Tarczyca wewnętrzna

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 738

.. ...strona bardziej a wyniki tarczycy bez usg moą być w normie - tak jak u mnie ciężko ją wyłąpać.Na usg tarczycy też sie wybieram.Może to i śmieszne ale moja teściowa ma tarczyce wewnętrzną leczy się i ma podobne objawy nerwicy nie mówiąc otym ze wybudza ją wieczorami ze snu ,robi jej sie..

Dodatkowe skurcze - Str. 27

.. ...je miec przy chorej tarczycy ...się nie gniewam, a mam nadczynność, tyle, że u mnie to kolejność jest odwrotna: najpierw zachorowałam na serce, a tarczyca to skutek uboczny jodu zawartego w leku na serce. I tak w koło Macieju. Ewka, czyżbyś udała się na emigrację wewnętrzną? A może *..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...pachnie to niedoczynnoscią tarczycy, zaburzeniami wydzielania wewnętrznego, napisz z jakiego jesteś miasta - jestem lekarzem - moze uda mi się wymyśleć gdzie Cię posłać - bron boze nie bierz się za leczenie tych objawów tylko z użyciem sportu i kontatktów z ludxmi.: - ) prawdę..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki - Str. 2

.. ...mam za wysokie i na tarczyce bo mam nadczynnosc tarczycy pomóżcie bo niewim co mam robic lekarz zakonczył moje badania w zwiazku z reka ale mi to dalje dokucza najczesciej jak mam cos w rece zacisnietego pozdrawiam mam 15 lat. od około 6 lat odczuwam okropny ból prawego łokcia po..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...kręgosłupa cechy przewężenia tarczy międzykręgowej C5 - C6 oraz zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. USG DOPPLER: Przepływ przez tt. podobojczykowe, kręgowe, tt. nadbloczkowe, szyjne wspólne, wewnętrzne i zewnętrzne zachowany, o prawidłowym kierunku. Przepływ przez tt...