Tętniak głowa

Echo serca - Str. 38

.. ...miał zdiagnozowanego tętnikaka IAS ( ubytki miedzyprzedsionkami ) z przeciekiem . Dziś jest już po zabiegu , ma się dobrze i po wadzie nie ma śladu ( nie licząć w sercu * parasolki * która szczelnie zamknęła dziureczki - miał ich kilka ) także głowa do góry Pani Izo, już wcześniej..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 134

.. ...przebiegają główne nerwy i tętnice. M.in.nerw błędny, odpowiadający za moje zawroty głowy. Dziś, czekając na badania, siedzę przed komputerem i piszę do Was ozdobiona kołnierzem ( czego chcieć, prawie seksowny : ) ) Biorę lek który reguluje krążenie w tamtych rejonach ( głowa, kręgosłup..

Dziwne ciepło w głowie

.. ...Mam też nadciśnienie tętnicze, które systematycznie leczę. A lekarz stwierdził BÓLE NAPIĘCIOWE na tle nerwowym, te bóle są przewlekłe i trwają długo. Głowa może boleć nawet ok. 7 dni. PS. Te strzyknięcia mogą być też od kręgosłupa szyjnego Sprawdź czy nie masz skrzywienia kręgosłupa w..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...Lękowa oraz Nadcisnienie Tętnicze, a to ma duży wpływ na bóle głowy. W tym i na NAPIĘCIOWE BÓLE GLOWY. Pozrawiam! hejj...czy ktoś z was miał ból głowy CIĄGLE w tym samym miejscu??..mnie boli głowa w tylnej części w tym samym miejscu ( punktowo ) od 2 tygodni..ibuprom nie pomaga...w..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 8

.. ...czy nie guz.. a może tętniak.. - nie bez kozery mówi się, że * od myślenia głowa boli * .. : - ) O i właśnie, mamy już * prawie * wiosnę, szkoda czasu i sił i nerwów na doszukiwanie się raków tam gdzie ich nie ma i z małym, wprost dobitnie małym prawdopodobieństwem aby się tam znalazły...

Zabrze - czy ktoś się tam leczył? - Str. 2

.. ...* . Przed przekuciem tętnic znieczulono mi te miejsca płynem p/bólowym. Głowa do góry, bo po ablacji jest ( na ogół ) komfort życia i warto troszke wycierpieć. Jak to w życiu - coś za coś. Pozdrawiam: ) - Do Magdaleny - korekta mojej wypowiedzi z 27.09.2008 - wkradło się przejęzyczenie -..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 56

.. ...takiego w głowie jak tętniak to od razu gorzej mi. Nowe objawy i jeszcze sobie tego nie poukładałem tak jak to było z sercem tym bardziej ze mnie w życiu głowa nie bolała. Jak nabieram powietrza to słysze jakieś strzelanie za uszami tak samo jest jak ruszam głową na boki. Co do..

Brak pulsu wyczuwalnego

.. ...niełatwa sztuczka - na tętnicy promieniowej - musisz położyć palce po stronie kciuka na przedramienu. z reguły brak tętna oznacza zatrzymanie krążenia - a to - wierz mi wiąże się z utratą przytomności. trochę tylko się wystraszyłaś - ale to ze nie umiesz wyczuć tętna - nie znaczy ,ze go..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 2

.. ...morfologie, dopplera tętnic szyjnych, badanie wzroku ( mam astygmatyzm krótkowzroczny ), no i test pochyleniowy który wszystko wyjaśnił. jak na razie jest dobrze, gdy czuje że robię sie coraz słabsza i zaczyna mnie głowa boleć to staram sie jak najszybciej położyć, trochę przechodzi. gdy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1234

.. ...( bałam się, że mam tętniaka ), aż udałam się do szpitala na SOR. Tam zrobiono mi tomografie głowy, wynik był w porządku, ale zaczęła mnie boleć głowa też z lewej strony, były to bóle raczej krótkotrwałe, ale zdarzały się po kilka razy dziennie - uderzenia gorąca za to mi przeszły ;D a..

