Tętniak w głowie

Antagoniści receptora angiotensyny II

Antagoniści receptora angiotensyny II

.. ...angiotensyny II. nadciśnienie tętnicze, terapia pacjentów po zawale serca w przypadku gdy inhibitory konwertazy dają działania niepożądane, niewydolność serca, nefropatia cukrzycowa, kardiomiopatia. Działania niepożądane antagonistów receptorów angiotensyny II. niedociśnienie tętnicze,..

Zwężenia tętnic szyjnych

.. Zwężenia tętnic szyjnych, doprowadzających krew do mózgu, jest jednym z możliwych powikłań uogólnionej miażdżycy naczyń. Objawy choroby zależne są od stopnia zwężenia. Mogą sprowadzać się do zawrotów i bólów głowy. Częste są także omdlenia, utraty przytomności, zaburzenia widzenia. Przy zwężeniach znacznego..

Propranolol

.. ...obniżenie ciśnienia tętniczego. Nadciśnienie tętnicze jest jednym ze wskazań do stosowania propranololu. Inne to: zaburzenia rytmu serca o charakterze tachyarytmii, bóle wieńcowe, stany lękowe, drżenia samoistne, zapobieganie migrenowym bólom głowy. Do działań niepożądanych propranololu..

Echo serca - Str. 38

.. ...miał zdiagnozowanego tętnikaka IAS ( ubytki miedzyprzedsionkami ) z przeciekiem . Dziś jest już po zabiegu , ma się dobrze i po wadzie nie ma śladu ( nie licząć w sercu * parasolki * która szczelnie zamknęła dziureczki - miał ich kilka ) także głowa do góry Pani Izo, już wcześniej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 736

.. ...ostatnio czytałam dużo o tętniaku bo moja znajoma miała podobne objawy i pewnego dnia wróciła z pracy wzięła syna i psa i miała jechac do weterynarza wyszła z domu i ...upadła i już się nie obudziła!!!!!!!!!!!!!jakby dostała strzał w głowę nagle to jest niesamowite a w pracy było ok.i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 863

.. ...robione badanie krwi, tętnic w szyji i głowie, mocz, ekg i rezonans głowy gdyż w styczniu miałem wypadek auto mnie potrąciło i moglo sie to zwiazac z tym co mi jest ale rezonans nic nie wykazał. Reszta badań też dobrze wyszła... Serce mi juz nie kolacze ale dalej mam bóle głowy, czasem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 956

.. ...moim * * wymyślonym * * tętniakiem w głowie. Nie potrafie tak z tym żyć. Biore leki ConCorCor na spowolnienie pracy serca i lek Seronil na moją depresje. Jeśli ktoś chce porozmawiać piszcie na Gg 1962657. Chetnie podziele sie przyzyciami. Pozdrawiam ! hej killller, ja wiem co przeżywasz..

Ablacja - kompendium wiedzy

.. ...będziecie mięć przez tętnice szyjna, ale to sporadyczne przypadki, również niegroźne. Załóżmy jednak, ze wkłuwają się przez pachwinę. Przypuszczalnie nie poczujecie nawet, ze sonda została już włożona. Mało tego, nie będziecie zdawać sobie sprawy, ze jest już w sercu. Można to łatwo..

Szybkie tętno - Str. 11

.. ...wysokim cisnieniu i tętnie nie odczuwam żadnych niepożądanych objawów ( bóle głowy, kołatanie serca, zle samopoczucie, osłabienie, mroczki przed oczami itp. )Czy samo wysokie ciśnienie i tetno to już objawy WPW? Witajcie. Rzucila mi sie w oczy nazwa PROPRANOLOL Od wielu lat mam problem z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...pod skora * , jakby w tętnicach wolno plynela krew, lub naczynka byly zapchane ( moze to tetniak??? ) I moze stad to spowolnione myslenie ( slabo dotelniony mozg ) i funkcjonowanie podczas tych atakow? Poradzcie mi cos prosze. Czy poza kamilem, tez macie takie dolegliwosci? Pozdrawiam...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 134

.. ...przebiegają główne nerwy i tętnice. M.in.nerw błędny, odpowiadający za moje zawroty głowy. Dziś, czekając na badania, siedzę przed komputerem i piszę do Was ozdobiona kołnierzem ( czego chcieć, prawie seksowny : ) ) Biorę lek który reguluje krążenie w tamtych rejonach ( głowa, kręgosłup..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 143

.. ...wtedy czuję jak oczy mi tętnią, serce wali no i własnie się zapadam, pozdrawiam Krystyna 3, zawroty głowy mogą mieć wiele różnych przyczyn. Czy oprócz tego masz jakieś inne niepokojące objawy? Czasami dolegliwości, które są uważane za nerwicowe, mają zupełnie inne przyczyny. Napisz o..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 189

.. ...krwi, usg przepływów tętnic szyjnych, rezonansy kręgosłupa, głowy. Dla lekarzy jestem zdrowa !!! A ja nie mam już sił...... Czy to wszystko to jest nerwica? Czy ktoś przez coś takiego przeszedł i żyje ? Potrzebuje cienia nadzieji że nie tylko ja i że dam radę z tego wyjść . ~~do..

