porównawczej ( z częstotliwością skurczów powyżej 70 uderzeń ) zaobserwowano m.in. o 46 proc. wyższe ryzyko hospitalizacji z powodu zawału, o ponad 50 proc. - z powodu niewydolności serca, o 38 proc...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 4

.. ...samopoczuie gorsze( jeden atak szybkiego bicia serca - tętno niemierzalne ) potem względny spokój. Teraz mam troszkę skurczy dodatkowych, żadko szarpnięcia i potknięcia. Kołatania wytępują tylko z powodu nerwów. Podobno WPW powróciło. Dodatkowo ma wypadanie płatka zastwaki dwudzielnej. I..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 18

.. ...ablacji miałem dośc szybkie tętno jak na mnie powyżej 80 gdzie normalnie wynosi ok 60 ). Oczywiście jestem pod kontrolą kardiologa. Jeśli to możliwe proszę o parę zdań odpowiedzi. Pozdrowienia i kolejne podziękowania, że chce sie tu panu być z nami i dzielić się swoimi wiadomościami...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 23

.. ...2. Czasami mam napady szybkiego bicia serca - tętno 140 - 150 w spoczynku. Napad trwa około godziny i łączę go z sytuacjami stresowymi. Nie biore więc żadnych leków, poza ziołowymi uspokajającymi ewentualnie. Jednak w czasie takiego napadu zawsze sie boję, że ono po prostu nie wytrzyma,..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 27

.. ...zaszkodzi samo w sobie szybkie tętno, pozwala w czasie napadu powtarzać sobie taka mantrę i to chyba pomaga. Oprócz długich napadów szybkiego bicia serca, które przypisuję nerwicy, zdarzaja mi sie też krótkie, kilkusekundowe częstoskurcze ( często przy gwałtownej zmianie pozycji ), w..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 24

.. ...mnie phenazolina i * szybkie * - wtedy średnie tętno jest ok 270. Średnie, więc troche w gorę i troche w dół.Do tego cała gama migotania, trzepotania i migoto - trzepotania moze wjde na nie zbyt poinformowaną ale czy te migotania i trzepotania jakoś dodatkowo sie odczuwa * ? czy tylko..

Echo serca - Str. 31

.. ...napadowe ) pod łopatkami, szybkie tętno ( 90 - 120 ) i niskie ciśnienie ( 95/60 ), kolejny termin wizyty za dwa tygodnie, po poczytaniu forum to jestem na dobrej drodze do nerwicy serca. Dziękuję. witam wszystkich. Mam prośbę. podaję poniżej pewne dane o któryvh nie mam zielonego..

Echo serca - Str. 35

.. ...na dzień zaczyna tak szybko, bardzo mocno bić. Trwa to tak około 2 minut. Muszę wtedy głęboko oddychać, żeby przeszło. Mierzę sobie ciśnienie i tętno, mam normalne. Ale w czasie jak serce mi tak szybko bije to tętno gwałtownie wzrasta. Raz miałam nawet 170! Co to może być? Witam!!! Mam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 97

.. ...głowy, oszołomienie, szybkie tętno, chęć natychmiastowej ucieczki ) w różnych sytuacjach: w środkach komunikacji, w galeriach handlowych, w tłumie ludzi, w samochodzie w korku ). Z jednego trzeba zdać sobie sprawę - to się dzieje w głowie, nie jest tak, że nagle serce ci przestanie bić,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 117

.. ...ten stres możę mnie szybko wykończyć. Sprawdzam sobie tętno, przy wysokim pulsie się denerwuję i tak w kółko. Obawiam się że mogę mieć zawał, i zastanawiam się czy ten stres i nerwica ( w sumie to, to samo ) są aż tak straszne jak to sobie wyobrażam???. Jeżeli ktoś może odpisać niech..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 667

.. ...wysokie tętno, jak po szybkim marszu, oczywiście nie pierwszy raz tak miałem, wcześniej nim zacząłem terapię od razu wpadałem w panikę i chodziłem po mieszkaniu jak głupi. To przyduszenie w klatce z wczoraj zmartwiło mnie i tak mam skitrany humor i ciągle nasłuchuje i sprawdzam tętno, to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 689

.. ...chodze z kijkami lub szybkie marsze uprawiwam ) tętno wzrasta do 120/130. Optymalny ruch jest bardzo korzystny dla serca, ale trzeba być systematycznym. Po tym co opisujesz bardzo dobrą stronę obrałaś, taka zmiana powolna ale systematyczna na pewno przyniesie poprawę. Co do odczuć bicia..

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie? - Str. 2

.. ...rano około 11 bardzo szybko bije mi serce, sprawdzałam ciśnienie i miałam normalne 115/75 a tętno 85 niby tez normalne ale czułam to serce jakbym się gdzieś przebiegła.Zaczęłam pic rano melisę ( ludzie normalnie piją kawę; )i wtedy czasami niestety nie mam tych bić serca,jak się bardzo..

