Tętno po wysiłku fizycznym

Wysiłek fizyczny u pacjentów po zawale serca

Wysiłek fizyczny u pacjentów po zawale serca

.. ...wyczynowy. Zalecane jest aby tętno ( puls ) podczas wysiłku fizycznego nie przekraczało 120 uderzeń na minutę. W przypadku gdy pacjent przed zawałem nie uprawiał żadnego sportu ( zdecydowana większość przypadków ) należy wyjątkowo ostrożnie, rozważnie i systematycznie przyzwyczajać serce..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 14

.. ...aortą, dobrze wypenione tętno udowe. W 24 godzinnym zapisie EKG zarejestrowano nieliczne pobudzeniua komorowe - zaburzenia rytmu serca o łagodnyum charakterze nie wymagające leczenia. W próbie wysiłkowej nie stwierdzonoi cech niedokrwienia a wysiłek fizyczny Radek tolerował dobrze...

Dodatkowe skurcze - Str. 21

.. ...chociaż jak mi sprawdzała tętno po chwili to odrazu wzrosła - czyżby przyczyny nerwowe?? ) jednak nadal powinienem się przebadać;/.Jestem dosyć sprawny, sporo jeździłem na rowerze, trochę biegałem i nigdy nie miałem problemu z wysiłkiem fizycznym...Zastanawiam sie , czy może być jakaś..

Wysokie tętno a wysiłek fizyczny

.. ...morderczo się nie męczę? Tętno u zdrowego człowieka przyśpiesza do ok 200/min w czasie wysiłku i jest to normą - po odpoczynku powinno zwolnić. U bardzo młodych osób potrafi przyspieszyć nawet do 300/min w trakcie intenywnego wysiłku i jak nie daje żadnych dolegliowsci to też nie ma..

Bardzo niskie tętno przy nawet dobrym ciśnieniu

.. ...puls 54 ). To powolne tętno raczej mi nie przeszkadza, ale aż czuć jak serce * bije * w klatkę piersiową. Przy wysiłku fizycznym na próbę pokonałem mał kawałek ok 50 m. Serce nie przyspieszyło tętna, a ja zaś czułem się bardzo słaby, głowa mi pulsowała oraz miałem takie hm... fale zimna..

Zapalenie mięśnia sercowego czy nerwica?

.. ...wzrosło - do 137/97, ale tętno 105, prawie utrata przytomności. Nie było wysiłku fizycznego, stało się to przy wykonywaniu spokojnych czynności. Ja byłam w pracy, ojciec nie wezwał pogotowia. Po godzinie poczuła się lepiej, ale teraz: bezsenność, niepokój, cały czas ciężkie serce i..

Życie intymne po zawale serca i pomostowaniu

.. ...roładowywanie popędu podnosi tętno. Jest to jakby nie było wysiłek fizyczny. A serce mogło Cię boleć ponieważ jesteś w wieku w ktorym ciągle dojrzewasz. Zdarzają się u ludzi w Twoim wieku tak zwane bóle wzrostowe serca. a może wierzący jesteś i sumienie Cię dręczy, że uprawiasz sex..

Dyskomfort w klatce na wysokści splotu trzewnego w lewą stronę

.. ...stronie..mam ciśnienie 137/66 tętno 75. Bóle są lekkie i nie nasilają się przy wysiłku fizycznym po prostu są. Wydaje mi się że po zapaleniu papierosa trochę się nasila ból przy splocie i poniżej przy żołądku robiłem prześwietlenie płuc nic nie zaobserwowano wszystko w normie, usg jamy..

Mrowienie

.. ...Lokren 20 na podwyższone tętno które dopadło mnie z dnia na dzień sam nie wiem z jakiego powodu. Od tego czasu czuję się dobrze, szczególnie jeśli wykonuje wysiłek fizyczny. jeśli 2 - 3 dni siedze w domu, to zaczynają sie dziwne dolegliwości, które nie sa bolesne ale uciążliwe...Głównie..

Czy to nadciśnienie ?

.. ...dnia 130/80 i mniej , tętno 75 RANO OKOŁO 150/90 tętno 70 PODCZAS WYSIŁKU OKOŁO 160/90 tętno 85 Biorę leki które mi zapisał na nadciśnienie którego niby nie mam! I co ja mam sobie myśleć o tym ? Kolejną wizytę u kardiologa mam dopiero za miesiąc. Podczas wysiłku fizycznego odczuwam silny..