Tętniak głowy

Antagoniści receptora angiotensyny II

Antagoniści receptora angiotensyny II

.. ...angiotensyny II. nadciśnienie tętnicze, terapia pacjentów po zawale serca w przypadku gdy inhibitory konwertazy dają działania niepożądane, niewydolność serca, nefropatia cukrzycowa, kardiomiopatia. Działania niepożądane antagonistów receptorów angiotensyny II. niedociśnienie tętnicze,..

Zwężenia tętnic szyjnych

.. Zwężenia tętnic szyjnych, doprowadzających krew do mózgu, jest jednym z możliwych powikłań uogólnionej miażdżycy naczyń. Objawy choroby zależne są od stopnia zwężenia. Mogą sprowadzać się do zawrotów i bólów głowy. Częste są także omdlenia, utraty przytomności, zaburzenia widzenia. Przy zwężeniach znacznego..

Propranolol

.. ...obniżenie ciśnienia tętniczego. Nadciśnienie tętnicze jest jednym ze wskazań do stosowania propranololu. Inne to: zaburzenia rytmu serca o charakterze tachyarytmii, bóle wieńcowe, stany lękowe, drżenia samoistne, zapobieganie migrenowym bólom głowy. Do działań niepożądanych propranololu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 863

.. ...robione badanie krwi, tętnic w szyji i głowie, mocz, ekg i rezonans głowy gdyż w styczniu miałem wypadek auto mnie potrąciło i moglo sie to zwiazac z tym co mi jest ale rezonans nic nie wykazał. Reszta badań też dobrze wyszła... Serce mi juz nie kolacze ale dalej mam bóle głowy, czasem..

Szybkie tętno - Str. 11

.. ...wysokim cisnieniu i tętnie nie odczuwam żadnych niepożądanych objawów ( bóle głowy, kołatanie serca, zle samopoczucie, osłabienie, mroczki przed oczami itp. )Czy samo wysokie ciśnienie i tetno to już objawy WPW? Witajcie. Rzucila mi sie w oczy nazwa PROPRANOLOL Od wielu lat mam problem z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 134

.. ...przebiegają główne nerwy i tętnice. M.in.nerw błędny, odpowiadający za moje zawroty głowy. Dziś, czekając na badania, siedzę przed komputerem i piszę do Was ozdobiona kołnierzem ( czego chcieć, prawie seksowny : ) ) Biorę lek który reguluje krążenie w tamtych rejonach ( głowa, kręgosłup..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 143

.. ...wtedy czuję jak oczy mi tętnią, serce wali no i własnie się zapadam, pozdrawiam Krystyna 3, zawroty głowy mogą mieć wiele różnych przyczyn. Czy oprócz tego masz jakieś inne niepokojące objawy? Czasami dolegliwości, które są uważane za nerwicowe, mają zupełnie inne przyczyny. Napisz o..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 189

.. ...krwi, usg przepływów tętnic szyjnych, rezonansy kręgosłupa, głowy. Dla lekarzy jestem zdrowa !!! A ja nie mam już sił...... Czy to wszystko to jest nerwica? Czy ktoś przez coś takiego przeszedł i żyje ? Potrzebuje cienia nadzieji że nie tylko ja i że dam radę z tego wyjść . ~~do..

Wysokie cisnienie i kłucie w sercu

.. ...być: spadek ciśnienia tętniczego krwi, nadmierne odchudzanie, silny ból, zdenerwowanie, głód, silne emocje, widok krwi, itp. Objawy poprzedzające omdlenie to zawroty głowy, bladość twarzy, mroczki przed oczami, mogą wystąpić zimne poty na czole i skroniach. Pierwsza pomoc: Należy..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...temu okazło się miałam tętniaka mózgu.od miesiąca dziękuję Bogu ze Żyje byłam operowana miałam 60% szansy na przeżycie.więc idź szybko na temografię komputerową.pozdrawiam Marta z Lubina Wiam witaj Justyno - byłam pprzed weekendem u neurologa i jestem zawiedziona. Sama nie wiem czego się..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...Lękowa oraz Nadcisnienie Tętnicze, a to ma duży wpływ na bóle głowy. W tym i na NAPIĘCIOWE BÓLE GLOWY. Pozrawiam! hejj...czy ktoś z was miał ból głowy CIĄGLE w tym samym miejscu??..mnie boli głowa w tylnej części w tym samym miejscu ( punktowo ) od 2 tygodni..ibuprom nie pomaga...w..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...i panika że to może tętniak miałam rok temu robioną tomografię i wyszła ok ach szkoda gadać i do tego dochodzą mi bóle związane z sercem nierówne bicia zasłabnięcia koszmar już ledwo daję sobie z tym wszystkim radę pozdrawiam Od 4 tygodni miałem problemy z zatokami.Byłem u trzech lekarzy..