Duży puls

.. ...mamuśki!!! Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź.!!! Pozdrawiam!!! Kardiolog,u którego byłam powiedział,że górna granica prawidłowego pulsu wynosi 100 uderzeń na minutę.Więc Twoja mama ma trochę za szybkie tętno.Lepiej zrobić badanie EKG i poradzić się dobrego lekarza.Może to rzeczywiście..

Śpiączka po zawale serca

.. Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Mam ojca po drugim zawale, ( prawdopodobnie, bo dokładnie lekarze nie mogą w obecnej sytuacji zdiagnozować ). 19.12.2005 zasłabła, bardzo długo czekalismy na karetkę, reanimacja trawała ponad godzinę. Teraz leży w śpiączce, oddycha przez respirator, tętno w przedziale 72 -..

Częstoskurcz nadkomorowy u dziecka

.. ...częstoskurcz jest to określenie szybkiego bicia serca powyżej 100HR/min, tętno 120HR/min jest niewątpliwie częstoskuczem, muszę powiedzieć, że taka wolna tachykardia nie jest niebezpieczna, ale wczesne usunięcie dodatkowej drogi przewodzenia odciąży twoje dziecko przed późniejszymi..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 22

.. ...WPW i częste objawy ( szybkie tętno, przy tym słabo mi sie robiło, i na ekg widoczne ). obecnie jestem po ablacji ( 28.01. 2008 ) w CK Anin wykonywaną przez dr Szumowskiego. Zaraz po zabiegu jeszcze zdarzało mi sie że serducho troszkę przyspieszało ale tak od marca do końca maja był..

Po ablacji - Str. 4

.. ...przedewszystkim, kołatania serca i szybkie tętno. Ablacja ponoć udała się, trwała około 6 godzin. Po około 2 tygodniach dostałem ataku bardzo szybkiego bicia seraca ( tętno było nie mierzalne ) i skoku ciśnienia. Zabrało mnie pogotowie, szkoda że jak wykonali EKG to już serce się troszkę..

Niskie tętno - Str. 2

.. ...bylo ok tylko serce za szybko bije mam brac na to magnez 2 razy dziennie najprawdopodobniej mam to na tle nerwowym najwyzsze tetno u mnie to 120 strasznie duzo i dlatego szybko sie mecze radze isc do lekarza i nie panikowac to nie jest nic zlego pozdrawiam Witam: )Ja również ostatnimi..

Szybkie tętno

.. ...czasu do czasu mam atak szybkiego bicia serca.Czy może jest to spowodowane nerwicą?Dodam,że chodzę na psychoterpię,bo w sumie nikt nigdy nie powiedział,że mam nerwicę,ale mnie się wydaje,że tak właśnie jest. hej jezeli masz dalej napady szybkiego bicia serca, to prwdopodobnie nie..

Szybkie tętno - Str. 2

.. ...ukryte,czy można w miarę szybko je znaleźć.U mnie cholerstwo dobrze się kryło,ale dostałam dopalacz,gdzie serducho w momencie przyspieszyło mi do 150 - 170 na minutę i dzięku temu znaleziono to miejsce. Dlatego teraz tak czekam na telefon z Ochojca,bo bardzo chcę mieć drugą ablację,bo:..

Szybkie tętno - Str. 3

.. ...ablację.( dlatego w miarę szybko,bo to drugi zabieg ). Oby tym razem się wszystko udało. Trzymam kciuki!!!! Obys miala to jak najszybciej z glowy!!! Daj znac jak konsultacja : ) pozdrawiam! Trochę się zaczynam denerwować,bo boję się,żeby tym razem nie przedobrzyli i nie wypalili za dużo..

Szybkie tętno - Str. 4

.. ...ataku.Serducho przyspiesza bardzo szybko,ja zaczynam się cała trząść i jest mi strasznie zimno,szczękam zębami i biegam często siusiu.Oczywiście jak najszybciej biorę tabletkę. Po chwili ( ostatnio tydzień temu miałam atak,ale krótki - ok.2 minut )przechodzi,robi mi się ciepło i zmęczona..

Ablacja - Str. 2

.. ...613 05 04. Na temacie Szybkie tętno II było już na ten temat. Pozdrawiam kontakt do Fundacji, gdzie przyjmuje prof Walczak - ( 022 ) 613 05 04. Jacek w jaki sposób dostałeś się do kliniki i czy musiałeś zapłacić za ten zabieg? Czy ktos wie jaka jest smiertelnosc przy ablacji? A co to za..

Ablacja - Str. 5

.. ...na szybszy bieg. Biło szybko, mocno aż buzka sie podnosiła( najwieksze zarejestrowane tętno to 220 ). Po ataku byłam wypompowana, * flaki z olejem * : ).Innych objawów nie miałam. Jednak dopiero ostatnie 2 lata dały mi w kość.Śmiech, schylanie się, większy wysiłek itp. powodowały ataki...