Wysokie cisnienie i kłucie w sercu

.. ...być: spadek ciśnienia tętniczego krwi, nadmierne odchudzanie, silny ból, zdenerwowanie, głód, silne emocje, widok krwi, itp. Objawy poprzedzające omdlenie to zawroty głowy, bladość twarzy, mroczki przed oczami, mogą wystąpić zimne poty na czole i skroniach. Pierwsza pomoc: Należy..

Dziwne ciepło w głowie

.. ...Mam też nadciśnienie tętnicze, które systematycznie leczę. A lekarz stwierdził BÓLE NAPIĘCIOWE na tle nerwowym, te bóle są przewlekłe i trwają długo. Głowa może boleć nawet ok. 7 dni. PS. Te strzyknięcia mogą być też od kręgosłupa szyjnego Sprawdź czy nie masz skrzywienia kręgosłupa w..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...temu okazło się miałam tętniaka mózgu.od miesiąca dziękuję Bogu ze Żyje byłam operowana miałam 60% szansy na przeżycie.więc idź szybko na temografię komputerową.pozdrawiam Marta z Lubina Wiam witaj Justyno - byłam pprzed weekendem u neurologa i jestem zawiedziona. Sama nie wiem czego się..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...Lękowa oraz Nadcisnienie Tętnicze, a to ma duży wpływ na bóle głowy. W tym i na NAPIĘCIOWE BÓLE GLOWY. Pozrawiam! hejj...czy ktoś z was miał ból głowy CIĄGLE w tym samym miejscu??..mnie boli głowa w tylnej części w tym samym miejscu ( punktowo ) od 2 tygodni..ibuprom nie pomaga...w..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...i panika że to może tętniak miałam rok temu robioną tomografię i wyszła ok ach szkoda gadać i do tego dochodzą mi bóle związane z sercem nierówne bicia zasłabnięcia koszmar już ledwo daję sobie z tym wszystkim radę pozdrawiam Od 4 tygodni miałem problemy z zatokami.Byłem u trzech lekarzy..

Zespół wazowagalny

.. ...spadek tętna, ciśnienia tętniczego, zawroty w głowie, osłabienie, bladość... Podaje się dożylnie leki, przetacza płyny infuzyjne. Z reguły szybko mija. http://kardiologia.prv.pl/hipototoniaortostatyczna1.htm ja jestem chora na zespół wazowagalny.wjem od roku że to właśnie ta..

Co z moim serduszkiem? dziwne ataki

.. ...za niskie ciśnienie tętnicze krwi, uderzenia gorąca, omdlenia ( nigdy nie zemdlałem, ale było blisko ), zawroty głowy ( do dziś jeszcze ) itp. Możesz jeszcze wykonać badanie - tzw. Doppler - przepływ krwi w naczyniach doprowadzających krew do głowy i w jej wnętrzu ( w klinikach..

Dodatkowe skurcze - Str. 48

.. ...szyjnego. mam ucisk na tętnice szyjne a przy tym występuje niedotlenienie mózgu, i że to od tego sie robi słabo. Miałam w szpitalu robionego Doplera i tomografie komouterową głowy,równierz eeg i tam terz nic nie wyszło , tylko to prześwietlenie wykazało dyskopatje kręgu C 5 C 6 C 7 I..

Dodatkowe skurcze - Str. 310

.. ...serca i pulsowanie w tętnicach szyjnych.w innej pozycji nie zasnę i to jest problem .jeszcze jedno pytanie czasami w trakcie zasypiania budzi mnie uczucie spadania lub coś takiego jak w windzie jak szybko rusza do góry.wtedy budzę się i siadam ale głowę mam tak ciężką że ledwo ją trzymam..

