Tętno powyżej 90

Pomiar ciśnienia tętnicznego krwi

Pomiar ciśnienia tętnicznego krwi

.. ...tak długo aż zniknie tętno na tętnicy promieniowej ( z reguły mankiet pompuje się powyżej spodziewanej wartości ciśnienia skurczowego ). Następnie przykłada stetoskop ( słuchawki lekarskie ) poniżej mankietu - nad przebiegiem tętnicy łokciowej. Z mankietu powoli wypuszczane jest..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 18

.. ...miałem dośc szybkie tętno jak na mnie powyżej 80 gdzie normalnie wynosi ok 60 ). Oczywiście jestem pod kontrolą kardiologa. Jeśli to możliwe proszę o parę zdań odpowiedzi. Pozdrowienia i kolejne podziękowania, że chce sie tu panu być z nami i dzielić się swoimi wiadomościami. Jesteśmy..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 8

.. ...jeszcze raz trwał 30minut tętno powyżej 200 okropność. Od tamtej pory czuję nierównomierne kołatania i przebicia. Najczęściej częsoskurcze występują u mnie po silnej sytuacji stresowej. Chciała bym się pozbyć tej okropnej przypadłości i w spokoju zajść w ciążę. Ale czytając wasze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...w klatce piersiowej, tętno znacznie powyżej 110, całkowite rozkojarzenie i ten paraliżujący strach. Badania i stwierdzenia lekarzy różnej specjalności niczego szczególnego nie ujawniły od strony somatycznej, a większość specjalistów była zgodna, że jest to nerwica lękowa. Rozpocząłem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 34

.. ...przejścia. Kiedy jednak tętno sięga powyżej 120 uderzeń na minutę, LęK paraliżuje, a ciało trzęsie się jak osika, kiedy myslisz, że umierasz, że jesteś do niczego, bo znów się poddajesz, to ciężko zachować rozsądek, logikę myślenia i po prostu - pomóc sobie. Nerwica to choroba nie taka..

Zespół Barlowa i poród naturalny czy cesarka? - Str. 3

.. ...jaśniej: podwyższone tętno nawet powyżej 100udeżeń na minutę, które praktycznie mam na co dzień, okresowe bóle w klatce piersiowej, które nieraz są tak bardzo silne że czuję je nie tylko z tyłu, w plecach, ale i przeszywający ból aż do lewego łokcia... Ale najbardziej dokuczliwy jest dla..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...amfetamina lub inny narkotyk. Tętno powyżej 150 utrzymało się ponad 3h. Kręciło mi się w głowie, nie miałem czym oddychać, gardło zaciskało mi się jakby mnie ktoś dusił, miałem drgawki i potworne rozwolnienie + ból w klatce piersiowej ale nie zlokalizowany w okolicy mostka co wykluczało..

Niedomykalność mitralna 1 z wypadaniem

.. ...tego ciągle wysokie tętno - powyżej 100. Nie wiem, czy samym myśleniem można to tętno tak nakręcić, ale chyba wszystko jest możliwe. Lekarze przepisywali mi propranolol, ale jak mam go brać skoro to jest lek przede wszystkim na nadciśnienie, a moje ciśnienie jest bardzo niziutkie - 108,..

Tachykardia i wzmożone napięcie, zaburzenia przewodnictwa

.. ...coś tam bryka i wtedy tętno powyżej 230 to wtedy nie miłę uczucie. też nikt nie wie od czego mam taką tachykardię. dodoatkowo mam nadciśnienie i zespół wazowagalny :( . właściwie nie mogę pracować bo ciągle mdleję ale nie od tachykardii. echo ok , holter no cały czas tachykardia ogólnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...pretensjonalną minę tętno podnosiło się jeszcze bardziej. Nie wiem, czy ktoś z Was też coś takiego zaobserwował? I jeszcze jest tak, że u mnie ataki nerwicy występują przeważnie po dwóch dniach od stresu. Jak mam tętno powyżej 100 występują u mnie takie mimowolne przyruchy. Może to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 93

.. ...przy ataku to zmierz tętno. Na pogotowiu mi mówili, że przy panice i pulsie powyżej 110 to normalne i całkowicie odwracalne. Podziwiam Twoją metodę prysznicową, bo ja nawet nie jestem w stanie wstać z łóżka jak nam atak. Matiaga w ciąży możesz brać validol. Melisa jest wręcz wskazana...

