Tarczyca a problemy z oddychaniem

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 397

.. ...się z niedoczynnością tarczycy.Od 8 lat zażywam leki na tarczyce i problemy z oddychaniem ustąpiły.Jednak u Ciebie może to byc problem nerwicowy..trudno mi powiedzieć.W każdym razie krople mi pomagaja na cisnienie. Witaj wyspana Krysiu3 : ) ) Iwona piszesz ze masz problemy z tarczycą.Jak..

Niedobór potasu - Str. 2

.. ...badania, to radzę sprawdzić tarczycę, badania krwi: TSH, FT3 i FT4. Choroby tarczycy powodują m.in. kołatania serca i problemy z oddychaniem, także zbyt niski poziom potasu i innych mikroelementów. Pozdrawiam. Dzięki za to, że trochę podniosłaś mnie na duchu oraz za pomysł wykonania..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 478

.. ...Marku skoro badanie na tarczycę nic nie wykazało to TPO jest zbyteczne ,ponieważ robi się go tylko przy złych wynikach tarczycy. Problemy z oddychaniem mogą być przyczyną przewlekłej choroby górnych dróg oddechowych !!Kontrolowałeś to? ( ` * •.¸( ` * •.¸ ¸.•..

Zapalenie mięsnia sercowego?

.. ...biały język Badanie tarczycy w normie, ekg tez nic nie wykazało mam to samo ... tylko ze mam 17 lat .. a wszystko zaczeło sie 3 miesiące temu.. na początku byłem odwodniony .. suchosc w ustach itp ... od 2 miechów czestoskurcz komorwy serca ... mam problem z oddychaniem .. lekarz mi..

Problem z oddychaniem

.. ...zaszkodziło. a badałes hormon tarczycy? przy żle pracującej tarczycy są sensacje sercowe...badanie :TSH,T3,T4. TSH w normie wręcz idealnie, Chore zatoki raczej nie robiłem teraz spirometrie tzn bylem w przychodzi ale ja ją prawie sam zrobiłem bo Pani nie wiedziala jak uruchomić..

Niedoczynność tarczycy i problemy z oddychaniem

.. ...przypadkiem niedoczynność tarczycy. Od 11 roku życia miałam problemy z miesiączkowaniem. Tzn. potrafiłam nie wychodzić z domu przez 2 tyg. bo tak się lało. Później np. 3 miesiące przerwy. Następnie 2 miesiące ciągłego okresu. Były lepsze i gorsze lata. Cały czas myślałam,że po prostu te..

Problemy z oddychaniem i szybkie bicie serca po wysiłku

.. ...OB,morfologia,CRP,A także w kierunku tarczycy - TSH,t3,t4.Zbadaj też poziom cukru i elektrolitów.Dopiero z tymi wynikami idż do lekarza,i zobaczysz co powie.Jakubku,,idż zrobić te badania krwi i szybko będziesz wiedział,albo przynajmniej wykluczyszcz ęść naJCZĘSTSZYCH PRZYCZYN. ach,i..

Problemy z oddychaniem.

.. ...w normie,badania na tarczyce robiłam tez w normie.Mam też bóle w lewym boku,zaczyna się od lewej łopatki i promieniuje mi koło piersi i aż do żeber.Robiłam prześwietlenie lewej łopatki i lewego płuca i mam zapalenie stawu barkowego,jak narazie biorę od 2 dni leki. zobaczymy czy..