Co z moim serduszkiem? dziwne ataki

.. ...za niskie ciśnienie tętnicze krwi, uderzenia gorąca, omdlenia ( nigdy nie zemdlałem, ale było blisko ), zawroty głowy ( do dziś jeszcze ) itp. Możesz jeszcze wykonać badanie - tzw. Doppler - przepływ krwi w naczyniach doprowadzających krew do głowy i w jej wnętrzu ( w klinikach..

Dodatkowe skurcze - Str. 48

.. ...szyjnego. mam ucisk na tętnice szyjne a przy tym występuje niedotlenienie mózgu, i że to od tego sie robi słabo. Miałam w szpitalu robionego Doplera i tomografie komouterową głowy,równierz eeg i tam terz nic nie wyszło , tylko to prześwietlenie wykazało dyskopatje kręgu C 5 C 6 C 7 I..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...Cierpię na nadciśnienie tętnicze, biorę BETALOK ZOK 25 i LISINORATIO 20 i narazie mam ciśnienie w normie tak ok.120/80. Ale z tymi bólami głowy to byłem u neurologa i dał mi skierowanie na EEG głowy które nic nie wykazało, później mu się dalej skarżyłem to dał mi w końcu skierowanie na..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 122

.. ...na spoczynek odczuwa tętnienie w uszach - podajemy co 15 minut Lachesis C15 po 5 kropel. Jeżeli na uderzenia krwi do głowy i nierównomierne bicie serca cierpią osoby nerwowe lub histeryczne ( szczególnie kobiety ), ataki zdarzają się nocą, uderzenia serca nasilają się podczas leżenia na..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 147

.. ...jakiś ucisk na jakąś tętnice. Jeżeli jest problem z kręgami szyjnymi też są zawroty głowy . Nie wiem ale ja sobie to tak tłumacze. U mnie od jakiegoś czasu wystąpiły duszności i też dostałam wziewki na astme ale za bardo mi one nie pomagają , byłam u lekarza alergologa kilka razy ale on..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 228

.. ...normalnie cisnienie tętnicze 120/80 czasem 13/70 Zawsze podczas nerw biło mi jak szalone a teraz spokojnie sobie bije tylko robi mi się goraco nagle jakby mi krew do głowy uderzała słabo a potem zimno nie wiem co mi jest dodam że mam uszkodzony odcinek piersiowy kregosłupa 6 kreg i mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 281

.. ...krwiakach, guzach i tętniakach. Wyczytałam, że przed pęknięciem tętniaka czuje się zawroty głowy i mdłości. I nagle strasznie źle zaczęłam się czuć. Zrobiły mi mi się zimne ręce, nogi, było mi niedobrze serce o mało nie wyskoczyło mi tak waliło i miałam wrażenie, że za moment zemdlęję...

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...wieńcowa, nadciśnienie tętnicze, zawał serca, stany zapalne ), które są zazwyczaj spowodowane nieodpowiednim trybem życia i okolicznościami zewnętrznymi oraz - w pewnej mierze - uwarunkowaniami genetycznymi. Zbyt wolny rytm serca nazywamy bradykardią. Najczęściej jako bradykardię określa..

Cierpnięcie głowy

.. ...sprawdź kręgosłup szyjny i tętnice szyjne oraz węzły na szyi. idź do lekarza i wyciągnij skierowanie : ) tak wlasnie zamierzam zrobić : ) mam nadzieje ze w przyszlosci sie to nie nasili i nie bede mial problemow ze sportem ktory u mnie jest na porzadku dziennym... Pierwszą rzeczą jest..

