Tabletki antykoncepcyjne a nadciśnienie

Nadciśnienie a kawa

.. ...lekow ( czasem np. z tabletek antykoncepcyjnych czy naduzywania lekow przeciwbolowych ) . Zwykle u mlodych osob jest wyzsze cisnienie rozkurczowe( przy nadcisnieniu oczywiście ) Dziękuję za tak szybką odpowiedź. Tabletek antykoncepcyjnych nie biorę a leki przeciwbólowe ograniczam do..

Nadciśnienie tętnicze i inne leki

.. ...6miesięcy biorę też tabletki antykoncepcyjne,i było wszystko dobrze.tylko że od kilku dni mam straszne ataki wysokiego cisnienia,a serce mało mi nie wyskoczy,mimo iż jestem w domu bo w pracy jest ok.nie wiem zbytnio co robic i czy to moze być od tabletek antykoncepcyjnych( ale jak..

Udar mózgu niedokrwienny z sparaliżowaną lewą połową

.. ...paoierosy,czy używała tabletki antykoncepcyjne...to wszystko ma znaczenie.Jeśli była nadwaga,nadciśnienie,cholesterol,to trzeba zastosować dietę obniżającą cholesterol.Nasiona wiesiołka jeść 2 łyżeczki codziennie,2 łyżki otrąb owsianych,pestki słonecznika,Przeczytaj artykuł o..

Oporne nadciśnienie

.. ...ziół,tylko pomiędzy. a może tabletki antykoncepcyjne bierzesz?Przeczytaj ulotkę. tarczyca jest nieco obniżona ale wg lekarzy nie ma to żadnego wpływu. Nadnercza też są w porządku. Poza wymienionymi lekami nie innych tabletek. Leki przyjmuję regularnie co to znaczy obniżona tarczyca?..