Zabrze - czy ktoś się tam leczył? - Str. 2

.. ...* . Przed przekuciem tętnic znieczulono mi te miejsca płynem p/bólowym. Głowa do góry, bo po ablacji jest ( na ogół ) komfort życia i warto troszke wycierpieć. Jak to w życiu - coś za coś. Pozdrawiam: ) - Do Magdaleny - korekta mojej wypowiedzi z 27.09.2008 - wkradło się przejęzyczenie -..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...Cierpię na nadciśnienie tętnicze, biorę BETALOK ZOK 25 i LISINORATIO 20 i narazie mam ciśnienie w normie tak ok.120/80. Ale z tymi bólami głowy to byłem u neurologa i dał mi skierowanie na EEG głowy które nic nie wykazało, później mu się dalej skarżyłem to dał mi w końcu skierowanie na..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...spadło mi do 99/60 przy tętnie 92 i przy tym czułem się fatalnie jakbym miał zaraz zemdleć. Dzisiaj nie brałem żadnych leków a moje cisnienie wynosi 110/71 przy tętnie 80. Czytam wszystko co mi wpadnie w ręce i mam już duży mętlik w głowie. Miałem robione USG jamy brzusznej i wszystko..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 56

.. ...takiego w głowie jak tętniak to od razu gorzej mi. Nowe objawy i jeszcze sobie tego nie poukładałem tak jak to było z sercem tym bardziej ze mnie w życiu głowa nie bolała. Jak nabieram powietrza to słysze jakieś strzelanie za uszami tak samo jest jak ruszam głową na boki. Co do..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 122

.. ...na spoczynek odczuwa tętnienie w uszach - podajemy co 15 minut Lachesis C15 po 5 kropel. Jeżeli na uderzenia krwi do głowy i nierównomierne bicie serca cierpią osoby nerwowe lub histeryczne ( szczególnie kobiety ), ataki zdarzają się nocą, uderzenia serca nasilają się podczas leżenia na..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 147

.. ...jakiś ucisk na jakąś tętnice. Jeżeli jest problem z kręgami szyjnymi też są zawroty głowy . Nie wiem ale ja sobie to tak tłumacze. U mnie od jakiegoś czasu wystąpiły duszności i też dostałam wziewki na astme ale za bardo mi one nie pomagają , byłam u lekarza alergologa kilka razy ale on..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 228

.. ...normalnie cisnienie tętnicze 120/80 czasem 13/70 Zawsze podczas nerw biło mi jak szalone a teraz spokojnie sobie bije tylko robi mi się goraco nagle jakby mi krew do głowy uderzała słabo a potem zimno nie wiem co mi jest dodam że mam uszkodzony odcinek piersiowy kregosłupa 6 kreg i mam..

Brak pulsu wyczuwalnego

.. ...niełatwa sztuczka - na tętnicy promieniowej - musisz położyć palce po stronie kciuka na przedramienu. z reguły brak tętna oznacza zatrzymanie krążenia - a to - wierz mi wiąże się z utratą przytomności. trochę tylko się wystraszyłaś - ale to ze nie umiesz wyczuć tętna - nie znaczy ,ze go..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 16

.. ...następnu dzień szybkie tętnienie w głowie bardzo intensywne. Wiec mowie biore sie. 1 - 2 - 3 neurolog,nic Rezonans Magnetyczny na własną rękę, magnez minimum, potas minimum, EEG, EKG, Echo serca, Holter, wszystko ok. 4 neurolog wywalił leki na nadcisnienie i zapisał mi przeciwlękowy..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...wieńcowa, nadciśnienie tętnicze, zawał serca, stany zapalne ), które są zazwyczaj spowodowane nieodpowiednim trybem życia i okolicznościami zewnętrznymi oraz - w pewnej mierze - uwarunkowaniami genetycznymi. Zbyt wolny rytm serca nazywamy bradykardią. Najczęściej jako bradykardię określa..

Dziwne bicie w głowie

.. ...niewątpliwie znajduje sie tam tętnica jakaś ;] podczas wysiłku serce zaczyna bić szybciej, cisnienie krwi wzrasta i dlatego mozesz to czuć ;] pozdrawiam Zrób sobie EKG lub tomografię komputerową tętnic szyjnych..

Cierpnięcie głowy

.. ...sprawdź kręgosłup szyjny i tętnice szyjne oraz węzły na szyi. idź do lekarza i wyciągnij skierowanie : ) tak wlasnie zamierzam zrobić : ) mam nadzieje ze w przyszlosci sie to nie nasili i nie bede mial problemow ze sportem ktory u mnie jest na porzadku dziennym... Pierwszą rzeczą jest..

Zawroty głowy

.. ...zatokow Radzę zrobić USG tętnic szyjnych Mysle ze to na tle nerwicowym ale muszę się wybrac do lekarza. Tydzień temu miałam problemy w pracy ogólnie od 3 lat na mojej osobie stosowany jest mobbing. Kręci mi się w głowie. Tak o 15.00 narasta to uczucie dzis miałam koszmarną noc. Opiszę to..

