Tętno 120

Wysiłek fizyczny u pacjentów po zawale serca

Wysiłek fizyczny u pacjentów po zawale serca

.. ...wyczynowy. Zalecane jest aby tętno ( puls ) podczas wysiłku fizycznego nie przekraczało 120 uderzeń na minutę. W przypadku gdy pacjent przed zawałem nie uprawiał żadnego sportu ( zdecydowana większość przypadków ) należy wyjątkowo ostrożnie, rozważnie i systematycznie przyzwyczajać serce..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 29

.. ...tachykardie sie nasilaja, tętno mam w granicach 100 - 120 przy ciśnieniu 120/80, czy jest szansa i mozliwość o ubieganie sie o rentę, ew. o orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ? o rencie to zapomnij mnie tez kardiolog kierowal na rente ale lekarz orzecznik uzdrowil mnie stopien..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 60

.. ...czerwca * 08 ) średnie tętno 120 przy min. 58 i max 193 . Oporność na leki. Lekarz Rodzinnej zdaję tylko relacje. Najwięcej informacji i pomocy uzyskałam właśnie na forum. Za co serdecznie dziekuję. Nie chciałabym być uznana za hipochondryczkę ale niech sobie w miarę zdrowa osoba..

Echo serca - Str. 20

.. ...arytmią po fenoterolu. Tętno w spoczynku nie schodziło przez ponad 10 tygodni poniżej 120 na minute. A to moje wyniki echo serca teraz po ciąży. Prosze o interpretacje i informacje jakie badania, może krwi powinnam zrobić. Lewa komora: 41 Grubość mięśnia LK: PMK 6 TŚlk 6 Aorta: 26 Prawa..

Echo serca - Str. 31

.. ...pod łopatkami, szybkie tętno ( 90 - 120 ) i niskie ciśnienie ( 95/60 ), kolejny termin wizyty za dwa tygodnie, po poczytaniu forum to jestem na dobrej drodze do nerwicy serca. Dziękuję. witam wszystkich. Mam prośbę. podaję poniżej pewne dane o któryvh nie mam zielonego pojecia. proszę o..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 34

.. ...przejścia. Kiedy jednak tętno sięga powyżej 120 uderzeń na minutę, LęK paraliżuje, a ciało trzęsie się jak osika, kiedy myslisz, że umierasz, że jesteś do niczego, bo znów się poddajesz, to ciężko zachować rozsądek, logikę myślenia i po prostu - pomóc sobie. Nerwica to choroba nie taka..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 76

.. ...zwiększa lub zmiejsza tętno mam raczej w normie najnisze miałem 59 a najwysze 120 a przeważnie mam 80 90 i miałem straszne lęki że mi serce stanie albo dostane zawału miałem także ataki bezdechu ale EKG miałem robione 4 razy i wszystkie sie konczyły pozytywnymi wynikami i robione miałem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 95

.. ...łatwiej go zignorować. Ale tętno nadal wysokie ( np. 120 ) , choć słabo wyczuwalne, a w związku z tym mniej dokuczliwe. Hmmm. Jakieś to dziwne. Witam wszystkich.Dafne ja tez mam puls 120 niekiedy jak sie nakrece i tez mam stracha widze ze bierzecie tabletki na zwolnienie akcji serca i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 103

.. ...przedzawałowym wysokie tętno normalnie szyja mi tak spuchła jakbymświnke miał cisnienie miałem 120 /80 ekg miałem 4 razy robione a bo tak mi sie zachciało ;p wszystkie wyniki pozytywne 2 miesiące temu robiłem sobie badanie krwi i tsh wszystko tak jak powinno byc . a teraz mam pytanie do..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 10

.. ...przede wszystkim niepokój tętno bije szybko w moim wypadku bylo około 120 uderzeń na minutę.Jest to przede wszystkim widoczne na ekg.Moja corka wezwała pogotowie.Zabrali mnie na oddział ratunkowy,ale atak ustąpil w przeciągu godziny ja mam napadowe migotanie.Przeszlo mi samo ale podali..

Częstoskurcz nadkomorowy u dziecka

.. ...teraz w domu najwyzsze tętno ma 120 niewiem czy to dużo czy mało jak na 13letnie dziecko może ktoś z was mi to wszystko po ludzku wytłumaczy bo napewno macie więkrze doświadczenie bardzo proszę Witam. Wierze że bardzo się denerwujesz i bardzo Ci z tego powodu współczuje, zespół WPW -..

