Tarczyca krwi badania fT3 fT4

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 583

.. ...się. KASIULA, sprawdź tarczycę!!! Choroby tarczycy dają objawy podobne do nerwicy. Zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) i aTPO ( przeciwciała ). Mnie lekarze długo wmawiali nerwicę, a okazało się że mam chorą tarczycę! Pozdrawiam. Gregory, zgadzam się z Tobą że większość skurczy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 604

.. ...Radziłabym też zbadać tarczycę, objawy które opisałaś mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, zrób badania krwi - TSH, FT3, FT4 i aTPO. Pozdrawiam. Ewa22 Ja jak już pisałam z tą nerwicą lękową zmagam się już kilkanaście lat z czego przez prawie połowę to robiłam różne badania a..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 630

.. ...ten rezonans. A co z tarczycą powiedziała? Wiesz co, idź na pobranie krwi pod kątem zbadania poziomów fT3, fT4, TSH, aTO, aTPG, powinno być po nich wiadomo czy tarczyca coś tu broi. Te badania są dość drogawe, zapłacisz koło stówki za nie, no ale musisz je zrobić. I nie bój żaby,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 144

.. ...spowodowane przez chorobę tarczycy. Radzę zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) i aTPO ( przeciwciała ). miałem robine tsh i usg tarczycy to wyszło ok oprócz tego miałem robiną morfologie jakąś echo serca tomografie komputerową rezonans magnetyczny echo serca ,holtera ,badania..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ...ojca ktoś chorował na tarczycę? Zróbcie badania krwi na hormony: TSH, FT3 i FT4 i przeciwciała aTPO. Warto sprawdzić poziom witaminy B12, jej niedobór powoduje problemy z równowagą, zaburzenia widzenia i depresję. Pozdrawiam. Witajcie, ja mam straszne bóle głowy raz z jednej strony raz z..

Niedobór potasu - Str. 2

.. ...badania, to radzę sprawdzić tarczycę, badania krwi: TSH, FT3 i FT4. Choroby tarczycy powodują m.in. kołatania serca i problemy z oddychaniem, także zbyt niski poziom potasu i innych mikroelementów. Pozdrawiam. Dzięki za to, że trochę podniosłaś mnie na duchu oraz za pomysł wykonania..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 236

.. ...Cześć! Jeżeli chodzi o tarczycę, to radzę zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) i aTPO ( przeciwciała ). Do wszystkich forumowiczów mam apel: sprawdźcie koniecznie czy macie zdrowąTARCZYCĘ!!! Choroby tarczycy wywołują wiele objawów, takich jak: bóle i kołatania serca, duszności,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 237

.. ...sprawdź czy masz zdrową tarczycę!!!!!! Pisałam już o tym na forum, objawy, które opisałeś są typowe dla chorób tarczycy. Kołatania serca, uderzenia gorąca do głowy, drżenie rąk. Miałam to samo! Zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Pozdrawiam...

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 2

.. ...koniecznie czy masz zdrową tarczycę!!! Choroby tarczycy dają objawy które przypominają nerwicę. Zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) i aTPO ( przeciwciała ). Pozdrawiam. barbarella, wszystkie te badania mialem robione na tarczyce i hormony i odziwo wszystkie wychodzilo jak u..

Ucisk w mostku, kłucie serca, trzęsące się dłonie

.. ...przypominające nerwicę. Zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4 i aTPO ( przeciwciała ). Może być to astma serca. Objawami są : * uczucie braku powietrza * świsty * kaszel * uczucie omdlewania * ciężar za mostkiem * poty..

Interpretacji wyników badania krwi

.. ...temu miałam operację tarczycy( nadczynność ) do tej pory nie zażywam żadnych leków..a wyniki mam takie: TSH 3,97 uUl/ml FT3 4,95 pmol/l FT4 12,33 pmol/l Bardzo Proszę o pomoc..z góry dziękuję Pradidłowe wyniki krwi WItam! Jeśli można podpiąć się pod post... : )... chciałabym dowiedzieć..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej?