Klinika Kardiochirurgiczna w Katowicach na Ochojcu

.. ...istotne jest w pniu lewej tętnicy. Napiszcie jak to jest po tej operacji, czy bardzo ciężko, jak długo leży się w szpitalu. Co tylko przyjdzie Wam do głowy, co może przydać się przyszłemu pacjentowi. Będę wdzięczna za wszelkie porady i podtrzymanie na duchu. Podbijam temat bo jest dla..

Udar mózgu - Str. 3

.. ...przeszli. Moja mamie pękł tętniak w zeszły piątek. Jedyną pozytywną rzeczą w tym wszystkim było to że przed operacją była świadoma teoretycznie prócz bólu głowy nic jej nie dolegało. Po operacji stan jest stabilny bez zmian tzn jest świadoma lub prawie świadoma, często śpi, nie chce oczu..

Duszenie w klatce piersiowej, wylewne poty, szum w uszach

.. ...głośnik. Wzrost ciśnienia tętniczego do np.170X110 zawroty głowy i jestem ugotowany. Nie zdolny do niczego wydaje mi się że zaraz „wykituję” i to trwa już drugi rok . Zaczęło się po śmierci bliskiej osoby , potrąceniu pijaka i paru innych Dzisiaj idę do psychiatry ,..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 2

.. ...morfologie, dopplera tętnic szyjnych, badanie wzroku ( mam astygmatyzm krótkowzroczny ), no i test pochyleniowy który wszystko wyjaśnił. jak na razie jest dobrze, gdy czuje że robię sie coraz słabsza i zaczyna mnie głowa boleć to staram sie jak najszybciej położyć, trochę przechodzi. gdy..

Ból głowy, jakby w środku był kamień

.. ...się, że to nadciśnienie tętnicze. Nie wolno bagatelizować, może się skończyć wylewem.Pozdrawiam wszystkich ciśnieniowców. Migrena, zatoki, nadciśnienie? A może jeszcze coś innego. Przyczyn faktycznie może być wiele, ale najprościej jest sprawdzić ciśnienie. Magda 23!!!! idz do lekarza..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...zakrzepy w rzyłach i tętnicach ale w takim wieku to dziwne.Przypuszczam ze to sprawka zatruć albo niedoborów.Czytałem też że promieniowanie z różnych nadajników może zaszkodzić. Witam ! Nazywam się Ola , mam 15 lat . Od około roku mam coś takiego , że jak przekręcę głowę np w prawo to..

Ataki wymiotów i bóle głowy

.. ...stwierdzili niedrożną tętnice szyjną wewnętrzną. A od jakiegoś tygodnia mam ataki które objawia sie wymiotami i bólem głowy nie mogę sie ruszyć z łózka przed 4 - 5 godzin. Co mam robić jetem po aputacji nogi powikłania cukrzycowe dlatego mam problem z o puszczaniem mieszkania bardzo..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...zacząłem się bać, że mam tętniaka, chociaż bólu głowy praktycznie nie miałem... Czuję się od kilku dni do niczego... Dostałem takiego tiku nerwowego, że dotykam cały czas głowy i głaskam się po niej od czoła aż do potylicy... Kiedy zapominam o wszystkim to nic nie boli... Ale kiedy myślę..

Skaczące cisnienie i nerwica - Str. 2

.. ...leki na nadciśnienie tętnicze. Moje ciśnienie nie przekracza 150/70 puls 60. Przy tym objawami są silne bóle tyłu głowy, zawroty, szumy. Przy braniu leków ciśnienie spada mi do 115/60, ale wszystkie leki które brałam przyczyniły się do obrzęku śluzówki nosa i gardła. Wszystkie diuretyki..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...Eng,ekg, Holter, badanie tętnic szyjnych - Dopler,EEG, Rezonans magnetyczny. Wszystko było w porządku. Zdecydowałam się na konsultację psychiatryczną i wtedy przepisano mi lek antydepresyjny seroxat. Po jakims miesiącu poczułam wielka poprawę po jakims czasie objawy całkowicie zniknęły i..