Po ablacji - Str. 3

.. ...trzeba powtarzać bo tętno spoczynkowe mam 120 a atak częstoskurczów około 5 razy na dobę. nie martw się, za 2 - im razem powinno już być ok.. ja 4 września czyli juz za kilka dni będę miał wyknywany zabieg ablacji...mam nadzieję że się uda: ) do chanahan: Hej. Ja miałam w ciągu miesiąca..

Czy mam nerwicę serca? - Str. 2

.. ...piersiowej, nieregularne tętno ( np. 120 uderzeń na minutę - w stanie spoczynku! ), problem z wdechem większej ilości powietrza, czasem ogólne osłabienie. Po wizycie u kardiologa i otrzymaniu leków: problemy minęły, więc można było zmniejszyć dawki - aż do zera. Jednak w ostatnie wakacje..

Ablacja - Str. 5

.. ...tachykardie sie nasilaja, tętno mam w granicach 100 - 120 przy ciśnieniu 120/80, czy jest szansa i mozliwość o ubieganie sie o rentę, ew. o orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ? Ja jestem po ablacji, niestety nieskutecznej i mam zasiłek pielęgnacyjny i orzeczenie o stopniu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 177

.. ...ciśnienie160/100 oraz tętno ponad 120.Pierwsza reakcja siadłem i zaczeło się pogarszać wyszedłem z apteki spytałem się kogoś gdzie jest najbliższa przychodnia była około 500 m od apteki szedłem ulicą myślałem że się przewrócę cały zlany potem doszedłem do przychodni mówię co mi dolega a..

Niedomykalność mitralna 1 z wypadaniem

.. ...tego ciągle wysokie tętno - powyżej 100. Nie wiem, czy samym myśleniem można to tętno tak nakręcić, ale chyba wszystko jest możliwe. Lekarze przepisywali mi propranolol, ale jak mam go brać skoro to jest lek przede wszystkim na nadciśnienie, a moje ciśnienie jest bardzo niziutkie - 108,..

Wysokie tętno i chwilowa utrata wzroku

.. ...udzielić jakiejś rady. Tętno 120 nigdy cie nie martwiło????Co za beztroska, a z opisanych objawów wynika, ze powinnaś natychmiast odwiedzić lekarza. Zdrowie ma się tylko jedno. Pozdrawiam... Właśnie dziś byłam u lekarza. Kazał mi wykupić sobie w aptece jakieś krople ziołowe na..

Częstoskurcz komorowy

.. ...to na pulsometrze ma tętno około 100 - 110 i po ustaniu wysiłu spada tętno normalnie a jak mam częstoskurczto trzyma isę on całyczas w okolicy 120> Rafał PYTANIE DO RAFAŁA Czy przy częstoskurczu nie miałeś zatrzymania krążenia.Mi się to zdażyło jeszcze oprócz tego miałam migotanie..

Niskie tętno po założeniu bypasów

.. ...tętno podwyższyło się do 90 - 95. Obecnie po 14 miesiącach od operacji dość nagle tętno zmalało 45 - 55.Cićnienie tętnicze obniżyło się do 110 - 120. /Było 140 - 150./ Odczuwam kekkie zachwiania równowagi...

Częstoskurcz komorowy a migotanie komór

.. ...występuje u mnie podwyższone tętno do około 120 uderzeń na minutę. Czytałam, że migotanie komór prowadzi do nagłej śmierci sercowej. Czy grozi mi coś takiego? Dodam, że miałam robione EKG kilkanaście razy i nic złego nie wylazało ( ECHO serca wykzało wypadanie płatka ). Odczuwam też..

Dodatkowe skurcze - Str. 73

.. ...samopoczucie, wysokie tętno spoczynkowe do 120 na minutę, potliwość, uczucie szaleńczego bicia serca.strach się bac normalnie.w Naprawdę ciężko z tym żyć. Trafiłam wreszcie do porządnego kardiologa, Badania tarczycowe ( nic nie wykazały )echo serca, ekg, Holter. Diagnoza - dodatkowe..