Szmer serca u 19 letniej dziewczyny - Str. 2

.. ...że jego serce bardzo szybko bije! Powiedziałam mu to, on powiedział żebym się nie przejmowała. Więc posłuchałam go i leżałam dalej. Ale kiedy jego serce waliło tak szybko i głośno już pół godziny to zmierzyłam mu tętno. Miał aż 187!!! Przeraziłam się i powiedziałam, że musi iść do..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 121

.. ...Aniu28 ja tez tak mam za szybkie tetno , przy niskim cisnieniu, nawet wczoraj z EKG mi wyszło za szybkie tętno , ale ja mysle ze to dlatego ze ciagle o tym mysle i tak to sie nakreca , bo jak chwile zapomne to nie słysze bicia serca i jest ok i nawet tetno jest nizsze.Aniu 28 a czy masz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 205

.. ...posiadam kołatania serca , szybkie tętno czasami , uczucie ciemnienia przed oczami , bóle w klatce piersiowe , bóle serca , duszności, drgania bicepsa i nogi , zgagi , ciągle zapalenia gardła , anginy , niekomfortowe bóle głowy , niską masę ciała , czuje jakbym miał umierać , usg brzucha..

Szybkie tętno przy nerwicy jest niebezpieczne?

.. mam pytanie, czy szybki puls ( zatokowy ) przy nerwicy lekowej ( np. gdy mam wyjsc z domu ) taki okolo 110 - 120 moze byc niebezpieczny dla serca po jakims tam czasie, jesli trwa to kilka godzin? Z tego co wiem to nie jest to niebezpieczne, ale musisz się oszczędzać. Poza tym chciałbym dodać, że nie ma sensu..

To nie nerwica lecz impulsy elektryczne

.. ...brzmi:częstoskurcz węzłowy z szybką drogą wsteczną.Objawy to szybkie tętno 176 i odczucie rozpierania ,bólu w dolku podsercowym/tam gdzie się zaczyna żołądek/.Czasem dochodzi ból na mostku, czasem ten ból i rozpieranie ,oraz szybkie bicie serca czuje wlasnie w sercu.Nie moge przy tym..

Rytm prowadzący zatokowy, zajerestrowano pojedynczą ExV

.. ...150 - 30?? Prosilbym o szybka odpowiedz. Z gory dziekuje. Pozdrawiam Nie martwcie się; to dobry wynik ( chciałabym mieć taki ). HR to rytm serca ( tętno ), który osiąga najniższą wartość podczas snu a najwyższą podczas wysiłku. Pojedyncza a nawet kilkadziesiąt dodatkowych uderzeń serca..

Częstoskurcz nadkomorowy a komorowy - Str. 2

.. ...pojechaliśmy do lekarza ,który szybko skierował nas do szpitala.Przyjęto nas bardzo szybko.Po wszystkim dr.powiedziała nam ,że to bez wątpienia był częstoskurz nadkomorowy.Jego tętno wynosiło 200 udało się opanować bez leków .Nigdy wcześniej nie miałam pojęcia o takiej chorobie i nie..

Propranolol na drżenie rąk

.. ...wysokie ciśnienie i szybkie tętno. Mam wrodzoną wadę serca wpostaci zwężenia łuku aorty. Leżałam juz w Krakowie ( klinik Jana Pawła II ) ale nie umieli mi pomóc. Lek bardzo mi pomaga. Jest to b. delikatny lek. Obniża ciśnienie bardzo szybko. Biorę zawsze dwie tabletki. Pozdrawiam..

Dodatkowe skurcze - Str. 66

.. ...ale jest terz forum ( szybkie tętno ) tam napewno są osoby którez mają to samo co ty nie miałam nic złego na myśli tu jest forum o dodatkowych skurczach ale zastanawiam sie jak ty jeszcze funkcjonujesz. Napisałam na tym forum. Ale nikt mi nie odpowiada. A tutaj przychodzi i czyta sporo..

Dodatkowe skurcze - Str. 138

.. ...sprawdza, męczę się szybko przez tuszę i denerwuję jak widzę to swoje tętno to już chce schodzic: ) A pza tym jest mi bardzo przykro z powodu smierci Twojego Wujka? Jak dobrze zrozumialam to niedawno umarla ci mama? Jeszcze raz mi przykro. Ja stracilam mojego tate jak mialam 14 lat i to..

Dodatkowe skurcze - Str. 187

.. ...wszystko.Zawsze narzekałam na szybkie tętno i dodatkowe skurcze a od dwoch dni moje serducho bije tak ciężko i powoli . ok 60/min ..powiem szczerze, że aż dziwnie sie z tym czuję, nie łykam żadnych leków. mam niedobór potasu dlatego go biorę ale z tego wszystkiego już odstawilam Czy ktoś..

