Tętniak na oku

Chwilowa utrata wzroku

Chwilowa utrata wzroku

.. ...unaczyniona przez odgałęzienia tętnicy środkowej siatkówki. Tętnica ta wywodzi się z tętnicy ocznej, pochodzącej z kolei do tętnicy szyjnej wewnętrznej. Tętnice szyjne wewnętrzna i zewnętrzna, oraz tętnica szyjna wspólna są często zmienione przez odkładające się w ich ścianie blaszki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1005

.. ...dyplom i jak zobaczyłam tętniące życiem Kortowo,łezka się w oku zakręciła.Obawiam się,że jak rzucisz studia,dopiero zaczną się kłopoty.Z pracą ciężko ( wiem,bo sama szukam ),ale to mniejszy problem.Nie będziesz miała zajęcia i to rozłoży Cię jeszcze bardziej.Teraz musisz się..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...magnetyczny głowy wraz z tętnicami mózgowymi, rezonans komputerowy zatok i konsultacja laryngologiczna oraz okulistyczna. Wszystko ok. Więc mi powiedział, że to prawdopodobne bóle migrenowe. Powiedział też, że migreny nie można stwierdzić na 100%, więc zawsze mówi się o prawdopodobnej..

Wąskie naczynia krwionośne oka

.. ...krwionośne oraz wąskie tętnic o wzmozonym odblasku naczynia wypełnione prawiodłow, echo serca w normie proszę o odpowiedź co może być tego przyczyną wysoki poziom cholesteroku ogólny 237 LDL 156 HDL 60 trójgrycelidy 102 Przede wszystkim powinnaś skonsultować te wyniki ze swoim lekarzem,..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 2

.. ...morfologie, dopplera tętnic szyjnych, badanie wzroku ( mam astygmatyzm krótkowzroczny ), no i test pochyleniowy który wszystko wyjaśnił. jak na razie jest dobrze, gdy czuje że robię sie coraz słabsza i zaczyna mnie głowa boleć to staram sie jak najszybciej położyć, trochę przechodzi. gdy..

Kołatanie serca i problemy ze wzrokiem

.. ...czasem czuje w oczach jak tętni. była w zeszłym tygodniu u okulisty bo coraz gorzej widzę i mam drgania obrazu. zrobiła mi badanie dno oka . pomiar ciśnienia w oku ostrość wzroku i pole widzenia. jest wszystko ok. no wada wzroku mi nie poszła do przodu bo osratnio mi szła plus pól do..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 6

.. ...powyżej , zmarła na wylew tętniaka zaraz po urodzeniu ? Nie . Ona chodziła z nim nieświadoma do 30 - tego roku życia ! Ale widzę ,że sam wiesz w czym problem . Oby było tak jak myślisz ... Witam Cie Łukasz , witam Wszystkich. Jesli chodzi o problemy z cisnieniem, podpowiadam Wam do..

Drętwieje mi prawa ręka i tracę świadomość!!!

.. ...cholesterol,przepływy w tętnicach szyjnych,a jeśli trzeba będzie to rezonans głowy albo angiografie naczyń głowy.Podłożem tego może być choroba serca. poziom cukru zbadaj też widzenie ,,do połowy * * może być objawem powikłania nieleczonej cukrzycy,dlatego piszę o cukrze idż też do..