Tętno po jedzeniu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 673

.. ...- ja od dzisiaj rana tętno sprawdzałem ze 20 razy ; ) i też się oglądam w lustrze dookoła czy coś mi nie rośnie ; ), kurde niby to jest tak śmieszne jak się to czyta ale tak zaprzątające głowę. Miewam ciekawe przypadki gdzie w ogóle nie mam ochoty na jedzenie, jak wezmę gryza..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 691

.. ...podnosi ciśnienie i tętno, a tu raczej chodzi o wyciszenie organizmu pod każdym względem. Nie każdemu zdarza się wypić, osobiście nie piję alkoholu, bo niby jaki w tym cel? Problemy nie znikną i nic się się od tego nie poprawia, warto więc porzucić wszelkie używki podnoszące ciśnienie i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 962

.. ...gardle, podwyższone tętno i ciśnienie, zgaga, rumienie na twarzy, bóle żołądka, zaparcia/biegunki, drżenie rąk, obawa przed tym co powiedzą inni, mrowienie w stopach, tiki nerwowe ( np pstrykanie długopisem, machanie nogą, stukanie palcami o stół ), częste niestrawności ( po jedzeniu..

Jestem już po ablacji - Str. 2

.. ...jedzenia potrafi mieć tętno 115 ale zaraz po 15 minutach gdy zaprzestaje spożywania spada mu do 80. Co to może być? Witam Tak, puls mi wskakuje na ponad 110 po spozyciu wiekszej ilsci plynow, badz po zjedzeniu wiekszego posilku. Moim zdaniem jest to normalne : ) dodam jeszcze tylko, ze..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 155

.. ...czasami troszkę mniej i tętno 110 - 130 . Od świąt całą rodziną jesteśmy chorzy i od tej pory mam problem z jedzeniem ( scisk żołądka ) . Robione mam tylko EKG i jest podobno dobre . Od zawsze jestem nerwusem . Proszę o jakieś rady bo ostatno chyba to niejedzenie mnie jeszcze osłabiło ,..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 3

.. ...jestem zaflegmiona to tętno skacze mi do 160 .Cała się trzęse i ciężko mi z tym żyć . u mnie jeszcze po zjedzeniu jakiegoś posiłku występuje odruch wymiotny,co prawda nie wymiotuje ale jedzenie odbija mi sie i wtedy zaczynam pluć, i po jakims czasie odruch wymiotny przechodzi...też tak..

Tachykardia a jedzenie

.. Mam dość szybkie tętno, bez leków nie schodzi poniżej 90, ale i nie przekracza 105. Codziennie jem głównie zapiekanki, czipsy, pizze itp Tak więc moje pytanie brzmi - czy mój puls może mieć związek z moją * dietą * ? ( Nie uprawiam sportu i prowadzę wybitnie siedzący tryb życia. ) gratuluje kandytaka do..

Bóle serca i walenie w klatce

.. ...nadciśnienia, chociaż tętno mam po prostu strasznie wysokie - zwłaszcza rano, wieczorem i po jedzeniu ( ale to chyba normalne ). Badania krwi i moczu wypadły w porządku - jedynie spadek żelaza. Domyślam się, że powodowany stresem. Rzeczami, które niepokoją mnie naprawdę mocno są: * CAŁY..