Tętno 100 w spoczynku

Szybkie tętno - Str. 2

.. ...się. Mam bardzo wysokie tętno, w stanie spoczynku waha się od 115 - 125. Do tego dochodzi niskie ciśnienie, 100/75 - 80. Czasami, chociaż na razie dosyć rzadko, mam napady bardzo szybkiego bicia serca. Jest to dosyć uciążliwe. Odpada mi w zasadzie każdy większy wysiłek, skoro po wejściu..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...czasu także mam wysokie tętno, znaczy w spoczynku mam od 100 do 130, przewaznie nie mam poniżej 95,po zrobieniu EKG lekarz powiedział mi że moje serce ma tędencje do szybkiego bicia i nic po za tym.Ciśnienie też mam w miare tz. 130/90 130/80 120/90.Staram się nie ćwiczyć bo po każdym..

Tętno spoczynkowe 44-50

.. ...życia raczej siedzący :( tętno spoczynkowe rano mam około 44 - 50 u/min. ( mam lekka nadwage ) wydaje mi sie że cos jest nie tak tylko co? nie wiem co, ja mam za duze w spoczynku ok 100, wolalabym miec 50 .. radze udac sie na badania, ja wlasnie przez moja dociekliwosc dowiedzialam sie,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 34

.. ...do 140/90 ale za to tętno w spoczynku utrzymuje sie na poziomie 90 - 100 i to mnie wkurza bo jak zacznę cos robić to za chwile brak mi tchu. Czy ktos miał identyczne objawy? Hej!! mam takie ataki które objawiaja sie wysokim tętnem nawet do 130 na minute i wtedy kreci mi sie w głowie i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 60

.. ...że jak siedziałem to tętno wynosiło np.42 a jak już wstałem potrafiło podskoczyć nawet do 100. Teraz też tak mam, ale skacze mi do tych 55 - 60. Dzisiaj ide do kardiologa to pogadam z nim jeszcze na ten temat bo w szpitalu powiedzieli mi że to wynik wielu lat uprawinia sportu. Wszyscy..

Tachykardia a normalne życie

.. ...mnie. ja mam cały czas tętno 120 - 200 w spoczynku i do 200 w wysiłku. czasami szleje powyżej 230 ale to takie pojedyńcze ataki i są dość rzadko. męczę się znacznie szybciej niż inni ale jakoś daję radę. leki odapają bo jestem uczulona. proponowano ablację ale nie chciałam bo na 100..

Bardzo wysokie tętno

.. ...Otóz mam przyspieszone tętno , około 80 - 100 uderzen na minutę w spoczynku. Ciśnienie mam chyba prawidlowe bo 120 - 80. Także od niedawna zaczałem odczuwac bóle po lewej stornie klatki pierswiowej ( chyba z nerwów poniewaz gdy cos robie poprpstu o tym zapominam i teog nieczuję ). Od..

Bardzo wysokie tętno przy normalnym ciśnieniu

.. ...siebie bardzo wysokie tętno w stanie spoczynku ( czasem dochodzi nawet do 110 ) przy normalnym ciśnieniu. Prowadzę dość nerwowy tryb życia. Czy powinnam iść do lekarza?? dzięki wielkie za pomoc konieczne badanie tarczycy ja również mam takie dolegliwości, tylko mam wyższe ciśnienie albo..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 444

.. ...ciśnienei 122 na 71 tętno 81 i znów myśle co to teteno takie małe jak ja zawsze mam koło 100 i potem znów mam mysli ze zwalnia i ze coś sie stanie ; - ( ( ( Tych takich ataków ogromnych miiałam w ciagu 1,5 roku może z 6 ale codziennie mi towarzyszy lęk i wogóle te myśli obrzydliwe ; - (..

Wysoki puls 100 do 110

.. ...musi. Tachycardia czyli tętno powyżej 100u/ min w spoczynku, ma wiele óżnych przyczyn. Przede wszystkim, sama piszesz,ze tempo Twojego zycia jest szybkie. Czy wiąże się z dużym stresem? wspominasz o paleniu - to też ma duży wpływ na serce. Poza tym nawet niewielka nadwaga lub nawet norma..

Mocno podwyższone tętno w stanie spoczynku

.. ...dni mam podwyższone tętno. Średnie normalne moje tętno w stanie spoczynku to 69 Od 3 dni odczuwam czasami bicie serca. Nigdy tak wcześniej w stanie spoczynku nie miałem. Jak sobie mierzę tętno ( tez spoczynkowe ) to mam w okolicach 100. Co to może oznaczać? czlowieku wejdz na fora o..

Wyniki holtera, czy jest w tym coś co może tłumaczyć mój problem?

.. ...trochę mnie niepokoi to tętno, zwłaszcza, że w momencie spoczynku, siedzenia za kierownicą czy w domu, a nawet podczas leżenia wygląda to tak ( max/min/śrd ), w odstępach godzinowych: 161/ 74 / 106 - przy założeniu holtera 138/ 70 / 100 - względny spoczynek 144/ 79/ 107 - prowadzenie..

Jak obniżyć puls?

.. ...Ventolin / Berotec moje tętno nie schodzi poniżej 100 w spoczynku. Czy ktoś zna jakiś sposób jak można samemu spowolnić akcję serca tak żeby mieć chociaż 70 jak normalny zdrowy człowiek? Czy można uprawiać sporty, bo boję się ze serce mi wyskoczy jak po minucie na bieżni mam puls 120+?..

Puls powyżej 100 uderzeń/min.

.. ...porządku, jednak moje tętno było dosyć wysokie ( 105, dzisiaj zmierzyłem i było 115 ). Oczywiście mierzyłem je w spoczynku. Byłem u lekarza i dał mi skierowania na badanie tarczycy, morfologię krwi i do laryngologa ( od jakiegoś czasu piszczy mi w uszach, ostatnio jednak trochę się..