Zawroty głowy

.. ...zatokow Radzę zrobić USG tętnic szyjnych Mysle ze to na tle nerwicowym ale muszę się wybrac do lekarza. Tydzień temu miałam problemy w pracy ogólnie od 3 lat na mojej osobie stosowany jest mobbing. Kręci mi się w głowie. Tak o 15.00 narasta to uczucie dzis miałam koszmarną noc. Opiszę to..

Klinika Kardiochirurgiczna w Katowicach na Ochojcu

.. ...istotne jest w pniu lewej tętnicy. Napiszcie jak to jest po tej operacji, czy bardzo ciężko, jak długo leży się w szpitalu. Co tylko przyjdzie Wam do głowy, co może przydać się przyszłemu pacjentowi. Będę wdzięczna za wszelkie porady i podtrzymanie na duchu. Podbijam temat bo jest dla..

Udar mózgu - Str. 3

.. ...przeszli. Moja mamie pękł tętniak w zeszły piątek. Jedyną pozytywną rzeczą w tym wszystkim było to że przed operacją była świadoma teoretycznie prócz bólu głowy nic jej nie dolegało. Po operacji stan jest stabilny bez zmian tzn jest świadoma lub prawie świadoma, często śpi, nie chce oczu..

Duszenie w klatce piersiowej, wylewne poty, szum w uszach

.. ...głośnik. Wzrost ciśnienia tętniczego do np.170X110 zawroty głowy i jestem ugotowany. Nie zdolny do niczego wydaje mi się że zaraz „wykituję” i to trwa już drugi rok . Zaczęło się po śmierci bliskiej osoby , potrąceniu pijaka i paru innych Dzisiaj idę do psychiatry ,..

Ból głowy, jakby w środku był kamień

.. ...się, że to nadciśnienie tętnicze. Nie wolno bagatelizować, może się skończyć wylewem.Pozdrawiam wszystkich ciśnieniowców. Migrena, zatoki, nadciśnienie? A może jeszcze coś innego. Przyczyn faktycznie może być wiele, ale najprościej jest sprawdzić ciśnienie. Magda 23!!!! idz do lekarza..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...zakrzepy w rzyłach i tętnicach ale w takim wieku to dziwne.Przypuszczam ze to sprawka zatruć albo niedoborów.Czytałem też że promieniowanie z różnych nadajników może zaszkodzić. Witam ! Nazywam się Ola , mam 15 lat . Od około roku mam coś takiego , że jak przekręcę głowę np w prawo to..

Ataki wymiotów i bóle głowy

.. ...stwierdzili niedrożną tętnice szyjną wewnętrzną. A od jakiegoś tygodnia mam ataki które objawia sie wymiotami i bólem głowy nie mogę sie ruszyć z łózka przed 4 - 5 godzin. Co mam robić jetem po aputacji nogi powikłania cukrzycowe dlatego mam problem z o puszczaniem mieszkania bardzo..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...zacząłem się bać, że mam tętniaka, chociaż bólu głowy praktycznie nie miałem... Czuję się od kilku dni do niczego... Dostałem takiego tiku nerwowego, że dotykam cały czas głowy i głaskam się po niej od czoła aż do potylicy... Kiedy zapominam o wszystkim to nic nie boli... Ale kiedy myślę..

Skaczące cisnienie i nerwica - Str. 2

.. ...leki na nadciśnienie tętnicze. Moje ciśnienie nie przekracza 150/70 puls 60. Przy tym objawami są silne bóle tyłu głowy, zawroty, szumy. Przy braniu leków ciśnienie spada mi do 115/60, ale wszystkie leki które brałam przyczyniły się do obrzęku śluzówki nosa i gardła. Wszystkie diuretyki..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...Eng,ekg, Holter, badanie tętnic szyjnych - Dopler,EEG, Rezonans magnetyczny. Wszystko było w porządku. Zdecydowałam się na konsultację psychiatryczną i wtedy przepisano mi lek antydepresyjny seroxat. Po jakims miesiącu poczułam wielka poprawę po jakims czasie objawy całkowicie zniknęły i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 355

.. ...żadnego krwiaka ani tętniaka; ) Co Ci do głowy przychodzi?? Iwonko skarbie jak się czujesz?? To co napisałaś zabrzmiało jak pożegnanie:( ja kochaniutkie zmykam może się położę.......Miłego dnia kochane: ) papa: ) Małgosiu no nie ukrywam ,że wszystkie święta spędzam w tak licznej..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 935

.. ...poradzisz a jeżeli nawet to trwać będzie całą wieczność! Miałem robione EKG i badanie tętnic w szyji, przy skroniach i z tyłu głowy, nie pamietam jak to się nazywało. W każdym razie te badania wyszły dobrze....