Dodatkowe skurcze - Str. 75

.. ...lat i chyba od zawsze tętno 120.Ona tego nie odczuwa a kardiolog ic nie mówił jak byłyśmy maiała wtedy 16.Czy to jest normalne?Pozdrawiam Dziękuje Alicja za odpowiedz. Tylko mi tak troche dziwnie iść do pracy, niewygonie tak i wogóle jak to sie ubrać żeby zabardzo nie było widać tego..

Dodatkowe skurcze - Str. 230

.. ...czuję się ZAJEFAJNIE. Tętno max. ( po wysiłku ) 80, ciśnienie w granicach 120/60. Skórcze dodatkowe ? Czasami 1 - 2,3 dziennie. Bardzo czasami. Fajki - nie, rzuciłem kilka lat temu z zupełnie innych powodów. Alkohol - tak. Częstotliwość ? Jak gra Wisełka czyli raz w tygodniu twardy..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...ale przy tym wysokie tętno 95 - 120 w spoczynku. Czuję sie wtedy fatalnie. Ostatnimi czasy zaczęłam tracic momentalnie przytomnośc i towarzyszy mi przy tym przyspieszone tętno. Dostałam już przy ostatniej wizycie proszeczki do codziennego stosowania. Podobno mam nadwrażliwe serce...

Szybkie tętno, szczególnie rano po śniadaniu

.. ...problemem jest wysokie tętno ( ok.105 - 120 ), ale tylko rano i to ok.20 minut poł godziny po posiłku. Skóra twarzy w tym czasie jest b.blada, mam duszności i czasem kłucie w mostku. Często przechodzi po wypróznieniu. Czuję sie wtedy bardzo źle..Bardzo mnie ta sprawa gnębi. mam..

Tachycardia i metocard i pramolan

.. ...jest tak samo jak bylo, tętno nie spada mi ponizej 120, dodatkowo doszły do tego takie objawy jak: bóle pleców, uczucie ciągłego zimna, częstsze zawroty głowy, nagłe napady duszności. Nie stwierdzono u mnie innych chorób, nie ma nadwagi ani innych schorzeń mogacych miec wpływ na rytm..

Wysokie tętno u 28 latka

.. ...raz 65/101. Przy tym tętno 120. Często pocą mu się dłonie, ma uderzenia krwi do głowy. Czego to może być objaw ? Badania serca EKG, i inne nie wykazały jakiś zmian. Proszę o jakieś informacje. Odpowiedzi na pytania :patrz dzial kontakt serwisu www.kardiolo.pl - - - - > konsultacje..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 35

.. ...z tym ciśnieniem. A tętno utrzymuje się na poziomie 120 uderzeń. No ale jakoś trzeba zyc. Wiecie co ja mam to samo, serce momentami mi wali jak oszalale, nawet jak siedze to ok. 95 uderzen na minute, mam spocone dlonie, jest mi zimno az sie trzese, oczywiscie sie bardzo boje, trzesa mi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 84

.. ...zwiększa lub zmiejsza tętno mam raczej w normie najnisze miałem 59 a najwysze 120 a przeważnie mam 80 90 i miałem straszne lęki że mi serce stanie albo dostane zawału miałem także ataki bezdechu ale EKG miałem robione 4 razy i wszystkie sie konczyły pozytywnymi wynikami i robione miałem..

Zmienne tętno

.. Witam!czy tetno moze byc zmienne?Chodzi mi oczywiscie o tetno w stanie spoczynku.Moje wacha sie od 60 - 80 zalezy od dnia.Czy to normalne? Jest to jak najbardziej normalne ... jak najbardziej normalne ciesz cie ze masz tylko tyle ja w stanie spoczynku np. rano jak sie obudze mam 150 wogóle ponizej 120 mi nie..

Jakie ćwiczenia po bajpasach? - Str. 4

.. ...zrobić kroku dalej, tętno miałem 120 i prawie zasłabłem. Teraz jest trochę lepiej, ale zdarza mi się zasłabnąć w trakcie spaceru. Też nie wiem co to jest, czy to przetrenowanie czy coś gorszego, niedługo wybieram się na kontrolę, to się okaże. Na razie zacząłem się oszczędzać. Ogólnie..

Pauzy, bloki, wydłużony QT

.. ...zdenerwuję to przyspieszone tętno - do 120/min. A denerwuję się. Jak to się diagnozuje? Za każdym razem jest to jednorazowe. I nie codziennie. miałam już ponowny holter, nie wykazał nic, test wysiłkowy też nic. No bo to się nie pojawia na żądanie. Czy ktoś jeszcze to ma? DO MISI :tak,mam..

