Tarczyca a alkohol

Opipramol (Pramolan)

.. ...zaburzeń związanych z tarczycą. Leku nie wolno przyjmować w trakcie trwania ciąży i w trakcie karmienia piersią. Opipramol może wpływać negatywnie na koncentrację i refleks, stąd nie należy prowadzić pojazdów w czasie przyjmowania leku. Nie należy również pić alkoholu. Pramolan to nazwa..

Temazepam (Signopam)

.. ...leczeniu nadczynności tarczycy. W zespołach psychosomatycznych. W anestezjologii, jako lek sedujący ( ograniczający świadomość ) przed drobnymi zabiegami chirurgicznymi. Temazepam nie wolno podawać dzieciom oraz kobietom w ciąży. Podczas leczenie nie wolno spożywać alkoholu. Signopam to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...) ja też tak mam wystarczy że dawno np.głowa mnie nie bolała to zaraz mnie boli .Przyjmij moje gratulacje z okazji ślubu ( ja już mam 10 lat stażu ) nie wiem co Ci doradzić na ten dzień bo nawet jak zażyjesz coś na uspokojenie to alkoholu zero ,a jak tu nie wypić na własnym weselu,a może..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 188

.. ...zrobiłam jeszcze usg tarczycy - oczywiście wszystko ok, a jeśli chodzi o piwo - ja też po wypiciu piwa czuję się dużo lepiej, mijają zwroty i klasyczna * wata * w nogach, Coś w tym jest... Witaj ann byłam u lekarza i przepisał mi bellergot niestety przy nim alkoholu pić nie można i biorę..

Dodatkowe skurcze - Str. 287

.. ...co mam z tym robić? Tarczyce mam w porządku,natomiast nerwicy nie jestem w stanie się pozbyć,mam naturę neurotyczną więc żyję w ciągłym lęku o wszystko i wszystkich,to też taka moja uroda ALEŻ JESTEM URODZIWA PRAWDA? Nie palę,nie piję w ogóle alkoholu, piję 2 kawy dziennie 2 w jednym..

Dodatkowe skurcze - Str. 297

.. ...niewydolność serca, nadczynność tarczycy, stany zapalne, guz chromochłonny, nieprawidłowe funkcjonowanie węzła zatokowego i zaburzona regulacja układu nerwowego. Tachykardia może być także skutkiem działania kofeiny czy alkoholu lub efektem ubocznym niektórych leków. Tachykardia jest..

padaczka, problemy kardio, a może jeszcze coś innego?

.. ...powiedzmy cztery godziny, wystarczy jakieś jabłko czy kanapka ). Kiedy nic się nie dzieje ogranicz słodycze i alkohol. Zobacz czy pomaga. - padaczka: jak te zmiany w EEG? W tej części badania z błyskami świateł czy w tej bez nich? Czy otoczenia zauważyło drgawki w trakcie Twoich omdleń (..

Czy mam nerwicę?

.. ...zrobić sobie testy na tarczycę. http://www.admeda.de/polska/product%20informacja/propycil/tarczyca.html#hipotyreoza Jeżeli zależy Ci na kuracji ojca, zgłoś się do poradni antyalkoholowej i tam udzielą Ci dokładnych informacji . Ostateczną decyzję o leczeniu musi podjąc Twój ojciec...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1062

.. ...moja mama miala usuwaną tarczycę, bałam sie niesamowicie. ale wszystko sie udało i z Toją mamą tez tak bedzie, zobaczysz. Widzisz, ja mam trzy siostry, niby jedna rodzina, ojciec alkoholik, problemy itd, a nerwica przypadła na mnie i to dwa miesiace przed ślubem. Wtedy jeszcze nie..

Problemy z sercem powodowane skrajnym wysiłkiem?

