Tarczyca TSH 3 gen

Nerwica - czy na pewno? - Str. 158

.. ...zatokowa i podwyzszone TSH tarczycy udalem sie wiec do endokrynologa oczywiscie prywatnie bo na NFZ to pewnie dop w maju 2009: )lekarz od tarczycy wykonal jeszcze jedno badanie krwi na TSH trzeciej generacji oraz na HELICOBAKTER PYROLI czy jakos tak ( chodzi o bakterie w zoladku..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 4

.. ...wyskoczyła nadczynność tarczycy TSH - II gen 0,050 pani endokrynolog zleciła wykonanie badania Ft4 istwierdziła że nikt nie zoperuje żony jeżeli nie poprawi się wynik czy jest możliwa poprawa wyniku w ciągu 8 dni,przypomnę zona ma mieć wymienianą zastawkę aortalną termin przyjęcia do..

Echo serca, interpretacja wyników

.. ...leukocyty:2 śluz ++ BADANIE TARCZYCY: TSH 3,09 fT4 1,21 fT3 2,53 lekarz powiedział, ze generalnie nie ma się co przejmować, biore wczesniej wspomniany betaloc zok50 oraz asoargin ( sód+magnez ).Sport kazał uprawiać jak dotychczas, nie ma przeciwskazan do wysiłku, ale ja sie boję bo..

Badanie TSH i wynik 11.4 i 3-generacja

.. ...sądzić o tym czyżby tarczyca z 5 podwyższyła się na 11,4?? Czy może raczej chodzi o przeliczniki tych jednostek. Proszę o pomoc:( :( :( :( :( Norma TSH dla osoby dorosłej wynosi 0,4 - 5,0, z niewielkimi odchyleniami w zależności od laboratorium. Jednostki z obu badań oznaczają to samo,..