Renta a zawał serca

.. ...stenda.Mam jeszcze jedna tętnicę OM ekscentrycznie zwężoną 60 - 70 % i dużą nieusunietą skrzeplinę w tej co miałem zabieg.Czuję się nieżle chociaż robię wszystko powoli ale czasami kręci mi się w głowie.Moje główne peytanie.Jaka szansa na rentę???? marco2000 zalezy jak do tego podejda..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 355

.. ...żadnego krwiaka ani tętniaka; ) Co Ci do głowy przychodzi?? Iwonko skarbie jak się czujesz?? To co napisałaś zabrzmiało jak pożegnanie:( ja kochaniutkie zmykam może się położę.......Miłego dnia kochane: ) papa: ) Małgosiu no nie ukrywam ,że wszystkie święta spędzam w tak licznej..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 571

.. ...wydaje, że słyszę jak w tętnicach pulsuje mi krew, że zaraz mi głowę rozsadzi... a co do studiów to naprawdę ciężko jest studiować, bo nie mogę nawet pozwolić sobie oblać kolokwium, kiedyś jak jedno oblałam to przez 4 dni prawie nie jadłam i nie spałam...potem jak już byłam z chłopakiem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 935

.. ...poradzisz a jeżeli nawet to trwać będzie całą wieczność! Miałem robione EKG i badanie tętnic w szyji, przy skroniach i z tyłu głowy, nie pamietam jak to się nazywało. W każdym razie te badania wyszły dobrze....

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1124

.. ...objawy wskazują jakiego tętniaka w głowie lub cos w tym stylu, ale po wykonaniu badan było ok, tak samo z badaniem eeg, były jakies zmiany ale nic niepokojacego. no nic na razie biore leki, ale jak długo to sie okaze. w chwili obecnej czekam na przyjecie mnie do szpitala, ale okazało ze..

Przewężenie tętnicy szyjnej

.. Syn ma zwężenie tętnicy szyjnej prawej( ma 48 a norma jest do 40 )ma częste bóle głowy,szum w uszach,mroczki przed oczami,oraz naczyniaka płata prawego ciemieniowego.Jak pytałam się o terminy w poradniach naczyniowych to jak tylko powiedziałam z czym jest to nikt nie chciał go przyjąć twierdząc że wymaga..

Straszny ból serca, brak oddechu i zawroty głowy

.. ...późniejszym.Wykryto u mnie tętniaka przegrody międzyprzedsionkowej,na szczęście dość szybko bo nadal żyje i jestem po operacji.Pozdrawiam odpisz jak ci poszło u kardiologa. Witaj Marek. Podzielam zdanie ;inki;, bo opisane przez ciebie objawy mogą sugerować jakąś wadę wrodzoną serca, ale..

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...normalnie cisnienie tętnicze 120/80 czasem 13/70 Zawsze podczas nerw biło mi jak szalone a teraz spokojnie sobie bije tylko robi mi się goraco nagle jakby mi krew do głowy uderzała słabo a potem zimno nie wiem co mi jest dodam że mam uszkodzony odcinek piersiowy kregosłupa 6 kreg i mam..

Uderzenie a bóle głowy

.. ...się,że mam miażdżycę tętnic itp. do tego bardzo skaczące ciśnienie. Leczą mnie różnie z mniejszym lub większym skutkiem EEG wykazało zmiany w okolicy potylicy,ale tym nikt się nie zainteresował.Czekam na rezonas głowy,bo kolejny lekarz stwierdził duże uszkodzenie błędnika ( zawroty głowy..

Nerwica lękowa wewnętrzna

.. ...wykryli mi ciśnienie tętnicze wysokie zaczełam brać tabletki zaczełam odychać normalnie ale coś mi sie stało z głową moje objawy są takie jak drentwienie w klatce piersiowej,drentwienie rąk,silne zawroty głowy,uczucie jakbym miała zemdleć,mam nogi jak z waty,mam uczucie jakby coś mnie..

Czy to nerwica? kłucia w sercu

.. ...stronie i szyji albo tętnicy jeśli dobrze myśle... Wtedy poszedłem do lekarze który powiedział że to na tle nerwowym i to wszystko:| w mędzy czasie straciłem jakoś apetyt a mimio tego nawet przytyłem. potem miałem znów pare miesięcy przerwy i tym razem pojawiły się impulsowe bóle głowy w..

Dziwne dolegliwości - bóle po lewej stronie pod żebrami

.. ...psychicznego czuje puls w tętnicach w okolicach serca w rękach,głowie co czasami można odczuwać jakby * swędziało w tętnicach * jest to bardzo dyskomfortowe.Jak leże głową na ręce to czuje jak mi głowa się podnosi razem z tętnem,oraz trudno mi się śpi na brzuchu na lewej stronie gdyż..