Cisnienie 100/60 i tętno 50

.. ...chociaż nie zawsze !Ciesz się życiem i brakiem dolegliwości : ) pozdr Ciśnienie i tętno do pozazdroszczenia: ) Ja mam cisnienie 90/60 ale puls od 120 do 180:/ Pozdrawiam dobrze ze go masz a nie brak : *..

Tachykardia a normalne życie

.. ...mnie. ja mam cały czas tętno 120 - 200 w spoczynku i do 200 w wysiłku. czasami szleje powyżej 230 ale to takie pojedyńcze ataki i są dość rzadko. męczę się znacznie szybciej niż inni ale jakoś daję radę. leki odapają bo jestem uczulona. proponowano ablację ale nie chciałam bo na 100..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 30

.. ...miganie i bardzo wysokie tętno tj. wg holtera 110 - 116, biorę isoptin sr 120 , rytmonormn, acenocumarol oraz jeszcze na nadciśnienie.dr kožluk rozważa następną ablację ( pomimo niepowodzenia w ck ) w i kwartale * 09. daje 40 % szans, a ja wyraziłam bezwzględną zgodę i mam nadzieję na..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 31

.. ...na farmakologię, moje tętno z dnia na dzień wyższe. minimalne 58 max. 193. średnia wg Holtera 120. Teraz na próbę dostałam niemiecki lek * Nebilet * , może ktoś coś o nim wie ? Witam wszystkich w Nowym 2009 Roku życząc dużo zdrowia i samyc pomyślnych dni w życiu. Marku - Śląskie Centrum..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 32

.. ...lekach masz takie niskie tętno? Moje serducho wali 120 - 130 nie chce zwolnic. Teraz mam zastąpić Isoptin Lokrenem, ale nic o nim nie wiem. Może ktoś ma jakieś doświadczenia / MIłej niedzieli bo słoneczka u mnie nie widać. dana przy utrwalonym migotaniu zazwyczaj takie tempo serca jest,..

Ablacja węzłą zatokowo przedsionkowego (modyfiksacja tego węzła)

.. ...prawie pzrez 24/dobę - tętno zazwyczaj 120 - 180 czasami do 200/ min. to sie jakoś nazywa utrwalony częstoskurcz zatkowy. czasami mam napadową tachykardię zatokową i jakieś tam inne zaburzenia które nie zawsze wychodza na holterze poza stała tachykardią. dodatkowo mam zespół wazowagalny..

Nadciśnienie w młodym wieku

.. ...160/100 czy 170/90. Tętno moje jest w granicach 70 - 90 i się utrzymuję chyba że się zmęczę. Jak się tak zmęcze to idzie tętno w granicach 90 - 120 ale to zalerzy od intensywności pracy. idź do lekarza, zrobi ci szereg badań sprawdź nerki tarczycę i nie wiem co jeszcze bo mnie..

Zastawka a praca kierowcy

.. ...samopoczucie oraz tachykardia ( tętno 120 - 130 w spoczynku ) jest spowodowane właśnie anemią. Wtedy poprosiłem mojego lekarza rodzinnego o to aby przepisał mi leki. Po około 3 tygodniach doszedłem do siebie, a po około 4 - 5 miesiącach czułem się bardzo dobrze ( jeśli można czuć się..

Bardzo wysokie tętno

.. ...Otóz mam przyspieszone tętno , około 80 - 100 uderzen na minutę w spoczynku. Ciśnienie mam chyba prawidlowe bo 120 - 80. Także od niedawna zaczałem odczuwac bóle po lewej stornie klatki pierswiowej ( chyba z nerwów poniewaz gdy cos robie poprpstu o tym zapominam i teog nieczuję ). Od..