Dodatkowe skurcze - Str. 217

.. ...groźne ; ). O dziwo jakoś szybko Concor cor na mnie działa, o 50% po 3 dniach objawy zmalały, hmmm. Ale trochę mnie spowalania a ja mam w tygodniu zaplanowane zajęcia ruchowe( fizyczne ) i zastanawiam się czy przy zwolnionym tętnie i ciśnieniu zrealizuję mój 45 min program, obecnie tętno..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...serce ma tędencje do szybkiego bicia i nic po za tym.Ciśnienie też mam w miare tz. 130/90 130/80 120/90.Staram się nie ćwiczyć bo po każdym nawet lekkim wysiłku mam zatykanie w klatce pierśowej.Nie wiem co jest. Witam Pablos, jesli przy jakinmkolwiek wysilku masz zatykanie w klatce..

Wysokie tętno w spoczynku - Str. 2

.. ...nie tak bo serce za szybko bije bo cisnienie skacze,to wlasnie powoduje nasza glowa i ciagla myslenie o tym.ta choroba to depresja,nic wiecej.pozdrawiam. Witam powiem tak ,od roku choruje na niedoczynnośc tarczycy ,od roku czuje się tak jak bym miała 90 lat lecze sie lecze sie euthyrox N..

Przyczyny niskiego ciśnienia tętniczego

.. ...180. Jak biore magnez szybko t sie poprawia, tzn tętno, bo na ciśnienie o kawa itp, ale to w małych ilościach,bo wypłukuje magnez: ) zdrówka życze: * Mam pytanie: Czyniskie ciśnienie może być spowodowane tabletkami antykoncepcyjnymi? ( Mam 116/ 63 tetno 61 ) Proszę o pomoc, bo się..

Ablacja część II - mam małe tętno ale pracuję ile się da

.. ...migotanie przedsionkow z szybka akcja komor. Takie polaczenie jest niezwykle grozne dla zycia. Moze wystapic tzw Nagla Smierc Sercowa. Bardzo was uczulam, jezeli wasze czestoskurcze latwo wpadaja w migotanie przedsionkow, nie zastanawiajcie sie dlugo nad ablacja. Czytalem co nieco o tym..

Szybkie tętno, szczególnie rano po śniadaniu

.. ...wiencowa to dlaczego mam szybkie bicie serca tylko po sniadaniu? a np po obiedzie czy kolacji nie? moim zdaniem to moga byc dolegliwosci gasttyczne, bóle w rejonie mostka przechodzace w rejon łopatki, uczucie jak by cos staneło w gardle, wiencówka tez ma podobne obiawy ale moim zdaniem..

Wysokie tętno w ciąży

.. ...ze serce wali mi za szybko. Oczywiscie ja stara panikara tak sie tym przejelam i wmowilam sobie ze mam chore serce lub jakos wade i ze wyszla ona u mnie dopiero w ciazy bo organizm jest obciazony!! Do tego doszły okresy bezsennosci nawet po dwa tygodnie - nawet Ci nie musze pisac co to..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...lepiej - zasypiam równie szybko, nie budzę się w nocy a rano jestem w stanie normalnie funkcjonować. Niestety dzisiaj znowu objawy związane z sercem dały znać o sobie. Od południa było mi słabo, trochę duszno i czułem się jakbym nie stał na własnych nogach. Do tego wieczorem tętno ponad..

Skolioza a problemy z sercem?

.. ...razy ,odczuwam takie szybkie bicie serca ( duzo szybsze niz normalne ) i to trwa chwile i zaraz przechodzi . ( bywa tak że mam po prostu przyśpieszone tętno ) Obecnie oczekuję na operację skoliozy.. Mam też czasem uczucie dusznośći ..tez trwa tylko chwilę ..ale nie jest miłe .. Czy wg..

Ściskający, chwilowy ból po prawej stronie klatki piersiowej

.. ...kaltce piersiowej i szybkie tętno zawsze tzreba sprawdzić, a zwłaszcza jeżeli czasem pojawiają się zasłabnięcia. a co ja lekarz jestem!!!!! Ja tez często mam bule w klatceppiersiowej. taki ucisk.. i czesto przyspieszony puls. ale nie zdarzylo mi sie jeszcze zasłabnąc. Lekarz powiedział..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 84

.. ...mówił, że to efekt bardzo szybkiego tętna. Dostawałam przeważnie zastrzyk z hydroksyzymy, której nie lubię bo śpię po niej 2 dni i czuję się jak naćpana, ale atak mijał. A Ty masz przy tym jakie tętno? Hej do KRYSI!!! Długo nie odpisywałam ale nie miałm neta, u psychologa dowiedziłąm sie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 128