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1234

.. ...( bałam się, że mam tętniaka ), aż udałam się do szpitala na SOR. Tam zrobiono mi tomografie głowy, wynik był w porządku, ale zaczęła mnie boleć głowa też z lewej strony, były to bóle raczej krótkotrwałe, ale zdarzały się po kilka razy dziennie - uderzenia gorąca za to mi przeszły ;D a..

Przewężenie tętnicy szyjnej

.. Syn ma zwężenie tętnicy szyjnej prawej( ma 48 a norma jest do 40 )ma częste bóle głowy,szum w uszach,mroczki przed oczami,oraz naczyniaka płata prawego ciemieniowego.Jak pytałam się o terminy w poradniach naczyniowych to jak tylko powiedziałam z czym jest to nikt nie chciał go przyjąć twierdząc że wymaga..

Straszny ból serca, brak oddechu i zawroty głowy

.. ...późniejszym.Wykryto u mnie tętniaka przegrody międzyprzedsionkowej,na szczęście dość szybko bo nadal żyje i jestem po operacji.Pozdrawiam odpisz jak ci poszło u kardiologa. Witaj Marek. Podzielam zdanie ;inki;, bo opisane przez ciebie objawy mogą sugerować jakąś wadę wrodzoną serca, ale..

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...normalnie cisnienie tętnicze 120/80 czasem 13/70 Zawsze podczas nerw biło mi jak szalone a teraz spokojnie sobie bije tylko robi mi się goraco nagle jakby mi krew do głowy uderzała słabo a potem zimno nie wiem co mi jest dodam że mam uszkodzony odcinek piersiowy kregosłupa 6 kreg i mam..

Uderzenie a bóle głowy

.. ...się,że mam miażdżycę tętnic itp. do tego bardzo skaczące ciśnienie. Leczą mnie różnie z mniejszym lub większym skutkiem EEG wykazało zmiany w okolicy potylicy,ale tym nikt się nie zainteresował.Czekam na rezonas głowy,bo kolejny lekarz stwierdził duże uszkodzenie błędnika ( zawroty głowy..

Nerwica lękowa wewnętrzna

.. ...wykryli mi ciśnienie tętnicze wysokie zaczełam brać tabletki zaczełam odychać normalnie ale coś mi sie stało z głową moje objawy są takie jak drentwienie w klatce piersiowej,drentwienie rąk,silne zawroty głowy,uczucie jakbym miała zemdleć,mam nogi jak z waty,mam uczucie jakby coś mnie..

Czy to nerwica? kłucia w sercu

.. ...stronie i szyji albo tętnicy jeśli dobrze myśle... Wtedy poszedłem do lekarze który powiedział że to na tle nerwowym i to wszystko:| w mędzy czasie straciłem jakoś apetyt a mimio tego nawet przytyłem. potem miałem znów pare miesięcy przerwy i tym razem pojawiły się impulsowe bóle głowy w..

Stan po operacji zastawki aortalnej i aorty wstępującej

.. ...Głównym powodem był tętniak aorty wstępującej ( ok.5,1 ) i objawy mroczki zawroty głowy itd. Witam, jestem 5 miesięcy po operacji - Ochojec. Trudno jest się przyzwyczaić do tykania zastawki. Słyszę ją cały czas. A jak nie słyszę, to się denerwuję. Błędne koło. To jest po prostu problem w..

Lęk, strach przed operacją bypassów - Str. 2

.. ...zbyt niskim ciśnieniem tętniczym. Dzięki. Martwię się,bo tata źle to znosi.Denerwuje go ten stan podgorączkowy i ból głowy. Tłumaczę,że to normalne,że to dopiero minął tydzień od operacji. Mam nadzieję,że z dnia na dzień będzie lepiej.: ) Witam serdecznie! Moj tata za trzy dni podchodzi..

Doppler - na czym polega badanie?

