Tabletki walidol

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 51

.. ...ruszam się z domu bez tabletek do ssania WALIDOL .Na przykład w tym momencie cała się roztrzęsłam bo obok mojego domu przejechała karetka na sygnale a mojej mamy nie ma w domu i już mam czarne myśli czy jej się nic nie stało.Kończę już bo moje dziecko właśnie wstało trzeba się nim zająć..

Dodatkowe skurcze - Str. 32

.. ...sobie takie ziołowe tabletki WALIDOL mientowe bardzo fajnie sie po nich oddycha. POZDRAWIAM i jak najmniej dodatkowych życze A mi wczoraj bardzo dobry kardiolog powiedzial ze rzadnych dodatkowy skurczy sie nie leczy bo to morze byc jeszcze gorzej.I taka widocznie jest natura tych..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 51

.. ...jako tako bo zażyłam tabletki na sen..Iwonka byłam u psychologa ale nie umiałam się otworzyć być może nie budził mojego zaufania brakowało mu serca..do swojej pracy.Przyjął mnie tak olewająco ale będę probować ..Mówicie że walidol jest dobry?Również miałam holtera założonego niby..

Nerwica w ciąży - Str. 179

.. ...pomóżcie co mozna za tabletki wziaść w ciąży .mam na myśli ziołowe..pozdrawiam hej marta, bez problemu mozesz brać walidol albo melisski. wiem,że sa calkiem nieszkodliwe w ciaży, ja daję melisski mojej coreczce, jak ma lęki. lepeij po nich śpi, .tez dziś miałam lęki i w ogóle okropnie..

Nerwica w ciąży - Str. 233

.. ...widocznie sobie radzisz bez tabletek i bardzo dobrze , a walidol i melise mozna brac w ciazy tylko nie codziennie ,wydaje mi sie ze masz lek przed ciaza ,ale jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz ,zycze powodzenia i dobrego wyboru ,ale nie masz na co czekac pozdrawiam !! Hej..

Jak radzić sobie z nerwicą?

.. ...słabnięcia. Teraz biorę dwie tabletki i Walidol i czuje się po nich w miare lepiej, na tyle , że wychodzę z domu, chociaz nadal się obawiam że coś mi się stanie na ulicy, że dostanę jakiegoś ataku, drżenia albo tak mnie zastopuje lęk że utknę gdzieś w środku miasta i będę miała problemy..

Witam ponownie

.. ...nigdy nie bralam zadnych tabletek a chruje 7 lat ewentualnie jak jest juz bardzo zle to walidol i codziennie lykam magnez.. czesc Uleczek: ) ja mam nerwice od osmiu lat!!! fakt nie jest to nerwica lekowa ale jest!! i uwierz mi wiem jak potarfi skutecznie zmarnowac i ograniczyc zycie:(..