.. ...kołatanie serca , drgawki , szybkie tętno ( nawet 160 ) rośnie ciśnienie krwi ,brak apetytu a przede wszystkim tzw splątanie ( wstajesz , chodzisz ,leżysz a to wszystko jednocześnie prawie. jesteś wściekła , za chwilę senna , boli kark lub całe ciało , jak przy grypie , do szalu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 139

.. ...jakieś mam strasznie szybkie tętno i za bardzo mi generalnie bije ale nie wiadomo czemu wiec usłyszałem ze to nerwica :/ mam napływy ciepła i zimna na ciele jak i łatwo mnie wystraszyć P.S nawet wejście po 20. schodach jest dla mnie męczące ... Wczoraj przepłakałam cały wieczór. Moi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 241

.. ...25 lat i zawsze dośc szybko się męczyłam, kilku lekarzy mi powiedziało, że moje serce jakos dziwnie bije, ale albo to tłumaczyli, że widocznie się zdenerwowałam, albo biegłam do przychodni itd. Prawie przez ccałe zycie mam tachykardię. Może kilka razy przy mierzeniu ciśnienia tętno było..

Tętno szybkie po wstawaniu a potem w normie?

.. Czy o jest praswidlowe, w momencie jak wstaje mam tetnoza wysokie, jak usiade sobie wygodnie na krzeselku i sie uspokoje to tetno wraca do normalnych wartosci Czy cos takiego jest bardzo niepokojace? Oczywiście ze jest to prawidłowe podczas spoczynku czyli jak siedzisz itd wtedy prawidłowy puls to 60 - 85..

Przyczyna płynu w osierdziu

.. ...wczoraj źle się poczułam - szybkie tętno, prawie omdlenie i ogólna słabość...po wizycie u kardiologa i zrobionych usg serca wykazało trochę płynu ( 3mm ) w osierdziu.lekarz twierdzi,że to może być przechodzona infekcja i stąd taki stan.co może jeszcze być ewentualnie przyczyną? będę..

interpretacja badania Holtera

.. ...epizody niemiarowości z szybka akcja - trzeba wprowadzić /zmodyfikowac leczenie farmakologiczne. Witam ciepło! Właśnie dziś odebrałam wyniki holtera. ogólna diagnoza - stała tachykardia zatokowa, tętno od 57/min do 195/min ( rano ) czy to nie za dużo? oraz komorowe pobudzenie..

Częstoskurcz - jak u was to wygląda?

.. ...odczuwać a nawet słyszeć szybkie tykanie w klatce piersiowej.Poszłam zobaczyć się do lustra zauważyłam że jestem cała blada. Zmierzyłam ciśnienie które było w granicach normy a tętno 150. Przez pół godziny nie brałam żadnej tabletki bo myślałam że samo przejdzie, ale poczułam ścisk w..

Jakie ćwiczenia po bajpasach? - Str. 4

.. ...dziennie i 6 km dość szybkim tempem. Czułem się wspaniale, niestety załamanie nastąpiło 4 miesiąca. W czasie treningów w szpitalu zacząłem przekraczać ustawione limity tętna, potem robiło mi się słabo. Pewnego razu w połowie drogi do pracy musiałem zadzwonić do żony, bo nie byłem w..

Szybki puls od 80 do 95

.. ...jakie choroby powodują szybki puls ? Przepraszam że post pod postem ale czy dobry wynik EKG gwarantuje że nic poważnego nie dzieje się z sercem. TWOJ PULS JEST OK !!! nie ma sie co martwic... i napewno na nic nie jestes chory... pozdrawiam no tak, twój puls wcale nie jest za wysoki....

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 9

.. ...nie miałem migotania z szybkim tętnem( jest to o tyle ważne, że miewam krótkie incydenty migotania, ale tętno wynosi ok 70 - normalnie mam nie więcej jak 60 - i z tym da się żyć. ) Przed ablacją i przez 3 miesiące po każde migotanie było połączone z szybkim rytmem ok 140 do 160. 2.Echo..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 29

.. ...Działa faktycznie bardzo szybko. Ja normalnie przy braniu betaloku mam tętno ok 60. Jeśli wzrasta mi powyżej 70 pojawiają się skurcze dodatkowe i jest też oczywiście podwyższone ciśnienie. Jest to w pewnym sensie niepokojące, bo przed ablacją tego nie obserwowałem. Inna sprawa, że przed..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 31

.. ...zgadzam i apeluję : szybko decydować się na propozycję ablacji. Ja chyba sama sobie jestem winna, że mając atak nie waliłam do szpitala aby się umiarowić, tylko sama się ratowałam. Dzisiaj mam chory węzeł zatokowy, który nie reaguje na farmakologię, moje tętno z dnia na dzień wyższe...

Dziwne problemy z sercem, przeskakiwanie, szczybkie tętno a raz wolne

.. ...od potykania serca i szybkie tetno takie ataki i potliwość teraz jest juz z tarczyca dobrze chormony sie wyregulowały od thyrozolu który musze brac cały czas. lecz niestety odczuwam dolegliwości sercowe tzn opisze to tak... Czasami szybkie bicie serca z dziwnymi przeskokami w czynności,..