Niepokojący pomiar ciśnienia 90/80

.. ...80 dochodzi do 100, a tętno mam zazwyczaj 90 czyli idealne dla mnie lecz czasem dochodzi do 120 np?: wybiegam po schodach do domu, albo szybko wstanie z łużka. EKG Perfekcyjnie, lekarz mówi że mam serce młodego nastolatka. Ale nie to mnie martwi, tylko to że to ciśnie jest za wysokie a..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116

.. ...24 - godzinne ekg ). Tętno do 120 uderzeń to jeszcze nie jest częstoskurcz, to raczej na tle nerwowym ci się dzieje. wiem, że to łatwo się mówi, ale sama to przerabiam i chyba mi się udało zwalczyć nerwicę lękową, czyli nie reaguję już histerycznie na przyśpieszenie akcji serca. Twoje..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116 - Str. 2

.. Witam , wszystkich ( Grzesiek ..J. ) Mam troche podobne problemy . I tez na poczatku myslalem ze to serce ,pluca itd. po wielu badaniach takich jak 24 godz. EKG , EEG, badanie 24godz. cisnienia krwi .ITD. Dretwienie jezyka bole klatki piersiawej szyi ITD: okazalo sie ze mam problemy z kregami szyjnymi i..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...biorę już 2 rok. Moje tętno bez Bisocardu to 120 i więcej. Na początku lek mi pomagał, jednak od jakiegoś czasu dzieje się ze mną coś niedobrego. Zaczęło się od tego że coraz częściej zaczęłam odczuwać * zamieranie * serca, jakby zwalniało i zatrzymywało się na chwilę a później szybko..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 313

.. ...przebudzeniu miałam tętno 120.Teraz jak w książce , widzicie że takie pisanie i wygadanie się może pomóc . Moje nastroje bardzo się zmieniają , jeszcze niedawno miałam doła a teraz jest OK , ciekawe co będzie jak szkraby wstaną Nefri77 zgadzam się z Tobą:D:D Niech się leczą na nogi bo na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 471

.. ...mnie również wysokie tętno: 90 - 120, ale to normalne w ciąży. Teraz jest ok 80: ). Termin miałam na 12.03.08, ale urodziłam 18.03.08. Wiecie co, jak złapały mnie skurcze to już nie myślałam o lękach, tylko aby już urodzić. W trakcie porodu tak mnie cholernie bolało, że nie było czasu na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 933

.. ...wszystko dobrze, jedynie tętno 80, ciśnienie 120/80 ). Po pięciu dniach przeszło cholerstwo. Mysłałem, że już wszystko będzie dobrze. I nagle po ponad mięsiącu czasu gdy byłem w Kościele nagłe uczucie, że straciłem świadomość ( choć na nogach stałem ), zimny pot, problemy z oddechem,..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 3

.. ...lekarza. EKG w porządku, tętno 55 - 56, ciśnienie 120/75. Powiedział, że jestem okazem zdrowia. Problem z magnezem i przepisał mi Maglek B6, Kaldyum, Multisal i Aspirin Protect. Biorę to cztery dni i nic. Żadnej poprawy. Mam to brać przez 10 w podwyższonych dawkach a później jak w..

Tętno u dorosłego mężczyzny

.. ...piwo, papierosy niestety z przyczyn wcześniejszej nadwagi - cholesterol muszę leczyć. Na nadciśnienie i tętno wystarcza raz dziennie połówka Lokrenu 50 mg. + basen 3xtygodniowo - czuję się 10 lat młodziej..

Nerwica serca?

.. ...skurcze, strach a później tętno ponad 120. Ja również w dzień jestem bardzo aktywna pracuję, śmigam, i czasami coś tam zadrży ale wieczór jest okropny. Wpadłam w jakąś nerwicę lękową. Biorę z rana połowę Bisocardu 0,25 przepisał mi kardiolog a na wieczór od ciśnienia. Ale miesiąc temu..

Nerwica w ciąży - Str. 2

.. ...mnie również wysokie tętno: 90 - 120, ale to normalne w ciąży. Teraz jest ok 80: ). Termin miałam na 12.03.08, ale urodziłam 18.03.08. Wiecie co, jak złapały mnie skurcze to już nie myślałam o lękach, tylko aby już urodzić. W trakcie porodu tak mnie cholernie bolało, że nie było czasu na..

Nerwica w ciąży - Str. 21

.. ...mnie również wysokie tętno: 90 - 120, ale to normalne w ciąży. Teraz jest ok 80: ). Termin miałam na 12.03.08, ale urodziłam 18.03.08. Wiecie co, jak złapały mnie skurcze to już nie myślałam o lękach, tylko aby już urodzić. W trakcie porodu tak mnie cholernie bolało, że nie było czasu na..

