Tętno serca za niskie

Tamponada worka osierdziowego

.. ...czasami stwierdza się tętno paradoksalne; ściszenie lub całkowity brak tonów serca w osłuchiwaniu; spadek ciśnienia tętnicza z bardzo niską amplitudą skurcz/rozkurcz. Odchylenia obserwowane w badaniach dodatkowych. W wyniku tamponady worka osierdziowego pojawiają się zmiany w wielu..

Echo serca - Str. 22

.. ...się zastanawiam czy to tętno w nocy 41/min nie jest za niskie, nie wiem czy jest jakaś granica. I czy te pauzy lub brakujące uderzenia to normalne u ludzi czy raczej nie?? u czy takie pauzy mogą mi zagrażać życiu, mam dopiero 25 lat. Byłabym bardzo wdzięczna również za ta odpowiedź...

Echo serca - Str. 31

.. ...pod łopatkami, szybkie tętno ( 90 - 120 ) i niskie ciśnienie ( 95/60 ), kolejny termin wizyty za dwa tygodnie, po poczytaniu forum to jestem na dobrej drodze do nerwicy serca. Dziękuję. witam wszystkich. Mam prośbę. podaję poniżej pewne dane o któryvh nie mam zielonego pojecia. proszę o..

Niskie tętno

.. ...siebie ostatnio niskie tętno ( 55 56/min. Zmartwiło mnie to, choć rok temu miałam robione echo servca i było prawidłowe.Często miewam dziwne przypadłości typu szum w uszach, poczucie słabnięcia ( ale bez omdleń ) , kołatania serca - tym bardziej zdziwiła mnie teraz tendencja do tak..

Szybkie tętno - Str. 2

.. ...się. Mam bardzo wysokie tętno, w stanie spoczynku waha się od 115 - 125. Do tego dochodzi niskie ciśnienie, 100/75 - 80. Czasami, chociaż na razie dosyć rzadko, mam napady bardzo szybkiego bicia serca. Jest to dosyć uciążliwe. Odpada mi w zasadzie każdy większy wysiłek, skoro po wejściu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 205

.. ...kołatania serca , szybkie tętno czasami , uczucie ciemnienia przed oczami , bóle w klatce piersiowe , bóle serca , duszności, drgania bicepsa i nogi , zgagi , ciągle zapalenia gardła , anginy , niekomfortowe bóle głowy , niską masę ciała , czuje jakbym miał umierać , usg brzucha wykazało..

Serce młodego sportowca

.. ...Jest jednak prawdą,że tętno i ciśnienie sportowca zawsze jest nieco niższe. Nie widzę jakiś duzych nieprawidłowości w Twoim pulsie - co prawda przekroczyleś już granicę bradykadrii ( akcja serca poniżej 60/min. ),ale jak już powiedzialam,u sportowców nie jest to patologią. Jesli jednak..

Niskie tętno po trzech zawałach

.. ...tego że staram się pracować fizycznie moje tętno oscyluje w granicach 40 - 45.Czy to jest normalnie? moze zazywasz leki nasercowe lub na nadcisnienie niektore zwalniaja prace serca i stad ten niski puls..

Niskie tetno i kłucie w mostku

.. ...2. od kilku lat mam tętno - obojetnie kiedy zmierze - w granicach 40 - 43 non - stop... nigdy wyższe... Jestem w trakcie badań - zapis na holtera i USG serca - biore jakies leki, jednak nie wiem do końca czy to idzie w dobrym kierunku i czy bynajmniej nie jestem traktowany z buta u..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 32

.. ...chodzi o moje cisnienie i tętno mam zazwyczaj niskie cisnienie czasami jest nawet 98/70 a czasami jak sie wystrasze i mam lek potrafi dojsc do 160/100 a puls 130 a wtedy staram sie wyciszyc i wraca po jakims czasie do normy, z jednym sie zgodze nie nalezy brac jakich kolwiek tabletek..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 110

.. ...u jednego w nerwicy tętno jest wysokie u innych niskie, tak to już jest. W moim przypadku wydawało mi się, że serce mi wyskoczy bo ja tak w ogóle mam wysokie ciśnienie a podczas ataków choroby jeszcze się podnosiło.Mam do Ciebie pytanie: czy w ciągu tych trzech lat miałaś etapy kiedy nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...jakieś 102 na 70 i 120 tętno... zawsze mam niskie... Nie martwcie się! Z tego co piszecie, to jesteście silnymi osobami - już samo to,że wychodzicie bez * obstawy * , a ja sama nadal na miasto nie pojadę...do metra też już nie wsiadam. Z tym żołądkiem to ciekawe ale jak u kogoś w..