Wysokie tętno a wysiłek fizyczny

.. ...morderczo się nie męczę? Tętno u zdrowego człowieka przyśpiesza do ok 200/min w czasie wysiłku i jest to normą - po odpoczynku powinno zwolnić. U bardzo młodych osób potrafi przyspieszyć nawet do 300/min w trakcie intenywnego wysiłku i jak nie daje żadnych dolegliowsci to też nie ma..

Tachykardia a normalne życie

.. ...mnie. ja mam cały czas tętno 120 - 200 w spoczynku i do 200 w wysiłku. czasami szleje powyżej 230 ale to takie pojedyńcze ataki i są dość rzadko. męczę się znacznie szybciej niż inni ale jakoś daję radę. leki odapają bo jestem uczulona. proponowano ablację ale nie chciałam bo na 100..

Rehabilitacja po operacji zastawki aortalnej

.. ...50 = 170 a docelowo tętnoi podczas ćwiczeń lub spaceru powinno się mieścic w granicach od 60 do 75 % maksymalnego tętna i obliczane jest następująco : dla 60 % : 170 x 0,60 = 102 dla 75 % : 170 x 0,75 = 127 Z powyższych obliczeń wynika, ze podczas treningu 50 - letnia osoba powinna..

Niedomykalność zastawki aortalnej i mitralnej - Str. 2

.. ...50 = 170 a docelowo tętnoi podczas ćwiczeń lub spaceru powinno się mieścic w granicach od 60 do 75 % maksymalnego tętna i obliczane jest następująco : dla 60 % : 170 x 0,60 = 102 dla 75 % : 170 x 0,75 = 127 Z powyższych obliczeń wynika, ze podczas treningu 50 - letnia osoba powinna..

Nagłe bardzo szybkie bicie serca

.. ...serca.mierz także codziennie tętno jeśli wyjdzie 100 lub powyżej to jest juz patologia i oznacza tachykardie, zorientuj sie czy nie mam napadowych częstoskurczy ponad komorowych które wykrywa badanie Holtera 24 - godzinne.pozdrawiam Tak wlasnie podpisuje sie pod wypowiedzią Edyty : ) Ja..

Wysoki puls 100 do 110

.. ...musi. Tachycardia czyli tętno powyżej 100u/ min w spoczynku, ma wiele óżnych przyczyn. Przede wszystkim, sama piszesz,ze tempo Twojego zycia jest szybkie. Czy wiąże się z dużym stresem? wspominasz o paleniu - to też ma duży wpływ na serce. Poza tym nawet niewielka nadwaga lub nawet norma..

Infekcyjne zapalenie wsierdzia sercowego

.. ...przejechaniu 200 km miał ciśnienie 80/49. Tętno natomiast podwyższone. Od początku ostrego wystąpienia choroby ciśnienie jest poniżej 100, natomiast tętno powyżej. Czy Ty pełna rozpaczy byłaś u lekarza?..

Ile trwa leczenie tachykardii? - Str. 2

.. ...powiedział wprost - tętno do 90 jest naturalne ale jeśli w spoczynku zaczynamy miec powyżej 110 - to należy to leczyć. holter podobno wyszegł mi dość dobrze co... zdziwiło lekarza kardiologa.. największa moja tachykardia wynosiła 147 najmniejsza 68.. w drugim holterze podobnie..lekarz..

Problemy z sercem? na tle nerwowym?

.. ...napewno. Ostatni moje tętno wlaściwie zawsze jest powyżej 85, do tego zdarza sie, ze siedzac przed tv, komputerem itd. a wiec w czasie spoczynku nagle czuje jakbym wpadala w dółl, tzn moje serce sie zapadalo, potem czuje kilka bardzo mocnych i szybkich bic serca, jakby chcialo wyskoczyć,..