Niskie tętno 48/min, ciśnienie 110/80, problemy ze wstawaniem

.. ...tylko autem,a bardzo sie szybko mecze i mam bardzo zimne nogi w zime strasznie marzne ,strasznie raguje na zmiane pogody nieraz jest wszytko ok a nie kiedy to jestem taki nie dospany taki zamulony. Co robic ? Mirka niedoczynnośc jest już powyżej 5.0. ja miałam 5.5 jak mnie..

Bardzo wysokie tętno

.. ...http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/659eccda6292ec16.html Prosze o szybką odpowied zmam nadzieje pozytywna : ) A i zpaomniałem napisac ze puls tak jakby przy wdechu przyspieszał a przy wydechu zwalniał. Nie wiem cyz tak ma byc Mateuszu, mam to samo od 9 lat a teraz mam 22..Da się z..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116

.. ...czestoskurczach czyli jak mniemam szybkim tetnie. moje tetno w ciagu dnia to okolo 90 - 100 uderzen w nocy tez bije ale nie az tak jak rano wstaje to raz mam 61 a raz 74 . Bylem ostatnio u naprawde bardzo cenionego i dobrego kardiologa we wroclawiu doc.Molęda z Wojskowego szpitala WSK4 i..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116 - Str. 2

.. ...serce jest cale tylko szybko bije i powiedziala ze trzeba je jakos uspokoic przepisala mi magnez eh ale i tak tetno przekracza 100 czy ja bede musiala miec jakis zabieg robiony czy cos bo tego sie obawiam mialam robione badania krwi wszystko wyszlo w normie ale pale eh lekarka..

Papierosy czy nerwica?

.. ...głębszy; czasami bardzo szybkie tętno ( w chwili obecnej ponad 90 ) a czasem bardzo wolne - np. kilka godzin temu 50, czuję się wtedy, jakbym miał odlecieć.. to nie jest tak, że objawy mam non stop: czasami są, a czasem ich nie ma. nie zauważyłem żadnej reguły. wszystko wskazywałoby, że..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...pozdrawiam Niskie cisnienie, szybkie tętno i bóle głowy zawsze nasuwają podejrzenie anemii wynikającej z niedoboru żelaza, zwłaszcza u młodych dziewczyn, które mają zaburzenia miesiączkowania. Proponuję zrobić sobie morfologię. Czasem niedobór żelaza może być mimo braku anemii, wtedy..

Duszenie się - Str. 21

.. ...moje serce nie bije tak szybko ( wcześniej było gorzej ), ale to zasługa concoru i afobamu, jednak cały czas się potyka i telepie. Zmartwiło mnie to niskie tętno i to w ciągu dnia. Nigdy tak nie miałam. To może dla tego jest mi ciągle słabo, może mam źle dobrany lek. Napisz mi proszę..

Co tak naprawdę mi dolega?

.. ...na dzień zaczyna tak szybko, bardzo mocno bić. Trwa to tak około 2 minut. Muszę wtedy głęboko oddychać, żeby przeszło. Mierzę sobie ciśnienie i tętno, mam normalne. Ale w czasie jak serce mi tak szybko bije to tętno gwałtownie wzrasta. Raz miałam nawet 170! Co to może być? Poszedl bym do..

Kiedy tętno powinno wrócić do normy po wysiłku?

.. ...sportowcu powinno sie szybko normowac cisnienie i tento po wysilku.... jakie jest twoje tento po wysilku?? simon tobie radzil bym udac sie do kardiologa i zalozyc holter na 24 godziny p[opdczas wysilku tez odczuwasz * nieregularne bicia * Podczas wysilku to nie wiem, nie sprawdzalem a..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 420

.. ...ciśnienia i niesamowicie szybkie tętno ale w takich wypadkach biorę dodatkowe leki i po pewnym czasie wszystko wraca do normy. Oczywiście jasna rzecz przy nerwicy i niestety mnie także dotycząca to panika.Ta małpa jest przekleństwem w moim życiu i to ona nie pozwala normalnie żyć.Dusi..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 959

.. ...ze snu bardzo mocne i szybkie bicie serca, myślę że z 140 - 150, nie wiedziałem co się dzieje, wyskoczyłem z łóżka pozapalałem światła i byłem zdezorientowany strasznie, na szczęście trwało to z 20 - 30 sekund i tętno zaczęło opadać, ale taka jazda że resztę nocy bałem się zasnąć ...

Głośny puls

.. ...wytrzymać, sam puls nie jest szybki, mam optymalne tętno wysiłkowe, tyle, że właśnie jest takie * głośne * . Jeszcze jedna dziwna rzecz odnośnie tego: ten * głośny * puls pojawia się tylko w sportach związanych z bieganiem np. piłka nożna, jogging. Gdy np. jeżdżę na łyżwach intensywnie..