.. ...sprawdzenie przepływów przez tętnice szyjne czyli usg tętnic szyjnych skoro masz zawroty głowy. Pozdrawiam no tak to nie chodzi na pewno o sprawdzenie nerek: ) chodzi o moje dolegliwosci zwiazane z zawrotami glowy i zlym samopoczuciem, czyli jak mowicie najprawdopodobniej powinnam..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu

.. ...dolegliwości w ciągu dnia, tętniący szum w lewym uchu, raz głosniejszy raz cichszy, czasem go wogóle nie słyszę, zawroty głowy, uczucie ucisku w gardle, drżenia włókienek męśniowych, ból szyi po stronie lewej, czasem mam wrażenie jakby wogóle moja lewa strona ciała była * inna * niż..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...internecie przeczytałem o tętniaku mózgu. Od razu zacząłem mieć charakteryzujące go objawy. Myślałem, że może być to tętniak względnie guz mózgu. Poszedłem do neurologa. W badaniu podstawowym wszystko było ok. Dostałem jednak skierowanie na RM. Po kilku mieś oczekiwania zrobili mi to..

Zawroty głowy po wymianie zastawki aortalnej

.. ...nadwieńcowa z powodu tętniaka ) miał zawroty głowy, poczucie niestabilności. Jestem 2 m - ce po operacji. ja jestem w takiej samej sytuacji jak ty,czeka mnie operacja wymiany odcinka aorty wstepujacej i plastyka bądz wymiana zastawki i nawet mnie nie strasz,że bede miał cos takiego Ja..

Kłucie z prawej strony klatki piersiowej

.. ...podejrzewałem u siebie tętniaka mózgu i rzeczywiści przez 3 dni z rzędu miałem okropne bóle głowy trwające z krótkimi przerwami przez cały dzień. Jednak po wykonaniu stosownych badań, które go wykluczyły, przestałem się w ogóle uskarżać na bóle głowy. Śmieszne, ale prawdziwe. Pozdrawiam!..

Leki na migrenę

.. ...tętnicy mózgu ( duże zwiężenie ), co potęgowało ból. Divascan brałam przez ponad 6 m - cy, teraz nie biorę już wcale. Zdarzają mi się bóle głowy, ale powiedzialabym, że są * normalne * . Ja szczerze polecam..

Ból tętnic szyjnych

.. ...ból po bokach szyi, w tętnicach szyjnych. Nie jest to silny ból jednak zawuważalny i uporczywy, szczególnie w momencie skręcania głowy przy odwracaniu. Z pewnością nie chodzi o węzły chłonne ani migdały. Gdy dotknę tego miejsca czuję pulsującą tętnicę i ból. Raz jest to z lewej innym..

Zatoki i nerwica czy aby napewno?

.. ...że mam nie guza, ale tętniaka mózgu ( miałem wykrytego tętniaka serca - z medycznego pukntu widzenia jest on bez znaczenia ). Znalazłem w internecie symptomy i wyobraź sobie, że od razu zaczęła mnie boleć głowa i oczy - jeden z objawów. Po kilku miesiącach zrobili mi jednak RM..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 77

.. ...dopplera przepływu krwi w tętnicach szyjnych i wyszło w normie,bez zastrzeżeń.Bardzo bym chciała mieć zrobiony rezonans głowy,ale mnie na niego nie stać,a lekarze nie chcą zlecić badania bo twierdzą,że nie ma podstaw,a ja się boję,że ten ból jest od tego momentu co mi sie to pierwszy raz..

Zawroty głowy po wszczepieniu mechanicznej zastawki aortalnej i protezy

.. ...nadwieńcowa ( z powodu tętniaka ) ). Trzy m - ce po operacji pojawiły się zawroty głowy, chwiejność i poczucie niestabilności. Byłem u 3 kardiologów ( echo ), neurologa ( tomografia, dopler naczyń szyjnych ) i wszystko niby ok. Stan utrzymuje się praktycznie cały czas i coraz trudniej z..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...kierunku nadciśnienia tętniczego Badania Dodatkowe: OB.4 RR140/80, 125/75, 135/75, 155/100, 135/90 Waga: 74 kg Morfologia: Ht48,9 , Hb15,6 Er 5,17 , Lk 7,2 MCHC 31,9 Plt 141 K )uL Analiza moczu: C.wł.1.025 , pH.5,0, B( - ), C ( - ), Acet( - ), Urob. w/n, N.wiel.poj.w, L.1 - 3 wpw, liczne..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...klatk piersiowej,UDP tętnic dogłowowych,krew,mocz,mam jeszcze skierowanie na VNG,cholesterol 201a reszt ok.chodziłem do czterech różnych neurologów i żaden w sumnie nic nie widzi,aż człowieka szlak trafia.Też bolą mnie mięśnie.stawy,kości,gniecie mnie w mostku i brakuje mi..