Dziwne dolegliwości - bóle po lewej stronie pod żebrami

.. ...psychicznego czuje puls w tętnicach w okolicach serca w rękach,głowie co czasami można odczuwać jakby * swędziało w tętnicach * jest to bardzo dyskomfortowe.Jak leże głową na ręce to czuje jak mi głowa się podnosi razem z tętnem,oraz trudno mi się śpi na brzuchu na lewej stronie gdyż..

Nerwica i świąd nog

.. ...,ze mam nadcisnienie tętnicze. Do tego od pewnego czasu doszedł mi świąd ciała strasznie swedzi mnie na zmiane głowa i plecy ;( Ogolnie bardzo nie przyjemna dolegliwosc juz w wakcje miałem świąd nog ale wtedy wychodziły mi jakies czerwone kropki teraz przy świądzie nie ma zadnych objaw..

Zatoki i nerwica czy aby napewno?

.. ...że mam nie guza, ale tętniaka mózgu ( miałem wykrytego tętniaka serca - z medycznego pukntu widzenia jest on bez znaczenia ). Znalazłem w internecie symptomy i wyobraź sobie, że od razu zaczęła mnie boleć głowa i oczy - jeden z objawów. Po kilku miesiącach zrobili mi jednak RM..

Lęk o uszkodzenie mózgu

.. ...kiedys bałem się, że mam tętniaka, względnie guza mózgu i nawet zaczęła mnie boleć głowa , bo sobie ubzdurałem... Na szczęście RM wykluczyło to całkowicie wykluczyło. Moja rada: zajmij się czymś innym zamaist doszukiwać się chorób..... Słuchaj wybierz się do psychologa , bo powiem ci że..

Częste zasłąbnięcia

.. ...natomiast nadciśnienie tętnicze - podczas badania miałem 170/80. Zawsze podczas wizyty u lekarza mam tętno większe niż zwykle i może trochę się zestresowałem, ale to i tak za wysoko. Od pół roku biorę tabletki na nadciśnienie i jest ono teraz niższe - około 140/80. Czasami zdarza się, że..

Ile czasu zostało?

.. ...przebalonikowali + 1 stent w czerwcu ). Będą mu udrażniać to co przy okazji pierwszej operacji było nie do pomyślenia. Tak że głowa do góry ; - ) Na pewno rokowania są lepsze niz przy nowotworach ... ech..

Leki na nadciśnienie, lepsze Beta-Blokery vs Ca-Blokery?

.. ...roku mam nadcisnienie tętnicze I stopnia i za szybka prace serca... Jakie sa rokowanie jesli chodzi o długosc zycia? ( serce, głowa itd przebadane i zdrowe jak narazie ) No ale mi chodzi o leki, wiec aktualnie stosuje Bisocard czyli lek z grupy Beta - Bloker Jesli wezme połowe rano mam..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 26

.. ...powiedział,ze jak ma ktoś tętniaka to wcale głowa nie boli tylko nogi i ręce nie wiem czy to prawda - ale wiecie co mam na myśli - dziś przez cały dzień myślę,ze może jednak mam coś w głowie???poza tym kochani widzę poprawę po lekach naprawdę jest dużo lepiej - dziś mija dwa tygodnie jak..

Powtórna koronografia i stenty

.. ...najważniejszey do lewej tętnicy wieńcowej ; - ) ). Reszta padła . Ma do tego 2 stenty, a za sobą 5 koronorografi i 2( lub 3 ) balonikowania. Teraz ma 62lata. Tak więc dacie radę Panowie, bo innej opcji nie ma ; - ) Pozdrawiam serdecznie Pam Panowie głowa do góry . Mam stenty 3 - lata ...

Co to za choroba ? Czy to coś poważnego .

.. ...poważnego typu jakieś guzy , tętniaki itp , a co do anemi to zauważyłam gdy mama się mniej denerwuje tym nie boli ją głowa , no i teraz kazałam zażywać jej tabletki na anemię i chyba coś pomogło . Acha , mama powiedziała że boli ja też głowa na zmiane klimatu itp . Ale dziękuję za..