Tętno normy

Szybkie tętno - Str. 3

.. ...guza. Teraz biorę leki, tętno wróciło do normy a ja czuję się świetnie. Przed chwilą dzwonili z Ochojca i jadę jutro na kosnultację.I jak dobrze pójdzie,to może jeszcze w tym tygodniu albo w przyszłym będę mieć drugą ablację.( dlatego w miarę szybko,bo to drugi zabieg ). Oby tym razem..

Dodatkowe skurcze - Str. 280

.. ...konczyn. Po takim ataku tętno wraca niby do normy ( lekko podwyzszone, bo sie boję tych ataków ) ale ja czuje sie obrzydliwie - bolą mnie wszystkie miesnie, mam uczucie * kluchy * na żołądku i na ogół potem musze isc do ubikacji się wypróznic. Być moze to nie jest takie groźne, bo mając..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 32

.. ...chodzi o moje cisnienie i tętno mam zazwyczaj niskie cisnienie czasami jest nawet 98/70 a czasami jak sie wystrasze i mam lek potrafi dojsc do 160/100 a puls 130 a wtedy staram sie wyciszyc i wraca po jakims czasie do normy, z jednym sie zgodze nie nalezy brac jakich kolwiek tabletek..

Migotanie przedsiomków - Str. 4

.. ...to mam trochę szybsze tętno niż przed zabiegiem ale mieści się w górnej granicy normy. Marek powodzenia w pracy uważaj na stres. Pozdrowienia. do Marka : ). zazdroszczę powrotu do zdrowia i możliwości relaksu. ja juz dawno zapomniałam o normalnym życiu. od kilki lat jestem na rencie a od..

Wysokie tętno po solarium?

.. ...pulsu. Po jakim czasie tętno wraca do normy ?? A co do twojej pewności o braku problemów z sercem bądź nadciśnieniem radziłbym Tobie jednak udać się do lekarza na badania żeby wykluczyć jakiekolwiek zmiany w sercu.Jeżeli będzie wszystko zdrowiutkie to nie ma się co przejmować tym,wiem że..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 18

.. ...trochę przyspieszone tętno ale mieściło się w szerokiej granicy normy ok 80 - 90 stuknięć. Z ciśnieniem nie miałem nigdy kłopotów i muszę powiedzieć że teraz nawet nie pamiętam kiedy ostatnio mierzyłem. Po 3 miesiącach od zabiegu miałem wizytę kontrolną i odstawiono mi leki. Więcej..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 71

.. ...fizycznym tzn. jeżeli tętno bardzo przyspieszy ( z wysiłku ) to potem nie chce wrócić do normy. Przy tętnie 140 - 150 idzie jeszcze jakoś przeżyć , bo przy ciągłym miganiu to koszmar. Do Vor - brałam Tambocor i Flekainid przez kilka miesięcy po ablacji , ale w moim przypadku wcale się..

Kiedy tętno powinno wrócić do normy po wysiłku?

.. ...intensywnym wysiłku tętno powinno wrócić do normy? Normalnie mam ponizej 60 a po kilkugodzinnym meczu koszykowki przez parę ładnych godzin tętno pozostaje wysokie. To ja dolaczam sie do pytania ... Mam podobnie czyli po dluzszym bez przerw na uspokojenie pracy serca wysilku wysokie tetno..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 420

.. ...niesamowicie szybkie tętno ale w takich wypadkach biorę dodatkowe leki i po pewnym czasie wszystko wraca do normy. Oczywiście jasna rzecz przy nerwicy i niestety mnie także dotycząca to panika.Ta małpa jest przekleństwem w moim życiu i to ona nie pozwala normalnie żyć.Dusi mnie ,kręciło..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1036

.. ...może stąt to szynkie tętno? Witam cieplutko: ) Zapowiada sie kolejny upalny dzień U mnie słonko świeci od samego rana.Dziaj wstałam z bólem głowy ale jak tu może być inaczej skoro w nocy nie można spokojnie spać przez tą duchotę: ) Gabrielo jeśli chodzi o puls ,to bądż spokojna bo 90..