Zaburzenia rytmu, rytm bliźniaczy a wysiłek przy porodzie

.. ...skonsultować się jeszcze szybko z jakimś innym kardiologiem. I poważnie rozważyć cesarkę - to jednak bez porównania mniejszy stres i obciążenie. Witaj ingo Ja jestem już po terminie, ale mam nadcisnienie i wysokie tętno. Jednak lekarz ginekolog powiedział, że moge rodzić naturalnie. Przy..

Bardzo wysokie tętno o 13 latki! nawet 150

.. ...wieku zdarzają takie szybkie bicia serca i omdlenia - ale koniecznie musicie wykluczyć inne przyczyny niż dojrzewanie. pozdrawiam przede wszystkim sprawdz czy corka nie choruje na anoreksje!! 171cm i 46kg wagi??? czlowieku przeciez ona ma potworna niedowage, napewno ma anemie i stad te..

Nerwica w ciąży - Str. 103

.. ...ciśnienie, serducho wali za szybko i do tego dodatkowe jego skurcze. Okropność... Kilka lat temu miałam tez problem z depresją. Od jakiegoś czasu piję NONI i nie wiem czy to autosugestia czy ten preparat ale naprawdę czuję się o wiele lepiej. Moje serce już nie wali, tętno spadło do..

Nerwica w ciąży - Str. 151

.. ...drugą cesarkę.Z pierwszą szybko poszlo bo nie mialam się czasu nawet zastanawiać,trafilam na ktg i zostalam a 6 godzin pozniej mialam synka przy sobie. Niestety szybko zapadla decyzja o cesarce bo tętno dziecka zaczęlo zanikać. Teraz po 8 latach boję się no i nerwica zawitala....stąd..

Wysoki puls 100 do 110

.. ...tempo życia jest bardzo szybkie. Pracuję za granicą i studiuję zaocznie w Polsce. Chciała bym wiedzieć dlaczego mój puls jest taki wysoki, raz słyszałam że może być to związane z tarczycą. Może być związane z tarfczycą - konktretnie z jej nadczynnością, ale nie musi. Tachycardia czyli..

Tętno po ablacji

.. ...holtera,dziwie sie ze tak szybko odstawiono Ci leki.U mnie ma to byc zrobione po kontroli i stopniowo.Czuje sie calkiem dobrze,zdarza mi sie jakies niewielkie 1 sekundowe pobudzenie serca moze 1 dziennie,ale to ponoc norma,potrzeba czasu aby nasze serducha przezwyczaily sie do nowych..

Ciśnienie i tętno

.. ...i dosyc czesto czuje szybkie bicie serca( zaznaczam ze nie podczas wysilku.. )tzn uczucie poidchodzenia serca do gardla.. Zrób badania w kierunku chorób tarczycy, to może być nadczynność, zwłaszcza, że towarzyszy temu potliwość.Pozdrawiam: ) Od kilku lat za normę dla ciśnienia..

Czy to tachykardia?

.. ...Czesto zdarza ci sie szybki puls? Byc moze powinnas zrobic sobie pomiar Holterem, wtedy pewnie by sie to wyjasnilo.140 to nie tak duzo, ja mialam 360 : ) pozdrawiam. Tak szybki puls zdarza mi się tylko w sytuacjach stresowych. Wydaje mi się, że to i tak jest nieco za duże tętno i jestem..

Dziwny rytm w sercu i wysokie tętno

.. ...dni gorsze - że serce szybko się męczy, mocniej bije. Dużo robi tu stres, leki też mają swoje skutki uboczne, moze masz za niski poziom potasu lub magnezu, albo innych witam Ci brakuje. Jedyna rada to wyluzować - bo myślenie ciągłe o tym i stres nie wpływają najlepiej na serce. Wiadomo,..

Dziwne uczucie w obrębie głowy i klatki piersiowej

.. ...pozbyć, to proszę o szybką odpowiedź. P.S. Dzisiejszy pomiar ciśnienia: 112 / 64 i tętno: 94 mam podobnie:( dzisiaj nie potrafilem pozbirac mysli w pracy i po pracy tez przez to dziwne uczucie w glowie troche sie boje Wiem, wiem. Strach ma wielkie oczy zwłaszcza, gdy nie wiadomo skąd to..

Niskie ciśnienie i niskie tętno

.. ...15 kg )Endokrynolog nie stwierdził niedoczynności ale hiperprolaktynemię i niedobór sodu.Co się dzieje?Kawy nie mogę już więcej niż piję pić.Nie chcę przespać całego życia,mam dopiero 31 lat. Poradzcie..

