Temperatura 37 osłabienie

Zapalenie wsierdzia

.. ...wsierdzia. podwyższona temperatura ciała - nieswoisty objaw; zmiany osłuchowe; nadmierna potliwość, osłabienie, zimne kończyny; bóle pleców; guzki Oslera ( bardzo rzadki, ale swoisty dla zapalenia wsierdzia objaw - są to bolesne podskórne grudki występujące na dłoniach po powierzchni..

Olbrzymiokomórkowe zapalenie tętnic (choroba Hartona)

.. ...ogólne, jak podwyższenie temperatury, bóle mięśni, osłabienie. Badaniem rozstrzygającym o rozpoznaniu jest biopsja fragmentu zmienionej tętnicy. Inne badania obrazowe, jak USG, są wykonywane przede wszystkim w celu wykluczenia ewentualnych powikłań choroby. Do najniebezpieczniejszych..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 21

.. ...tzn biegunka wymioty temperatura osłabienie tylko że to trwało 2 tygodnie mimo zażywania leków przepisanych i zmienianych przez kilku lekarzy, aż wreszcie pediatra mojego synka ( 5 lat ) stwierdziła że to nerwy przepisała mi afobam na uspokojenie i wysłała do psychiatry i tak zaczęłam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 736

.. ...mam cały czas niska temperaturę 35,6 - 36,6 ale to chyba wynik osłabienia nie długo stanę się niewolnikiem samym w sobie już prawie nigdzie nie wychodzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!czuję się tak bezradna że nakręcam się że to jakaś groźna choroba( stwardnienie rozsiane ma podobne objawy też..

Bypassy i co dalej?

.. ...goją się dobrze, nie ma temperatury ,tylko te ogólne osłabienie. Czy takie słabe samopoczucie jest normalne z uwagi na krótki okres po operacji, bo boję się , że może coś niepokojącego zaczyna się dziać. Półtora roku temu przeszłam operację wszczepienia bajpasów, ale dreny miałam wyjęte..

Wysoka gorączka a zapalenie mięśnia sercowego

.. ...ale z tym ze była to temperatura 37.7 która występowała od kilu może nawet kilkunastu tygogni. Mialam ogólne osłabienie organizmu oraz strasznie się pociłam i bolało mnie w klatce. Czy Twoje dziecko ma inne objawy? Wydaje mi się ze jesli byłoby powazne podejrzenie Twoje dziecko juz..

Nerwica serca, czy też może przerost?! - Str. 2

.. ...zmianę z normalnym stanem temperatury i do tego doszedł na koniec zawrót głowy i osłabienie UWAGA! W tej sytuacji nie odczuwałem przyspieszonej akcji bicia serca, nawet przyłożyłem rękę by sprawdzić i serce biło normalnie ( tzn. nie posiadałem jakiegoś młotowego bicia serca, które..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 396

.. ...leci..tylko rano,..hm temperatura 36.7 puls 69 ...to skad ta krew...ide wziac lek...moze co da... Witam ja mam dzisiaj jednak wolne czytam co piszesz sorata i niepokoje sie idź do lekarza bo ranne krwawienie z nosa może być przyczyna lekarstw jakie zażywasz lub bardziej niepokojące..

Wymioty, mdłości, bóle rąk, nóg, osłabienie, senność

.. ...tez bywa podwyzszona temperatura bo mam silna nerwice i zdjgnozowany zespoł barlowa ale wiem dlaczego tak sie dzieje. Może masz początki nerwicy bo ona objawia się silnymi zaburzeniami ,ale to niech potwierdzi lekarz. Zawał serce nie sądze więc ekg i wszystko jasne 1 min badania. Czasami..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty

.. ...postępowało. Rano budzę się z temperaturą 35,5, przejście kilka minut i jeste mzlany zimnym potem. Zapominam często, coś co przed chwilą myśłałem, wkrada się niepokój, nie spię twardo a lekkim przerywanym snem. Od jakiegoś miesiąca jest coraz gorzej. W pracy posiedzę godzinę, pustka w..

By-passy - Bydgoszcz

.. ...Pojawia się czasem wyższa temperatura, ból w mostku i osłabienie - mam nadzieje że to normalne. Pod koniec kwietnia jedzie do sanatorium do Inowrocławia. Pozdrawiam Polecam Bydgoszcz - jurasza . Opieka jest wspaniała. Podwyższona temperatura będzie się utrzymywać dłuższy czas, tak samo..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...jak widzisz dotty moja temperatura ciała się waha każdego dnia. Lekarka oznajmiła mi że ten stan nie jest niczym niepokojącym, iż wiele ludzi ma stany podgorączkowe z niewiadomych powodów które się ciągną przez wiele miesięcy a nawet i lat. Sam już nie wiem być może ten stan..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 3

.. ...dolegliwości.wiele razy mierzyłem temperature wychodziło czesto 37 a raz skoczyło do 39 i zwymiotowałem kwasem zoładkowym Hej, mam bardzo podobne objawy do Twoich. Mianowicie stan podgorączkowy, który utrzymuje się już około pół roku ( i owszem lekarze twierdzą, że niektórzy ludzie mają..

Dziwne osłabienia, brak pola widzenia i ból głowy

.. ...drętwienie, uczucia zmian temperatury lub * przebiegania prądu * ), afazja ( zaburzenie funkcji językowych ), dyzartria ( zaburzenia mowy ), niedowład. Witam Mam 17 lat i u mnie także występowały podobne objawy. Z tą tylko różnicą, że nie miałem uczucia zdrętwaiłych palców, czy..

Osłabienie, uczucie zimnych rąk - zapalenie serca?

.. ...pory czuję osłabienie. Temperatura ciała 36,0 st. Czasami miewam stany podgorączkowe – do 37,0 st. Najgorzej jest rano, w miarę upływu dnia bywa, ze jest lepiej. Gdy rano wstaję z łóżka mam wrażenie, ze kręci mi się w głowie, boli mnie głowa ( także podczas snu ), szczypią mnie..

Bóle i zawroty głowy, wypadanie włosów, osłabienie i brak koncentracji

.. ...nasiliły, mam obniżoną temperaturę ciała i ciśnienie, bardzo wypadają mi włosy oraz mam totalnie osłabiony organizm. Nie radzę sobie z prostymi czynnościami ponieważ nie mam na nic siły, gdy wstaję z łóżka mam silne zawroty głowy i wręcz uginają mi się nogi.Mam także duszności i czuję..

Czy to może byc zespołem chronicznego zmęczenia?

.. ...dni temu skoczyła mi temperatura, miałam nudności i biały osad na języku Dostałam augmentin, controlloc na żoładek oraz probiotyk Język lepszy ale nadal białawy, a czasem nawet żółto - zielony a stan podgorączkowy raz jest a raz ledwo mam 36 st... I ogólnie osłabienie się jakby jeszcze..