Tabletki na serce mocne

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 721

.. ...mówił o jakiś ziołowych tabletkach, ale noszę je cały czas nie otwarte. Nie jest ze mną źle, ale boje się biegać, jeździć rowerem, bo wiem, że zaraz serce będzie mocnej bić i będę się bał z wychodzeniem z domu nie mam problemów, ale na pewno ze mną wszystko nie jest ok, wiem, że mi nić..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 104

.. ...powrocie do domu wzielam tabletki i polozylam sie. Nastepnego dnia w czsie zajec na uniwerku serce zaczelo mi kolatac... Mam takie wrazenie, jakby caly czas mi serce drzalo, no i co jakis czas czuje taki mocne uderzenia serca. Od tego czasu nie moge spac. Czyje jak moja klatka piersiowa..

Budzenie się w nocy i mocne bicie serca - Str. 2

.. ...martwe mi to robiły.Biorę tabletki ziolowe nasenne z melisą ale to nic nie daje.Nie mam stresów w życiu codziennym.Nie wiem co mam zrobic jest to bardzo męczące.Czy to może być spowodowane sercem. Ja również cierpię na * nocne zrywy * ...Budzę się z okropnym lękiem przed smiercią. Serce..

Tachykardia. Szybki puls i mocne, wyczuwalne bicie serca. Nerwica.

.. ...psychiatry. Twierdzi, że te tabletki są niebezpieczne i w moim młodym wieku są ostateczną ostatecznością. W jaki sposób mam nad tym zapanować? Czy istnieją jakieś leki na serce, które spowalniają jego pracę i czy mogę je bezpiecznie przyjmować? Jakie to leki? Czy leki uspokajające od..