Tabletki valused

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 853

.. ...zajęciach to wtedy biorę 2 tabletki czyli 0,5mg. Wiem, że leki tylko znieczulają a nie rozwiązują problemu, ale narazie nie muszę i mam nadzieję że nie będę musiała brać go codziennie. Kiedy jestem w domu i źle sie czuję biorę validol albo valused - leki na bazie waleriany, bez recepty...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 64

.. ...przez pewien czas zilowe tabletki valused, ale ostatnio nie moga po nich spac i mam wrazenie ze tez zle na mnei dzialaja, dlatego przerwalam, oczywiscie zawsze mam przy sobie xanax wlasnie na takie ataki, ale staram sie brac juz w krytycznym momencie, chcialabym tylko wiedziec czy takie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 285

.. ...endokrynolog. Biore rano pol tabletki Concor, a na uspokojenie mam Valused - ziolowy, jak serce zaczyna mi przyspieszac mam brac propanolol i Valused, na noc tez biore magnez. Pije tez Alveo. Fakt, ze pani doktor przepisala mi na uspokojenie Zomiren ale zastapilam go lekiem ziolowym..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 369

.. ...wykupiłam po raz kolejny tabletki ziołowe VALUSED troche pomaga jak wezme dwie lub trzy naraz...przeszłam się po powietrzu i wróciłam... w pracy nawet nie mają pojęcia że tak się czuję albo co gorsza że to nerwica....więc maskuję sie jak mogę ale nie wiem jak długo tak dam radę,..

Nastoletnia nerwica - Str. 5

.. ...Łykam sobie ziołowe tabletki uspokajające Valused, tak żeby się troszkę wyciszyć wewnętrznie. Pozdrawiam wszystkich. U mnie samopoczucie bez zmian - też biorę doraźnie jakieś ziółka i pewnie więcej sobie wmawiam, że mi pomagają niż naprawdę - takie świadome placebo : ) ale chyba o to..