Nerwica w ciąży - Str. 157

.. ...zapytać jakie macie tętno w ciązy bo ja to jakies przyspieszone. OOOO super Wandziu,chociaz ktos jest blizej mnie... mnie tez czesto wieczorami boli brzuszek,a rano nie moge wstac z lozka,bo boli krzyz tez mysle ze od tego... Obloczku ja mam niskie cisnienie i wlasnie wysokie..

Tętno po ablacji

.. ...generalnie żadnych problemów. Tętno w spoczynku około 80. Problem pojawia sie przy nagłym wstaniu z pozycji siedzącej, tudzież przy wolnym spacerze. Tu tętno dochodzi do 120 - 130, czuję wtedy zmęczenie. Bardzo rzadko zdarzy się jakiś dodatkowy skurcz komorowy. Gdy przystanę, usiądę..

Mocniejsze uderzenie serducha oraz bardzo szybki puls

.. ...codziennie ciśnienie i tętno.Mama choruje na tarczycę/autoimmunologia może być u ciebie/ Jeszcze do silverado!Rzeczywiście ciśnienie 120 skurczowe to bardzo dobre.Musisz zważać na to co piszesz ,chodzi o podawanie jakichkolwiek wyników: parametry,jednostki.To bardzo ważne jak coś żle..

Różnica pomiędzy ciśnieniem skurczowym a rozkurczowym a bisocard

.. ...złożona arytmia i średnie tętno 120 uderzeń na minutę. Umiesz to sobie wyobrazić? Dlatego korzystaj z życia a nie wyszukuj sobie * boleści * . pozdrawiam Przepraszam jeżeli zawracam Wam głowę takimi bzdurami, ale bisocard który biorę mi nie pomaga, całymi dniami boli mnie głowa - po..

Silny atak nadkomorowy serca

.. ...co mówie bo 24/h mam tętno 120 - 200/min w spoczynku. przy wisiłku też ok 200/min i akurat ja daje rade. powyżej 200 bywa niewesoło. ostatnio miałam powyżej 270 i zdrętwiałe ręce ale szlak mnie nie trafił i to chyba tylko dlatego ze moje serce cały czas galopuje. marta nie da się tak żyć..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 7

.. ...goraco i palpitacje tętno 120 nie wiem czy to po leku czy to po tej wiadomości, ktorą wczoraj usłyszałam, dostalam tez zioła uspokajajace i tez je wzielam. Jestem załamana, chcialabym zeby to był tylko sen. Przepeaszam, że wam o tym piszę ale jakos mi lżej. Także dzisiaj nie jestem..

Dziwne uczucie w klatce piersiowej, nerwica czy inne problemy?

.. ...bicia serca, chociaż tętno mam 120/75 puls około 76, no ale oczywiście złapią mnie te cholerne stany lękowe i nici ze spania. W ciągu dnia jest lepiej, być może pionowa pozycja ciała mi pomaga, chociaż ostatnie 2 - 3 dni przeleżałam w hamaku, pełen luz i tylko czasem jakieś odbicia z..

Uciążliwe nadciśnienie u 20 latka

.. ...dopiero jak obniżyli mi tętno ( zawsze było w granicach 120 - 130 ) to ciśnienie też się ładnie uregulowało. Biorę rano bisocard 5 i wieczorem ipres long. no miałem robione na potas i kreatine,wysilkowe, ma zdwojenie nerki ale chyba to nic nie ma do zeczy,jak brałem tylko celipres i..

Częste zasłąbnięcia

.. ...wizyty u lekarza mam tętno większe niż zwykle i może trochę się zestresowałem, ale to i tak za wysoko. Od pół roku biorę tabletki na nadciśnienie i jest ono teraz niższe - około 140/80. Czasami zdarza się, że spada do 120/70. Często boli mnie głowa, na ten ból pomaga mi naproxen. Czasami..

Tachykardia. Szybki puls i mocne, wyczuwalne bicie serca. Nerwica.

.. ...stąd Twoje zwiększone tętno w takich sytuacjach... Przyczyną tej nerwicy był stres związany z maturą. Do tego doszła strata bliskiej osoby. Czy ten propranolol spowalnia tylko pracę serca ( tętno ), czy zmniejsza też ciśnienie? Pytam, bo normalnie w domu mam ciśnienie w granicach 120/75..