.. ...hipohondryczny charakter. Hormon tarczycy w normie. Aha.. Dawniej ( 3 lata temu ) zdarzylo mi sie 2 razy wziac amfetamine ( po ktorej czulem sie fatalnie )i czesto palilem marihuane... Domyslam sie ze to tez pewnie moglo miec wplyw, zwlaszcza speed. Zauwazylem tez spadek tolerancji..

Częstoskurcz nadkomorowy i zmiana leków

.. ...razem mam prawidłową. tarczycę też. spada mi jednak często poziom potasu do dolnej granicy normy, wpieprzam aspargin forte, ale wiem ze przez te nerwy on sam ze mnie wychodzi :( nie poje kawy, alkoholu, nie pale. Wykluczono u mnie WPW, wypadania i migotanie czegokolwiek w serduszku: ) na..

Kołatanie serca i przyspieszona akcja serca

.. ...elektrolitami i badanie tarczycy by wykluczyć jakiekolwiek nieprawidłowości.Jeśli chodzi o alkohol w przypadku nerwic nie proponuję pobudza serce i mogą wystąpić zaburzenia rytmy. Dziękuję za zainteresowanie tematem i rady. Otóż badanie na tarczyce już zrobiłem - wszystko jest w..

Nerwica? 19 lat

.. ...MCHC - 37,3 g/dl ), USG tarczycy - ok. Teraz czekam na tomograf głowy. Nadal się boję że coś mi jest a wyniki nic nie wykazują. Neurolog mi powiedziała że to nerwica ale sam nie wiem. Mam pytanie jakie badania musze jeszcze zrobić żeby wykluczyć medyczne sprawy? Od tego ataku nie mogę..

Nerwica??

.. ...sie ze niedoczynosc tarczycy ,ledwo sie podleczyłam wróciły te leki panika zamiast sie leczyc zaczełam siegac po alkohol jeden kieliszek przestał mi wystarczac piłam coraz wieciej .teraz rzuciałam z dnia na dzien wziełam seronil ale nic mi nie pomoga, boje sie ze umieram ze to koniec..

Holter do oceny

.. ...serca, nadczynności tarczycy, infekcji, chorób płuc, toksyn ( w tym alkoholu ), leków, zaburzeń elektrolitowych, napięcia układu nerwowego. Migotanie przedsionków może także mieć tło genetyczne i wrodzone. cisnienie mi skacze czasem do 150/90 do tego ten ciagły powracający problem z..

Nerwica- czy tak ma być?

.. ...raczej leczą nadczynnośc tarczycy z takimi objawami, także nie wiem, co pan doktor chciał uzyskać, w każdym bądź razie to stosunkowo zabawne, że lekarz podaje termin - nerwica ( i to ten z izby przyjęc, tak od rodzinnego usłyszałam dzień dobry, dowidzenia, zero kawy, zero alkoholu ), a..

Mam juz dosyć. szukam pomocy

.. ...nogi drętwiały. hormony tarczycy może sprawdż....idz do porządnego lekarza i zrób dokładne badania, Z narzeczoną / narzeczonym powinno się sypiać po ślubie z nią / z nim: - ) Od czego jest noc poślubna? Wizyta u kardiologa, mniej alkoholu, więcej ruchu i regularne przyjmowanie leków!..

Zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego

.. ...tym mam niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemię, hiperandrogenizm, insulinooporność, nerwice i fobie lękowe; nie palę, nie piję kawy ani alkoholu, nigdy nie leczyłam się na serce. Często miewam bóle w klatce piersiowej, kłucia, uciski i duszności - mówiłam o tym lekarzom internistom,..

Dretwienie lewej strony ciala, bol serca(moja lewa strona serca)po alkoholu

.. ...glukozy na czczo,Hormony tarczycy:TSH,T3,T4,OB,ASO,CRP., a także cholesterol całkowity,LDL,HDL,triglicerydy,mocz..Mierz też cisnienie 2x dziennie - rano i póżnym popołudniem i zapisuj przez kilka dni i z zapiskami i wynikami krwi - do lekarza.Być może to początki cukrzycy,zaburzenia..