Wysokie tętno po zwykłych czynnościach

.. ...bije serce - w lato szybko się poce, a jak jest duszno mdleje, chociaz nigdy nie zemdlałam do końca zawsze się dało mnie jakos odratować, tylko w tych momentach nie wiem dlaczego robi mi się biało przed oczami a nie czarno, oczywiście szybkie bicie serca ściskanie w klatce piersiowej,..

Napad szybkiego bicia serca

.. ...zdzrząja mi się napad szybkiego bicia serca.Nagle robi mi się duszno,mam wysokie tętno np 199.Nie wiem co ma na to wpływ.To przychodzi nagle,obojętnie co robię,nawet kiedy siedzę bezczynnie.jastem po badaniu Holter,jednak w ciągu 23 godzin z Holterem ten atak mi się nie przydarzył.Są to..

Problem z sercem, co to jest?

.. ...problemow, nie miewam za szybkiego czy za wolnego tępa, puls jest regularny. Co to moze byc? Czasami naprawde mam stracha. Ciężko powiedzieć. Kawa tzn. kofeina wywołuje u niektórych * kołatanie * serca, podobnie jest przy zmęczeniu czy po spożyciu alkoholu, a przy wysiłku co naturalne..

Kołatanie serca odczuwalne w szyi

.. ...sekund. Serce nie uderza szybko ale mocno i mogę mierzyć tętno nawet bez przykładania dłoni do szyji itp jednocześnie jeśli się na tym nie skupiam to wszystko jest ok. Spróbuj o tym nie myśleć a zobaczysz, że nawet tego nie poczujesz. Czy moglabys opisac jakie objawy towazysza nerwicy..

Wdech/wydecha tętno

.. ...rzeczywiście podczas szybkiego wdechu serce przyspiesza a podczas wydechu bije wolniej ( sprawdzałem to 5 razy i za każdym razem było tak samo ). Chyba jednak tak powinno być, bo robili mi kilka razy EKG i jakoś arytmi nie zdiagnozowali. A i jeszcze wielokrotnie byłem osluchiwany..

Mocno podwyższone tętno w stanie spoczynku

.. ...dalej dzialaniem deber - szybkie tetno przyczyny; gorączka przy przeziebieniu stany zapalne m in zapalenie miesnia sercowego, ogólne infekcje Proponuje pilnie sie udac do lekarza pierwszego kontaktu a potem proponuje poradnie kardiologiczna i pewnie lekarz zleci jakas diagnostyke I..

Tachykardia a jedzenie

.. Mam dość szybkie tętno, bez leków nie schodzi poniżej 90, ale i nie przekracza 105. Codziennie jem głównie zapiekanki, czipsy, pizze itp Tak więc moje pytanie brzmi - czy mój puls może mieć związek z moją * dietą * ? ( Nie uprawiam sportu i prowadzę wybitnie siedzący tryb życia. ) gratuluje kandytaka do..

Straszne objawy: szybkie tętno, rosnące ciśnienie

.. ...dwa nietypowe objawy , szybkie tetno do 120 przy wstawaniu i oczywiscie przy tym rosnace cisnienie , wszystko trwa pare chwil drugi to szybkie tetno po jedzeniu badania byly i wypadanie platka wykazaly , o czym te dolegliwosci moga swiadczyc?? Czy moze to byc choroba wiencowa ? a wazna..

Podczas wstawania z krzesła następuje szybkie tętno i rosnące ciśnienie

.. ...z krzesla nastepuje szybkie tetno i rosnace cisnienie a po chwili sie uspokaja objaw ten nasila sie gdy o nim mysle . Jak biore propranolol to go nie mam. Czy wy tez macie takie cos ? skoro to nerwica, to wydaje mi się, że jak sam napisałeś, * nasila się kiedy o nim myślę * to tak samo,..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 87

.. ...sali zawroty głowy, szybkie tętno, lęk, że zemdleję. Raz musiałam po prostu zejść z roweru i wrócić do domu, bo trening nie miał sensu...Poza tym nasza instruktorka miałą chyba przerost ambicji, bo ćwiczenia to było musztrowanie, a nie odpoczynek po pracy. Pomyślałam, ze nie chodzę po..

Zbyt niskie ciśnienie i tętno

.. ...wstalem bardzo wczesnie i szybko, gdyz chcialem isc do pracy na 6 a byla godzina 5:45, szybko zalozylem najpotrzebniejsze ubrania i wybieglem. W pracy poczulem sie troszke słabo, dlatego po 30 minutach wrocilem do domu. Zmierzylem sobie cisnienie i mialem 160/80, po kilku godzinach..

Wysokie tętno podczas wysiłku

.. ...200, bo tyle mam na szybkich finiszach. Tętno u zdrowego człowieka przyśpiesza do ok 200/min w czasie wysiłku i jest to normą - po odpoczynku powinno zwolnić. U bardzo młodych osób potrafi przyspieszyć nawet do 300/min w trakcie intenywnego wysiłku i jak nie daje żadnych dolegliowsci to..