Bardzo szybkie tetno - Str. 4

.. ...Teraz na wakacjach mam tętno w porządku. Boję się jednak, że po wakacjach wszystko wróci. Nie pokoi mnie też ciśnienie 130/80. Do tej pory przed tymi atakami tętna miałem 120/75. Czy tym tętnem mogłem sobie roztroić serce? jak czytam kardiologicznego to beirz emnie smiech na sali. Puls..

Pytanie o ciśnienie na tle nerwicowym

.. ...średnia wyniosła 140/75 i tętno 75, w nocy spadało nawet podczas snu do 100/47 ( najwyższe 110/60 ). W dzień maksymalne ciśnienie wyniosło raz160/97 co było spowodowane raczej mierzeniem podczas biegu po schodach, ogólnie miałem raczej w normie do 120 - 140/80 maks. Dziś w pracy miałem..

Proszę o interpretację wyników Echa serca+Dopplera

.. ...tego towarzyszy mi duża potliwość,wypadanie włosów,osłabienie,senność,kołatania i ogólne rozdrażnienie,nieopisany lęk.Dodam,że tarczycę miałam sprawdzaną 2 razy i wszystko jest w normie( tsh,ft3,ft4 )..

Niskie ciśnienie wysokie tętno

.. ...mnie moje ciśnienie i tętno sprawdzam od tygodnia ciśnienie i wychodzi mi 100/65 a tętno skacze od 110 - 120 czuję się bardzo zmęczona. Troszkę mnie to martwi. co powinnam zrobić? z pewnoscia udac sie do lekarza,co prawda od paru dni wszyscy dookola narzekaja na niskie cisnienie .a moj..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...Od ok 2 miesięcy mam tętno od 96 - 120 w spoczynku. Najczęsciej siedzę i zaczyna mi walić serce jak szalone. byłam u lekarza to lekarza to kobieta powiedziała ze wszystko jest ok ze tak musi byc kazała mi zrobić badania Tsh no i wszystko jest w normie ale już do niej z wynikami nie pozłam..

Czy to może być objaw nerwicy?

.. ...EKG ( tu tachykardia: tętno 120 - 130 ). Do tego wizyta u chiruga naczyniowego, wszystko ok. Teraz neurolog, na pierwszy rzut oka stwierdził nerwicę, zlecił rtg kręgosłupa ( nie ma ucisku na nerwy ) i badanie przepływów w tętnicach mózgowych. W tym ostatnim wyszło, że jestem nerwus..

Nerwica l.ekowa-problem ktory mam od 12 lat - Str. 3

.. ...jak tu nie myśleć jak tętno dochodzi do 120 serce wali jak młot jestem już prawie na tamtym świecie i mam poprostu nie myśleć hahaha jest ktoś taki kto tak potrafi??? Przejdzie, przejdzie, sztuką jest tylko ( a może aż tylko!!! ) zmiana swojego podejścia i myślenia. Niekiedy przez lata..

Kucie w sercu, wysokie tętno, ścisk w podnieniebiu

.. ...w sercu, za wysokie tętno, ścisk w podniebieniu, napady duszności. Od czasu do czasu ścisk w sercu lub za szybkie bicie serca. Wcześniej 2x zdazyło się coś podobnego ok pół roku temu, ale samoistnie ustapiło. Ciśnienie mam ksiązkowe, tętno zwykle też było prawidłowe ale teraz mam ok 100,..

Jak obniżyć puls?

.. ...Ventolin / Berotec moje tętno nie schodzi poniżej 100 w spoczynku. Czy ktoś zna jakiś sposób jak można samemu spowolnić akcję serca tak żeby mieć chociaż 70 jak normalny zdrowy człowiek? Czy można uprawiać sporty, bo boję się ze serce mi wyskoczy jak po minucie na bieżni mam puls 120+?..

Lęk, duszności, dreszcze, ból serca, tętno ok. 120 podczas zasypiania

.. ...dreszczy, bólu serca oraz tętno jest dość wysokie ok.120 uderzeń/min. Dostaję także lęków. Dokładnie nie wiem czy są to lęki. Bardziej takie dziwne uczucie bania się usnąć właśnie z powyższych powodów. Czy wie ktoś co to jest i czym może być spowodowane? Dodam także, że nie zdarza się to..