Tarczyca bezsenność

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 27

.. ...morfologię i badanie na tarczycę. Ta lekarka jest jakaś dziwna zachowuje się tak jakby wogóle nie wierzyła w moje dolegliwości cały czas mi mówi coś o stresie a przecież co ma:kołatanie serca,bezsenność,przyśpieszone tętno,zawroty głowy,duszności i itd. do stresu?? Będę to konsultować z..

Niedoczynność tarczycy - Str. 7

.. ...umiarem Ja wogóle nie mam tarczycy : ) To jest może dziwne ale prawdziwe ! Zażywam od 4 miesiąca zycia euthyrox ale i tak mam ten sam problem co * Dezodorant * bezsenność, płaczliwość, agresja czasem nie do zniesienia przez domowników, brak snu lub jakieś koszmary( w sumie mi nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 209

.. ...z krtania, plucami, tarczyca... Zastanow sie kiedy te ataki sie nasilaja, a co powoduje ich ustapienie. Zmeczenie, bezsennosc to rownie dobrze objaw nerwicy, depresjii jak i wielu innych schorzen i nieprawidlowosci. Koniecznie porozmawiaj ze swoim lekarzem: ) A jesli jednak czujesz, ze..

Niepokojące objawy, duszność, wysokie tętno i skoki cośnienia

.. ...,dziekuje za pomoc ,pzdr a tarczycya w porzadku? tak,tsh=1,600 ,usg tarczycy w normie Mam podobne objawy od 3 dni. Mialem jeden dzien spokoju tzn brak dusznosci i oslabienia. Ten płytki oddech czy moze dusznosci sa nie do zniesienia i nie pozwalaja spac co w polaczeniu z moja..

Wypadanie płaków zastawki mitralnej i co dalej?

.. ...zaczelam mieć problemy z tarczycą odstawilam opacorden i szybko wszystko wrócilo na nowo.musiłam wrocić do opacordenu ale dodatowo biore metizal,cierpialam także na bezsenność,przepisano mi stilonox jast naprawde lepiej w końcu zasypiam: )ale nie mam żadnej kondyci,szybko bije mi..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...m.in.przy nadczynności tarczycy, która to z kolei powoduje występowanie objawów * nerwicowych * ( rozdrażnienie, bezsenność, agresja, ogólne pobudzenie nerwowe ) , podwyższenie ciśnienia, a także chudnięcie. Skoro lek ten Ci pomaga to może wskazywać na problemy z tarczycą. Dobrze by było..

Sztywnienie karku, bóle głowy

.. ...objawy nadczynności tarczycy.Trzeba by zrobić badania hormonów tarczycy TSH, Ft3, Ft4. Przy nadczynności tarczycy wystepują objawy ze strony układu nerwowego.Drażliwość, bezsenność, niepokój itp. Hamburg leży nad morzem tzn., że jest tam więcej jodu w otoczeniu niż gdzie indziej.To, że..

Tężyczka, co robić? - Str. 2

.. ...najpierw nadczynność tarczycy, ptem nerwica, z którą męczę się po dziś dzień, a teraz jeszcze ta tężyczka. Każda z tych chorób daje mnóstwo najróżniejszych objawów, nie ma dnia by wszystko było na 100% o.k Jestem gorsza niż moja 80 letnia babcia. Odstawiłam leki na..

Potrzebuje pomocy. Nie umiem żyć normalnie ...

.. ...jak się ma nadczynność tarczycy ma się objawy takie jak lek, nerwowość, bezsenność, itp Bezradna takich jak ty jest tutaj tysiace. Spojrz tylko na watki o nerwicy, tysiace postow od setek ludzi - a kazdy o tym samym - o tym, o czym Ty piszesz. Mam dokaldnie ten sam problem co ty - czyli..

Wysoki puls ,problemy ze snem, kołotanie serca, co, gdzie i jak leczyć?

.. ...podobno zaleczone,wyniki tarczycy sa w normie ekg i ekg wysilkowe dobre,z rowerka zeszklam przy 3 obciazeniu bo tetno skoczylo zbyt wysoko ale zmian niebylo.czesto mam tez klucia w klatce piersiowej po lewej stronnie,od roku cierpie na bezsennosc,zasypiam spie 2 - 3 godziny ,wybudzam sie..

Zawroty głowy po spamilanie ...

.. ...dawkę 10 ( na noc ). Wystarczy zajrzeć do encyklopedii leków w necie i oto co piszą o skutkach ubocznych spamilanu: zawroty głowy, nudności, zaburzenia żołądkowo - jelitowe, suchość błon śluzowych jamy ustnej, bóle głowy, kołatanie serca, rozdrażnienie, podniecenie, senność, bezsenność,..