Stan po operacji zastawki aortalnej i aorty wstępującej

.. ...Głównym powodem był tętniak aorty wstępującej ( ok.5,1 ) i objawy mroczki zawroty głowy itd. Witam, jestem 5 miesięcy po operacji - Ochojec. Trudno jest się przyzwyczaić do tykania zastawki. Słyszę ją cały czas. A jak nie słyszę, to się denerwuję. Błędne koło. To jest po prostu problem w..

Zapchana prawa tętnica szyjna - Str. 2

.. ...,ja mam zatkaną prawą tętnicę wspólną wewnętrzną w 100% i ledwo żyję,ciągle jakieś zawroty a ostatnio od pół roku i pisk w głowie.Myślę,żeby już z tym skończyć bo to jest nie do wytrzymania. Ty nie masz pisku ani zawrotów?? Dla zainteresowanych email - hall@10g.pl Jeszcze jedno - czy..

Nerwica i świąd nog

.. ...,ze mam nadcisnienie tętnicze. Do tego od pewnego czasu doszedł mi świąd ciała strasznie swedzi mnie na zmiane głowa i plecy ;( Ogolnie bardzo nie przyjemna dolegliwosc juz w wakcje miałem świąd nog ale wtedy wychodziły mi jakies czerwone kropki teraz przy świądzie nie ma zadnych objaw..

Lęk, strach przed operacją bypassów - Str. 2

.. ...zbyt niskim ciśnieniem tętniczym. Dzięki. Martwię się,bo tata źle to znosi.Denerwuje go ten stan podgorączkowy i ból głowy. Tłumaczę,że to normalne,że to dopiero minął tydzień od operacji. Mam nadzieję,że z dnia na dzień będzie lepiej.: ) Witam serdecznie! Moj tata za trzy dni podchodzi..

Doppler - na czym polega badanie?

.. ...sprawdzenie przepływów przez tętnice szyjne czyli usg tętnic szyjnych skoro masz zawroty głowy. Pozdrawiam no tak to nie chodzi na pewno o sprawdzenie nerek: ) chodzi o moje dolegliwosci zwiazane z zawrotami glowy i zlym samopoczuciem, czyli jak mowicie najprawdopodobniej powinnam..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu

.. ...dolegliwości w ciągu dnia, tętniący szum w lewym uchu, raz głosniejszy raz cichszy, czasem go wogóle nie słyszę, zawroty głowy, uczucie ucisku w gardle, drżenia włókienek męśniowych, ból szyi po stronie lewej, czasem mam wrażenie jakby wogóle moja lewa strona ciała była * inna * niż..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...internecie przeczytałem o tętniaku mózgu. Od razu zacząłem mieć charakteryzujące go objawy. Myślałem, że może być to tętniak względnie guz mózgu. Poszedłem do neurologa. W badaniu podstawowym wszystko było ok. Dostałem jednak skierowanie na RM. Po kilku mieś oczekiwania zrobili mi to..

Zawroty głowy po wymianie zastawki aortalnej

.. ...nadwieńcowa z powodu tętniaka ) miał zawroty głowy, poczucie niestabilności. Jestem 2 m - ce po operacji. ja jestem w takiej samej sytuacji jak ty,czeka mnie operacja wymiany odcinka aorty wstepujacej i plastyka bądz wymiana zastawki i nawet mnie nie strasz,że bede miał cos takiego Ja..

Kłucie z prawej strony klatki piersiowej

.. ...podejrzewałem u siebie tętniaka mózgu i rzeczywiści przez 3 dni z rzędu miałem okropne bóle głowy trwające z krótkimi przerwami przez cały dzień. Jednak po wykonaniu stosownych badań, które go wykluczyły, przestałem się w ogóle uskarżać na bóle głowy. Śmieszne, ale prawdziwe. Pozdrawiam!..

Leki na migrenę

.. ...tętnicy mózgu ( duże zwiężenie ), co potęgowało ból. Divascan brałam przez ponad 6 m - cy, teraz nie biorę już wcale. Zdarzają mi się bóle głowy, ale powiedzialabym, że są * normalne * . Ja szczerze polecam..

Ból tętnic szyjnych

.. ...ból po bokach szyi, w tętnicach szyjnych. Nie jest to silny ból jednak zawuważalny i uporczywy, szczególnie w momencie skręcania głowy przy odwracaniu. Z pewnością nie chodzi o węzły chłonne ani migdały. Gdy dotknę tego miejsca czuję pulsującą tętnicę i ból. Raz jest to z lewej innym..

Zatoki i nerwica czy aby napewno?