Nerwica? 19 lat

.. ...przemian szyja ( gardło, tętnice szyjne? ) i mam ucisk w głowie ( teraz mniejszy niż wcześniej ) i zawroty głowy. Cały czas jestem osłabiony, nie mogę się na niczym skupić, boję się że coś mi jest. A teraz doszedł ten ucisk w sercu. Miałem robione EKG - ok, morfologia - ok ( tylko MCHC -..

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...problem z ciśnieniem tętniczym ( ~140/100 ) ,mam zawroty głowy, podczas których czuję się jak pijany, nie mogę czasem złapać ,, równowagi ,, i nie mogę się skupić na czymś, ogólnie czasem przez cały dzień kręci mi się w głowie. Biorę proszki na nadciśnienie , teoretycznie ciśnienie mi..

Kto pokonał nerwice

.. ...pomogło, miałem przepływy tętnic szyjnych, tomografie głowy, i nic, od jakiegoś pół roku chodze do psychologa na psychoterapie, dużo pomaga, ale obiawy somatychne nie znikają, i dlatego postanowiłem napisać na tym forun, z zapytaniem, czy ktoś się z tego wyleczył, za odpowiedzi dziękuje:..

Zawroty głowy i wstępna diagnoza tachy-brady, zespół chorej zatoki

.. ...wyszły duże różnice w tętnie i wysłano mnie do szpitala. W ciągu dwóch dni telemetria wykazała trzy wstawki 90/min z następną bradykardią do 33/min. Echo wykazało wzmożone beleczkowanie w obrębie koniuszka lewj komory. Jednak cały czas nie mogę uwierzyć że powoduje to moje ciągłe zawroty..

Przyczyna ostrych bóli głowy

.. ...przepływu krwi przez tętnice następuje zakrzep tętniczy.i krwotok mózgowy .Dzieje się tak często u osób starszych ze zm. miażdżycowymi w tętnicach.Ale guz mózgu to tez może być,chociaż nie musi.Może byc nawet nerwica.Szybko do neurologa,najlepiej na oddział na ostry dyżyr. oj,Zofijo,i..

Tętniak IAS

.. ...wynik: Lewy przedsionek - tętniak IAS, bez przepływu w doplerze. Nadmienię że moj ojciec miał 3 zawały i trzeciego już nie przezył, a mama leczy się od kiedy pamiętam na nadciśnienie. Ja od jakiegoś czasu też mam przy bólach głowy problemy z ciśnieniem. Co oznacza ten wynik, jakie..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 26

.. ...powiedział,ze jak ma ktoś tętniaka to wcale głowa nie boli tylko nogi i ręce nie wiem czy to prawda - ale wiecie co mam na myśli - dziś przez cały dzień myślę,ze może jednak mam coś w głowie???poza tym kochani widzę poprawę po lekach naprawdę jest dużo lepiej - dziś mija dwa tygodnie jak..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 36

.. ...eeg głowy, dopplera tętnic szyjnych, zdjęcie rtg kręgosłupa szyjnego zwykłe i ruchowe i wyszło że mam zniesienie lordozy, ale jak już muwiłam z czego umnie miała bu być ta nerwica to ja niewiem, teraz to chyba z tego że nie potrafię sobie poradzić z tymi dolegliwościami. Co o tym..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 41

.. ...eeg głowy, dopplera tętnic szyjnych i oczywiscie zdjęcia kręgosłupa szyjnego. Kurde ja mam tam coś jeszcze z tym oczoplonsem, teraz mi koleżanka pisze( ona ma taki sam wynik tego badania błędnikowego tylko ja mam te wszystkie dysfynkcje w lewo a ona w prawo, dodam że też tak samo jak ja..

