Tętno 120 w spoczynku

Echo serca - Str. 20

.. ...arytmią po fenoterolu. Tętno w spoczynku nie schodziło przez ponad 10 tygodni poniżej 120 na minute. A to moje wyniki echo serca teraz po ciąży. Prosze o interpretacje i informacje jakie badania, może krwi powinnam zrobić. Lewa komora: 41 Grubość mięśnia LK: PMK 6 TŚlk 6 Aorta: 26 Prawa..

Po ablacji - Str. 3

.. ...trzeba powtarzać bo tętno spoczynkowe mam 120 a atak częstoskurczów około 5 razy na dobę. nie martw się, za 2 - im razem powinno już być ok.. ja 4 września czyli juz za kilka dni będę miał wyknywany zabieg ablacji...mam nadzieję że się uda: ) do chanahan: Hej. Ja miałam w ciągu miesiąca..

Czy mam nerwicę serca? - Str. 2

.. ...piersiowej, nieregularne tętno ( np. 120 uderzeń na minutę - w stanie spoczynku! ), problem z wdechem większej ilości powietrza, czasem ogólne osłabienie. Po wizycie u kardiologa i otrzymaniu leków: problemy minęły, więc można było zmniejszyć dawki - aż do zera. Jednak w ostatnie wakacje..

Dodatkowe skurcze - Str. 73

.. ...samopoczucie, wysokie tętno spoczynkowe do 120 na minutę, potliwość, uczucie szaleńczego bicia serca.strach się bac normalnie.w Naprawdę ciężko z tym żyć. Trafiłam wreszcie do porządnego kardiologa, Badania tarczycowe ( nic nie wykazały )echo serca, ekg, Holter. Diagnoza - dodatkowe..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...ale przy tym wysokie tętno 95 - 120 w spoczynku. Czuję sie wtedy fatalnie. Ostatnimi czasy zaczęłam tracic momentalnie przytomnośc i towarzyszy mi przy tym przyspieszone tętno. Dostałam już przy ostatniej wizycie proszeczki do codziennego stosowania. Podobno mam nadwrażliwe serce...

Zmienne tętno

.. Witam!czy tetno moze byc zmienne?Chodzi mi oczywiscie o tetno w stanie spoczynku.Moje wacha sie od 60 - 80 zalezy od dnia.Czy to normalne? Jest to jak najbardziej normalne ... jak najbardziej normalne ciesz cie ze masz tylko tyle ja w stanie spoczynku np. rano jak sie obudze mam 150 wogóle ponizej 120 mi nie..

Tachykardia a normalne życie

.. ...mnie. ja mam cały czas tętno 120 - 200 w spoczynku i do 200 w wysiłku. czasami szleje powyżej 230 ale to takie pojedyńcze ataki i są dość rzadko. męczę się znacznie szybciej niż inni ale jakoś daję radę. leki odapają bo jestem uczulona. proponowano ablację ale nie chciałam bo na 100..

Zastawka a praca kierowcy

.. ...samopoczucie oraz tachykardia ( tętno 120 - 130 w spoczynku ) jest spowodowane właśnie anemią. Wtedy poprosiłem mojego lekarza rodzinnego o to aby przepisał mi leki. Po około 3 tygodniach doszedłem do siebie, a po około 4 - 5 miesiącach czułem się bardzo dobrze ( jeśli można czuć się..

Bardzo wysokie tętno

.. ...Otóz mam przyspieszone tętno , około 80 - 100 uderzen na minutę w spoczynku. Ciśnienie mam chyba prawidlowe bo 120 - 80. Także od niedawna zaczałem odczuwac bóle po lewej stornie klatki pierswiowej ( chyba z nerwów poniewaz gdy cos robie poprpstu o tym zapominam i teog nieczuję ). Od..

Tętno po ablacji

.. ...generalnie żadnych problemów. Tętno w spoczynku około 80. Problem pojawia sie przy nagłym wstaniu z pozycji siedzącej, tudzież przy wolnym spacerze. Tu tętno dochodzi do 120 - 130, czuję wtedy zmęczenie. Bardzo rzadko zdarzy się jakiś dodatkowy skurcz komorowy. Gdy przystanę, usiądę..

Silny atak nadkomorowy serca

.. ...co mówie bo 24/h mam tętno 120 - 200/min w spoczynku. przy wisiłku też ok 200/min i akurat ja daje rade. powyżej 200 bywa niewesoło. ostatnio miałam powyżej 270 i zdrętwiałe ręce ale szlak mnie nie trafił i to chyba tylko dlatego ze moje serce cały czas galopuje. marta nie da się tak żyć..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...Od ok 2 miesięcy mam tętno od 96 - 120 w spoczynku. Najczęsciej siedzę i zaczyna mi walić serce jak szalone. byłam u lekarza to lekarza to kobieta powiedziała ze wszystko jest ok ze tak musi byc kazała mi zrobić badania Tsh no i wszystko jest w normie ale już do niej z wynikami nie pozłam..

Jak obniżyć puls?

.. ...Ventolin / Berotec moje tętno nie schodzi poniżej 100 w spoczynku. Czy ktoś zna jakiś sposób jak można samemu spowolnić akcję serca tak żeby mieć chociaż 70 jak normalny zdrowy człowiek? Czy można uprawiać sporty, bo boję się ze serce mi wyskoczy jak po minucie na bieżni mam puls 120+?..