.. ...że mam nie guza, ale tętniaka mózgu ( miałem wykrytego tętniaka serca - z medycznego pukntu widzenia jest on bez znaczenia ). Znalazłem w internecie symptomy i wyobraź sobie, że od razu zaczęła mnie boleć głowa i oczy - jeden z objawów. Po kilku miesiącach zrobili mi jednak RM..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 77

.. ...dopplera przepływu krwi w tętnicach szyjnych i wyszło w normie,bez zastrzeżeń.Bardzo bym chciała mieć zrobiony rezonans głowy,ale mnie na niego nie stać,a lekarze nie chcą zlecić badania bo twierdzą,że nie ma podstaw,a ja się boję,że ten ból jest od tego momentu co mi sie to pierwszy raz..

Lęk o uszkodzenie mózgu

.. ...kiedys bałem się, że mam tętniaka, względnie guza mózgu i nawet zaczęła mnie boleć głowa , bo sobie ubzdurałem... Na szczęście RM wykluczyło to całkowicie wykluczyło. Moja rada: zajmij się czymś innym zamaist doszukiwać się chorób..... Słuchaj wybierz się do psychologa , bo powiem ci że..

Zawroty głowy po wszczepieniu mechanicznej zastawki aortalnej i protezy

.. ...nadwieńcowa ( z powodu tętniaka ) ). Trzy m - ce po operacji pojawiły się zawroty głowy, chwiejność i poczucie niestabilności. Byłem u 3 kardiologów ( echo ), neurologa ( tomografia, dopler naczyń szyjnych ) i wszystko niby ok. Stan utrzymuje się praktycznie cały czas i coraz trudniej z..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...kierunku nadciśnienia tętniczego Badania Dodatkowe: OB.4 RR140/80, 125/75, 135/75, 155/100, 135/90 Waga: 74 kg Morfologia: Ht48,9 , Hb15,6 Er 5,17 , Lk 7,2 MCHC 31,9 Plt 141 K )uL Analiza moczu: C.wł.1.025 , pH.5,0, B( - ), C ( - ), Acet( - ), Urob. w/n, N.wiel.poj.w, L.1 - 3 wpw, liczne..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...klatk piersiowej,UDP tętnic dogłowowych,krew,mocz,mam jeszcze skierowanie na VNG,cholesterol 201a reszt ok.chodziłem do czterech różnych neurologów i żaden w sumnie nic nie widzi,aż człowieka szlak trafia.Też bolą mnie mięśnie.stawy,kości,gniecie mnie w mostku i brakuje mi..

Nerwica? 19 lat

.. ...przemian szyja ( gardło, tętnice szyjne? ) i mam ucisk w głowie ( teraz mniejszy niż wcześniej ) i zawroty głowy. Cały czas jestem osłabiony, nie mogę się na niczym skupić, boję się że coś mi jest. A teraz doszedł ten ucisk w sercu. Miałem robione EKG - ok, morfologia - ok ( tylko MCHC -..

Częste zasłąbnięcia

.. ...natomiast nadciśnienie tętnicze - podczas badania miałem 170/80. Zawsze podczas wizyty u lekarza mam tętno większe niż zwykle i może trochę się zestresowałem, ale to i tak za wysoko. Od pół roku biorę tabletki na nadciśnienie i jest ono teraz niższe - około 140/80. Czasami zdarza się, że..

Czy to możę być nerwica*???

.. ...mnie strasznie głowa tętnica szyjna szaleje aż widać jak mocno bije z daleka czasem odczuwam jak by ogromna iloś krwi nagle przepłynęła przez głowe albo nogi i często nie moge złapać oddechu był raz taki dzień żę myślałem żę się udusze i nie moge oddychać czy to nerwica prosze piszcie co..

Co jest dobre na obniżenie ciśnienia ?

.. ...które obniżaja cisnienie tętnicze ? Wiem że czosnek coś slyszałem o cynamonie gotowanym w mleku ( nawet nie probowałem nigdy ). Chodzi o głownie o jakies preparaty naturalne, że pozwole sobie to tak nazwać * Wytwory natury * , lub jakieś ziołka w przystepnej cenie, jesli tak to jakie ?..

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...problem z ciśnieniem tętniczym ( ~140/100 ) ,mam zawroty głowy, podczas których czuję się jak pijany, nie mogę czasem złapać ,, równowagi ,, i nie mogę się skupić na czymś, ogólnie czasem przez cały dzień kręci mi się w głowie. Biorę proszki na nadciśnienie , teoretycznie ciśnienie mi..

Ile czasu zostało?