Uczucie zmęczenia i zawroty głowy

.. ...Zacząłem sobie badać tętnice szyjne, ale objawy byłyby chyba inne? Wiem że mam lordozę w odcinku szyjnym i coś tam jeszcze. 6 tygodni wcześniej normalnie funkcjonowałem, przeszedłem chyba z 15 km w weekend. A od poniedziału zaczęło się. Będę wdzięczny za pomysły co mam dalej badać...

Dusi mnie, mam nadciśnienie tętnicze

.. ...lat. Mam nadciśnienie tętnicze. Od tygodnia zażywam prestarium przedwczoraj strasznie zaczeło mnie dusic tak jakby mnie ktos za szyje złapał i ściskał dopiero uniesienie głowy na dół sprawia mi ulge, tak jest do teraz,w nocy nie potrafie zasnac bo czuje sie tak jakby moje serce miało..

Napady drgawkowe, bóle głowy, drętwienie karku

.. ...Badanie USG Doppler tętnic szyjnych: prawidłowe EKG: prawidłowe. Lekarz w trakcie leczenia przepisał mi hydroxyzinum, Wapń i B6. Dodatkowo na bóle głowy dostałam ketanol forte. Niestety objawy nie minęły. Zauważyłam ostatnio, że w trakcie sztywnienia karku dochodzi do drętwienia rąk..

Ból z tyłu głowy

.. ...ale pomiar na żyle czy tętnicy tego nie pokaże. mam tak samo - boli glowa z tylu i caly kark tez boli, pomagaja masaze, niekoniecznie musi miec to zwiazek z cisnieniem, u mnie nie ma zadnego, bo mierze codziennie. zioła na nadciśnienie.Przepis: 1]. ziele skrzypu 30g, 2]. owoc głogu 30g,..

Nerwica a może coś z sercem?

.. ...czuję pulsujący ból w tętnicach. Kontrolne badania wykonuję co 4miesiące i wyniki mam w normie - w dolnej granicy ale w normie.Do tego mam bóle głowy.Jestem nerwowa, bez powodu się denerwujęi wyżywam na wszystkich dookoła. Po przejściu 300metrów spacerkiem jestem zlana potem i nie mam..

Ból głowy-pomóżcie !!!

.. ...jednak wraca.Nie mam zaburzeń równowagi ,czuję się bardzo dobrze ale ten ból nad skronią doprowadza mnie do szału i boję się czy to nie nowotwór mózgu czy jakiś tętniak.Czy ktoś z Was miał podobne objawy?..

Drżenie mięśni

.. ...badanie przepływów [krwi] tętnic szyjnych,być może masz jakąś wadę tętnicy szyjnej i stąd te chwilowe zaniki widzenia wskutek niedokrwienia.Idż do neurologa i popros o to badanie. EEG też musisz zrobić,jak nic nie wykaże to rezonans głowy.Może to epilepsja?Trudno powiedzieć bez badań...

Drętwieje mi prawa ręka i tracę świadomość!!!

.. ...cholesterol,przepływy w tętnicach szyjnych,a jeśli trzeba będzie to rezonans głowy albo angiografie naczyń głowy.Podłożem tego może być choroba serca. poziom cukru zbadaj też widzenie ,,do połowy * * może być objawem powikłania nieleczonej cukrzycy,dlatego piszę o cukrze idż też do..

łózkowe zawroty głowy

.. ...tomografi i Dopplera tętnic szyjnych neurolog nic nie stwierdził, laryngolog tylko przepisał leki, działają ale czas zadziałania za każdym razem jest coraz dłuższy, teraz już od ponad 2 tygodni nie przechodzi, dodatkowo doszły w pozycji siedzącej nie mówiąc już o schylaniu się. Może ktoś..

Pomożcie! Help! Czy to nerwica?

.. ...paskudnie męczące to jest - zawroty głowy - duszności Czy to nerwica, czy może mieć to tło kardiologiczne? Dzięki, dzięki, serdeczne Pomierz ciśnienie sobie i zobaczysz ....ja bym polazła do doktora ...

Zmęczenie i ból głowy po przebudzeniu

.. ...naczyń - tętniak,uszkodzenie ścian naczyń od cholesterolu,palenia papierosów itp.Nie straszę cię,ale lepiej zawczasu sprawdzić.Branie tabletek p.bólowych to nie leczenie lecz pomoc dorażna.Działaj szybko...