Tabletki tulip

Nadciśnienie? zawał? nerwica?

.. ...tym że chyba ? brałem tabletki sortis i potem tulip na choresterol czyli na statynie do tego dochodzily aklotin przez rok i polokard 150 końska dawka którą mi zmniejszyli na acard 75, wizyty u kardiologa kończyly sie jest dobrze widzimy sie za pół roku.Więc poszedlem do zwyklego domowego..

Złe samopoczucie po acardzie i tulipie

.. ...przepisał mi żadnych tabletek bo stwierdził że są one w górnej granicy i mogę te wyniki obniżyć stosując odpowiednią dietę i kazał schudnąć . Nie wiem dlaczego Twój lekarz zdecydował się na tabletki ale ja wychodzę z założenia że na to będzie jeszcze czas i jak mogę to innymi sposobami..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1188

.. ...płaczę no cóż a co do tabletek nie chciałabym psychotropów pozyjemy zobaczymy . nati zgadza się pracuje w ogrodnictwie zaraz na początku marca wchodzę w folie pełną tulipanów ;żąkilów narcyzów piękny widok lecz nie na długo bo w ciągu tygodnia albo trochę dłużej musimy to ściąć .fajna..

Magnez potas co z tym zrobic

.. ...od tamtej pory biore tabletki rano tritace na noc tulip i do posiłków jako że jestem cukrzykiem siofor 850. wcześniej praktycznie wogóle nie brałem tabletek. czy nerwowość i dziwne atrakcje sercowe mogą się brać z braku magnezu , potasu w organiźmie? czy tabletki o nazwie aspargin 2 razy..

Dziwne zawroty głowy po jedzeniu

.. ...insulinę i biore tylko tabletki siofor. odstawiłem też tritace i tulip. robiłem badania: mocz ok , krew ok, ciśnienia na poziomie 110/80 cukier niemalże idealnie do150 max ale przeważnie około 120. witam,zainteresowal mnie twoj post z uwagi na odstawienie lekow,moja mama takze zazywa..