.. ...sprawdzić czy masz zdrową tarczycę! Choroby tarczycy dają objawy podobne do nerwicy. Lekarze długo wmawiali mi nerwicę, a okazało się że mam zapalenie tarczycy - choroba Hashimoto. Zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Pozdrawiam! mam 28 lat, od 3 lat..

Napady dusznosci, strach, ucisk w klatce piersiowej, tiki nerwowe, nerwica?

.. ...koniecznie czy macie zdrową tarczycę!!!!!!! Choroby tarczycy dają objawy, które przypominają nerwicę. Zróbcie badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Pozdrawiam! witam barbarella ja miałem robione dokładne badania na tarczyce i z krwi i usg wszystko robiłem..

Walka z nerwicą

.. ...RENI814, a sprawdzałaś tarczycę? Choroby tarczycy dają objawy, które przypominają nerwicę. Jeżeli nie, to zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4 i aTPO. Pozdrawiam. WITAM. Na poczatku chcialam Was dziewczyny pozdrowic.Wiem jak sie czujecie bo sama to przezylam.Wiem jak jest kiedy nie ma sie..

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...sprawdzenie, czy masz zdrową tarczycę. Zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4 i aTPO ( przeciwciała ). Sprawdź też poziom wit. B12. Może inni forumowicze dorzucą coś innego. Pozdrawiam. no wlasnie z tarczyca chyba cos nie jest tak ... lekarka mi tak powiedziala gdyz mialem badanie krwi i moczu..

Czy to nerwica - nie mam już sił?

.. ...sprawdzenie, czy masz zdrową tarczycę. Zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) i aTPO ( przeciwciała ). Choroby tarczycy dają objawy, które przypominają nerwicę. Mnie lekarze długo wmawiali, że mam nerwicę. Też byłam w szpitalu na neurologii i wypisano mnie z diagnozą...depresja!..

Juz sama nie wiem co mi dolega

.. ...u mnie niedoczynnosc tarczycy lub depresje. bardzo prosze o jakakolwiek rade Marzena, masz rację, powinnaś sprawdzić tarczycę. Po porodzie układ hormonalny często ulega rozregulowaniu, a Twoje objawy wskazują właśnie na problemy z tarczycą. Zrób badania krwi: tsh, ft3, ft4 i aTPO, poza..

Szybko się męczę, cięgle chce mi się spać i kręci mi sie w głowie

.. ...morfologia, ob, hormony tarczycy ( tsh, ft3 i ft4 ), glukoza, kreatynina, potas, żelazo, także badanie moczu. Pozdrawiam. witaj tzn mialem robione tsh badanie krwi itd i wszystko jest w porzadku z tego co wynika.lekarz twierdzi ze jest ok.wczoraj bylem na usg jamy brzusznej iwykryli..

Czy to nerwica? ciągle nie wyspany, nic mi się nie chce

.. ...Pomóżcie... Sprawdź tarczycę, badania krwi: TSH, FT3, FT4 i aTPO. TSH i FT4 robię regularnie, bo leczę się na wole młodzieńcze. Ale leczenie jest efektywne, bo wyniki są w normie. W przypadku tarczycy, wyniki * w normie * nie oznaczają, że wszystko jest ok. Ważne jest samopoczucie i..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...umieam. Młody, badałeś tarczycę? Podwyższony cholesterol często występuje przy chorobach tarczycy, objawy też są podobne. Zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4. * barbarella * , na tarczyce mam jutro krew ale tylko TSH , poprosze jeszcze lekarza zeby sprawdzic przepustowosc zyl ( mam nadzieje..

Nerwica - czy i ja jestem nerwusek? :)

.. ...Przede wszystkim sprawdź tarczycę, badania krwi: TSH, FT3, FT4, aTPO. o taaak ja to mialam od tarczycy i dalej mam bo bire syntetyczne hormony jak sobie zapomne i ie wezme o danej godzinie to ziewam i chodze jak nawalona .ale depresja tez daje porabane objawy ,moze sie to laczyc jedno z..