Tabletki na nerwice

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 25

.. ...0,25 rano i czasem 1/2 tabletki wieczorem dochodż do tego bule krengosłupa i w okolicy łopatek czy to po prostu nerwica czy może jakas wada Doktorze O.K. jest Pan chyba najmilszym lekarzem pod Słońcem! Podziwiam Pańskie zaangażowanie ( zamiast spać odpisuje Pan na nasze posty ) i..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 63

.. ...kolatania przechodza po tabletce uspakajajcej to nie trzeba brac lekow na arytmie? podobno serce mam zdrowe, tylko kolatania nadkomorowe, ( mialam Echo i HOltera ). Czy wystraczy zajac sie nerwiaca lekowa, ktora mam ,czy sercem ? Witam,chcialem sie uzyskac jakies porady,otoz 6 lat temu..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 57

.. ...magnez * potas i atarax tabletki nerwicowe i tak sie zakonczylo to wszystko i * od tamtej pory codziennie biore te leki regularnie i nie lapalo mnie * te serce no czasem jak jest inna pogoda czy cos to miewam dusznosci * czy jak sie poloze na lewy bok to zaczyna troszke inaczej bic i *..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...przepisuja cala mase tabletek.Nie chce sie uzaleznic bo biore w sytuacjach kiedy czuje ze jestem rozdygotana.Pozdrawiam Majka wiesz ja myślę że Ty masz juz zaawansowany stopień nerwicy, trzymaj sie i nie daj się jej pokonać!!. Polecam Ci książkę * Potęga podświadomości * Josepha..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 5

.. ...oczywiście na początku same tabletki , które przynosiły chwilową ulgę ale jeszcze szybciej wszystko wracało.Jadąc autobusem zastanawiałam się czy aby po drodze jest jakaś przychodnia bo jak zacznę się dusić..To było straszne.Sami to wiecie.Tak by można przytaczać wiele innych przykładów..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...kuracja: Cipramil 20 ( 1 tabletka rano przez minimum 3 miesiące ) i Afobam 0,25 ( sporadycznie, w chwilach większych napadów ). Podstawowym lekiem jest Cipramil ale działa on z dużym opóźnieniem: 10 - 14 dni. Kuracja taka pomagała mi bardzo, bo miałem potem zawsze prawie rok zupełnego..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 7

.. ...pomagają takie ziołowe tabletki( bez recepty ) Validol( 3x1 ).Ona nie może zostac sama ze swoim problemem.Ma wielkie szczęście,że jest przy niej ktoś taki jak Ty i chce jej pomóc.Ja takiego szczęścia nie miałam i nie mam.Życzę powodzenia. prosze czy ktos odpowie mi na pytanie czy..