Tętno podczas snu

Łóżko dla chorych na serce

.. ...ciśnieniomierz, czujniki badające tętno, częstość oddechu oraz ruchy podczas snu Uzupełnieniem byłyby czujniki wbudowane w ubranie - w tym elektrody badające EKG. Wszystkie te dane można będzie analizować za pomocą odpowiednio oprogramowanego palmtopa, a następnie przekazywać lekarzowi..

Szybkie tętno - Str. 15

.. ...napadowe przyspieszone tętno 140 - 190/min ciśnienie w normie , wszystkie badania bdb. holter nic nie wykazał. Za każdym razem myślę , że to ostatnie sekundy mojego życia Zdaża się to w różnych sytuacjach, nawet podczas snu. Podobno gdzieś można odpłatnie wypożyczyć rejestrator zdażeń ,..

Rytm prowadzący zatokowy, zajerestrowano pojedynczą ExV

.. ...). HR to rytm serca ( tętno ), który osiąga najniższą wartość podczas snu a najwyższą podczas wysiłku. Pojedyncza a nawet kilkadziesiąt dodatkowych uderzeń serca na dobę mają prawie wszyscy ludzie, może to co najwyżej świadczyć o nerwicy. Ważne że te odcinki są w normie, to wyklucza np...

Przyspieszona akcja serca podczas snu

.. ...wady... tez mam wysokie tętno.. mam 17 lat, troche popalam, tabletek nie przyjmuję, cisnienie mam podobne.. napisze cos wiecej w weekend, bo w piatek wszystko sie okaze... zyjesz w stresie? ja tez mam z tym problem tylko ze ja mam w spoczynku rowne 150 uderzen serca na minute troche mnie..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu - Str. 2

.. ...szumi często w uszach, tętno w uchu czasami jest bardzo mocno wyczuwalne. co do ataków, nie dzieje mi się tak we śnie już od dłuższego czasu, może od 2 miesięcy nie odnotowałam czegoś podobnego ale choć nadal wiele rzeczy mnie rusza nerwowo, częściej dystansuję się do pewnych spraw i..

Pytanie o ciśnienie na tle nerwicowym

.. ...średnia wyniosła 140/75 i tętno 75, w nocy spadało nawet podczas snu do 100/47 ( najwyższe 110/60 ). W dzień maksymalne ciśnienie wyniosło raz160/97 co było spowodowane raczej mierzeniem podczas biegu po schodach, ogólnie miałem raczej w normie do 120 - 140/80 maks. Dziś w pracy miałem..

Szybkie tętno i ciśnienie a potem nagły spadek

.. Pierwszy taki moment mialam rok temu zyjac w stresie, podczas snu nagle obudzilo mnie dzikia pikawica jakas serca, wysokie cisnienie, bardzo wysokie zwariowane tetno, po czym po 1 - 2 minucie nagly spadek do zera prawie, tetno bylo niewyczuwalne, zrobilam sie zimna jak lód i słabłam, wtedy mwłaczyła mi sie..