Silny atak nadkomorowy serca

.. ...co mówie bo 24/h mam tętno 120 - 200/min w spoczynku. przy wisiłku też ok 200/min i akurat ja daje rade. powyżej 200 bywa niewesoło. ostatnio miałam powyżej 270 i zdrętwiałe ręce ale szlak mnie nie trafił i to chyba tylko dlatego ze moje serce cały czas galopuje. marta nie da się tak żyć..

Odwodnienie - Str. 2

.. ...każdy kto się rusza ma tętno powyżej 100/minute. jak robi większy wysiłek to do 200 więc się nienakręcaj i nie szukaj na siłe bo w końcu wylądujesz w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Normalne jest ze serce przyspiesza bo musi dostarczyć natklenioną krwe do całego organizmu. Ruszajac..

Nadczynność tarczycy,kiedy należy skontaktować się z lekarzem???

.. ...nadczynność. Ja mam TSH 0,005, tętno 125 i dostałam od lekarza METIZOL. PROPANOLOL i witaminy. Witam, ja czytałam własnie dzisiaj artykuły na ten temat w niemieckiej prasie, tsh powyżej 2,5 to już jest niedoczynnośc, jeśli dochodzą objawy takie jak suchość skóry włosów, zmęczenie, ogólne..

Codzienność z częstoskurczem napadowym

.. ...niektóre kobiety mają nawet tętno powyżej 200 podczas akcji porodowej. To był facet, miły, ale zmartwiło mnie to, co powiedział, bo nie wyobrażałam sobie podwójnego bólu. Skurczy porodowych bowiem doświadczyłam i jeszcze do tego częstoskurcz, dziękuję. Widocznie nie jestem bohaterką...

Migotanie przedsionków-ablacja

.. ...propranolol na wiele pomagały. Tętno nigdy nie było powyżej 100 ani poniże 40. Czy mam obawy przed zabiegiem. Tak. Bo tylko idiota się nie boi. Jeżeli ktoś bedzie chciał wiedziec wiecej to służe prosze pytać. Odezwę się natychmiast po powrocie do domu. Trzymajcie kciuki. witam ja takze w..

WYSOKIE TETNO I SZYBKIE BICIE SERCA

.. ...oczywiście. Prawidłowe tętno sprawdziłam może być 60 - 80. Jednak niektórzy mają nieco poza granicami, takie tętno wrodzone - np. ja mam 45 - 58 i podczas badań stwierdzono, że to moja cecha osobnicza /po tacie/ i jeśli reszta badań jest dobra to też jest OK /jak mam powyżej 65 to mam..

Puls powyżej 100 uderzeń/min.

.. ...porządku, jednak moje tętno było dosyć wysokie ( 105, dzisiaj zmierzyłem i było 115 ). Oczywiście mierzyłem je w spoczynku. Byłem u lekarza i dał mi skierowania na badanie tarczycy, morfologię krwi i do laryngologa ( od jakiegoś czasu piszczy mi w uszach, ostatnio jednak trochę się..

Nałozenie się bisocardu i bemecoru skutki

.. ...12 j.Objawy niskie 30 tętno ciśnienie 100/48 Czy mozliwe,ze te dwa leki o których powyżej czyli bisocard i bemecor wywołały objawy niskie tętna i osłabienia? Możliwe interakcje leków możesz sprawdzić na stronie: http://www.drugdigest.org/wps/portal/ddigest ( wybierając opcję * check..

Lęk, duszności, dreszcze, ból serca, tętno ok. 120 podczas zasypiania

.. ...dreszczy, bólu serca oraz tętno jest dość wysokie ok.120 uderzeń/min. Dostaję także lęków. Dokładnie nie wiem czy są to lęki. Bardziej takie dziwne uczucie bania się usnąć właśnie z powyższych powodów. Czy wie ktoś co to jest i czym może być spowodowane? Dodam także, że nie zdarza się to..