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów? - Str. 2

.. ...dość mocno 60/45, oraz tętno poniżej 40 uderzeń na minutę. dostałem kroplówkę - roztwór soli fizjologicznej i około 21. 30 wszystko wróciło do normy. po zabiegu przewieziony zostałem na OIOK. pod obserwacją leżałem do 1,30. usnięto mi wkłucie i po założeniu ucisku w miejscu wkłucia..

Jak boli! doradzcie! pocieszcie!

.. ...jestem nerwicowcem,bo tętno nie zawsze mam podwyższone tylko jak się zdenerwuję albo jak czymś się zmęczę podczas pracy,wtedy mam tez te zawroty głowy.Tak dość szybko się męcze,ale jak chwilę odpocznę zaraz wszystko wraca do normy. Dziękuję za porady i postaram się zrobić holtera...

Problemy z sercem? na tle nerwowym?

.. ...napewno. Ostatni moje tętno wlaściwie zawsze jest powyżej 85, do tego zdarza sie, ze siedzac przed tv, komputerem itd. a wiec w czasie spoczynku nagle czuje jakbym wpadala w dółl, tzn moje serce sie zapadalo, potem czuje kilka bardzo mocnych i szybkich bic serca, jakby chcialo wyskoczyć,..

Bardzo sie boję, nagłe przyspieszenie pracy serca

.. ...serca - ból w mostku, tętno ponad 200 uderzeń na min. ,zimny pot, bladość, niepokój i drżenie całego ciała. Wiadomo, że wtedy człowiek się jeszcze sam nakręca świadomością śmierci, więc odczyty szaleją. Znów wylądowałem w szpitalu na obserwacji. Mam juz tego dosyć, bo po jakimś czasie..

Szybki rozwój organizmu a przerwy w biciu serca

.. ...ciśnienie i tętno mam w normie ( 118/78 przy tętnie 71 ). Jeden z moich znajomych miał podobną przypadłośc ( także w czasie szybkiego rośnięcia ) i wszystko wróciło do normy. Z góry dziękuję za odpowiedź...

Silny ból w klatce w czasie wysiłku, wyniki w normie, co robić?

.. ...okolicach tchawicy. Tętno dopiero teraz wraca do normy, jakieś 20 min po przyjściu ( chociaż wracałam spacerkiem, a nie biegnąc! ). Jestem naprawdę zmartwiona, boję się, że nigdy nikt tego nie zdiagnozuje. Mam już dość lekarzy, mówią, że jest ok, ale po 13 latach bagatelizowania widzę,..

Bardzo szybkie tetno

.. ...nerwica. Tylko, że moje tętno jest trochę niższe ( około 90 uderzeń ). W domu jest wszystko w porządku ( tętno spada lekko poniżej 70 ). Poza domem jest większe, wiem bo jak przyłożę rękę to tak szybko bije. Do tego przychodzi ból za mostkiem i lęk, że wykończy mi się serce. Badania nic..

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...czasem cisnienie jak i tętno przekraczają normy. Miałem również robione badanie moczu i krwi, poza delikatnym podwyższeniem trójglicerydów i cholesterolu wszystko ok. Czasami jeszcze mam problemy z oddychanie, tak jakby zadyszka ale tylko to się dzieje wieczorami, czasem po jakimś..

Wysokie tętno + dodatkow zawroty glowy ścisk w klatce piersiowej

.. ......tylko ciśnienie 140/85 a tętno 65 - 75 zaczęłam brać Aspargin / popijać wodą/ dawkowanie na opakowaniu , oraz dodatkowo piję 2 szklanki soku przecierowego z warzyw i owoców /ja piję sok JUSTFIT, kupuję go w Biedronce jest beż żadnych konserwantów i dodatku cukru/ po tygodniu wracam..

Co to może być??

.. ...ze mam bardzo słabe tętno a serce biło tak delikatnie że go nie czułam po ok 20 min, wszystko wróciła w miarę do normy serce zaczęło normalnie bić i poczułam się lepiej choć przez pewnien czas jeszcze bardzo bolał mnie brzuch.Na drugi dzień byłam trochę osłabiona.Wyniki EKG po 4 dniach..