.. ...przebalonikowali + 1 stent w czerwcu ). Będą mu udrażniać to co przy okazji pierwszej operacji było nie do pomyślenia. Tak że głowa do góry ; - ) Na pewno rokowania są lepsze niz przy nowotworach ... ech..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 7

.. ...z tym odczówam ruch tętnic w skroniach i lekki ucisk w głowie,czasmi nie mam tego kilka tygodni a potem znowu mam prze 2 lu 3 dni i taki dodatkowy skurcz czuje srednio co 3 minuty,rano tego nie czuje czesciej wieczorem albo pozjedzeniu posiłku,denerwuje mnie to czy ktoś ma coś podobnego?..

Kto pokonał nerwice

.. ...pomogło, miałem przepływy tętnic szyjnych, tomografie głowy, i nic, od jakiegoś pół roku chodze do psychologa na psychoterapie, dużo pomaga, ale obiawy somatychne nie znikają, i dlatego postanowiłem napisać na tym forun, z zapytaniem, czy ktoś się z tego wyleczył, za odpowiedzi dziękuje:..

Leki na nadciśnienie, lepsze Beta-Blokery vs Ca-Blokery?

.. ...roku mam nadcisnienie tętnicze I stopnia i za szybka prace serca... Jakie sa rokowanie jesli chodzi o długosc zycia? ( serce, głowa itd przebadane i zdrowe jak narazie ) No ale mi chodzi o leki, wiec aktualnie stosuje Bisocard czyli lek z grupy Beta - Bloker Jesli wezme połowe rano mam..

Zawroty głowy i wstępna diagnoza tachy-brady, zespół chorej zatoki

.. ...wyszły duże różnice w tętnie i wysłano mnie do szpitala. W ciągu dwóch dni telemetria wykazała trzy wstawki 90/min z następną bradykardią do 33/min. Echo wykazało wzmożone beleczkowanie w obrębie koniuszka lewj komory. Jednak cały czas nie mogę uwierzyć że powoduje to moje ciągłe zawroty..

Przyczyna ostrych bóli głowy

.. ...przepływu krwi przez tętnice następuje zakrzep tętniczy.i krwotok mózgowy .Dzieje się tak często u osób starszych ze zm. miażdżycowymi w tętnicach.Ale guz mózgu to tez może być,chociaż nie musi.Może byc nawet nerwica.Szybko do neurologa,najlepiej na oddział na ostry dyżyr. oj,Zofijo,i..

Tętniak IAS

.. ...wynik: Lewy przedsionek - tętniak IAS, bez przepływu w doplerze. Nadmienię że moj ojciec miał 3 zawały i trzeciego już nie przezył, a mama leczy się od kiedy pamiętam na nadciśnienie. Ja od jakiegoś czasu też mam przy bólach głowy problemy z ciśnieniem. Co oznacza ten wynik, jakie..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 3

.. ...również przepływy krwi w tętnicach i zastawkach serca .Jagódko czy arytmie masz na tle nerwicowym? No i ...EU /// nas dzisiaj * olała * ?: ): ) albo tańczy , cały czas : ): ) Gosiu - o to zrób coś żeby poprawić wyniki - cholesterol przede wszystkim , ważne jest też ile masz lat i ile..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 26

.. ...powiedział,ze jak ma ktoś tętniaka to wcale głowa nie boli tylko nogi i ręce nie wiem czy to prawda - ale wiecie co mam na myśli - dziś przez cały dzień myślę,ze może jednak mam coś w głowie???poza tym kochani widzę poprawę po lekach naprawdę jest dużo lepiej - dziś mija dwa tygodnie jak..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 36

.. ...eeg głowy, dopplera tętnic szyjnych, zdjęcie rtg kręgosłupa szyjnego zwykłe i ruchowe i wyszło że mam zniesienie lordozy, ale jak już muwiłam z czego umnie miała bu być ta nerwica to ja niewiem, teraz to chyba z tego że nie potrafię sobie poradzić z tymi dolegliwościami. Co o tym..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 41

.. ...eeg głowy, dopplera tętnic szyjnych i oczywiscie zdjęcia kręgosłupa szyjnego. Kurde ja mam tam coś jeszcze z tym oczoplonsem, teraz mi koleżanka pisze( ona ma taki sam wynik tego badania błędnikowego tylko ja mam te wszystkie dysfynkcje w lewo a ona w prawo, dodam że też tak samo jak ja..

Uczucie zmęczenia i zawroty głowy

.. ...Zacząłem sobie badać tętnice szyjne, ale objawy byłyby chyba inne? Wiem że mam lordozę w odcinku szyjnym i coś tam jeszcze. 6 tygodni wcześniej normalnie funkcjonowałem, przeszedłem chyba z 15 km w weekend. A od poniedziału zaczęło się. Będę wdzięczny za pomysły co mam dalej badać...