Jakby atak serca, uczucie silnego bólu w mostku

.. ...mierzyłam, miałam 98/65 a tętno 75. Ja jestem osobą która ma zawsze niskie ciśnienie, to u mnie normalne. Nie wiem co to jest? Czy to moze byc nerwica serca? czy objawy choroby wieńcowej ( dusznica bolesna ) boje sie, bo w mojej rodzinie wszyscy choruja na serce. Moja mama miała 2 lata..

Niski puls po porodzie

.. ...czasu dokucza mi szybkie tętno oraz dodatkowe skurcze.Zaznaczam że 1,5 roku temu stwierdzono u mnie nerwicę serca. Martwię się jak moje serce zachowa się podczas porodu.A wy miałyście jakieś dolegliwości ze strony serca? Ja mialam szybkie tetno - w okolicy 100 - 110,dlatego sie dziwie ze..

Plastyka zastawki mitralnej a ciąża

.. ...twierdził że podwyższone tętno to norma przy niskim ciśnieniu, ale jak poczytałam to reszta objawów się zgadza, urodziłam zdrowe dziecko siłami natury, bez wsparcia medycznego ( tzn bez żadnych wkłuć, znieczulenia, leków, nacięcia etc ), ciąża była zagrożona ( prawdopodobnie właśnie ze..

Zbyt szybkie bicie serca

.. ...godziny na łóżku, a tętno rosło do 130 na minute. Serce wtedy waliło jak oszalałe i brakowało mi powietrza. Teraz biorę Propranolol 10mg 2 * dziennie to znaczy tak zalecił mi lekarz, ale ja byłam zmuszona do zmniejszenia sobie dawki do 5mg rano i 5 mg wieczorem ponieważ z uwagi na moje..

Kołatanie serca, niskie ciśnienie, wysoki puls, zawroty głowy

.. ...ciepło mam przyspieszone tętno i bardzo słabo sie czuje. Ciśnienie mam 90/60 przy pulsie ok 100. Nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale jak długo biegam to strasznie bolą mnie ręce. W głowie często czuje ucisk a najgorzej kiedy chcę sie skoncentorwać dłuższy czas na czymś. Jeżeli chodzi o..

Bóle i kłucie serca

.. ...zmierzyłam jej ciśnienie i tętno. Ciśnienie bardzo niskie - 80/50, a tętno bardzo wysokie 210. Czy to jest normalne? Laura była blada, więc zniosłam ją na dół do gabinetu i osłuchałam. Serduszko bije bardzo szybko i nierówno, szmery trochę cichną. Czy to możliwe żeby Laura miała arytmię?..

Problemy z sercem pomimo prawidłowego EKG

.. ...mnie czasem bywa ze mam tętno 47 jest to za niskie i kilka razy podawali mi cos na przyspieszenia akcji serca i tez tak mam raz bije szybciej raz wolniej bądź cierpliwy juz nie dlugo badania... ja też mam niedomykalnośc zastawki aortalnej i mam zupełnie na odwrót czasami jak siedze to..

Słaba wydolność serca

.. ...krwi ) - bardzo niskie tętno 50 - 52 ( kiedy siedzę lub leżę ) - podobno mam nierówne bicie serca - ciśnienie także niskie dokładnie niepamietam, INNE: - wzrost 195cm, - nie palę - piję mało napojów gazowanych - odżywam się bardzo dobrze, pozdrawiam Lukaszek jedynie lekarz może coś na..

Pulsujące ciało i nadciśnienie

.. ...Ciśnienie mam w normie. Tętno serca jest przyspieszone. Wie ktoś może, o co chodzi? Miałam takie * ataki * w liceum - pulsowanie w okolicach skroni i szyi, codziennie bolała mnie głowa. Byłam z tym u neurologa - eeg nic nie wykazało, ciśnienie miałam niskie. Lekarz stwierdził wtedy, że..

Wolna praca serca poniżej 60/min

.. ...z pewnym problemem - tętno w granicach 48 - 56 * /min.,uczucie zamierania serca,duszność i osłabienie. Do tej pory tego nie odczuwałam, jestem typem nisko ciśnieniowym( 100/58mmHg ).Czuję duży dyskomfort, proszę może coś mi poradzicie, odnośnie tego niskiego tętna.Maria Lidzia185..

Zwolniona akcja serca po operacji

.. ...cięcię - od jakis 7 dni tętno mam starsznie niskie nawet do 51 uderzeń jak leże i wolno oddycham - czy tak moze być z powodu osłbienia organizmu po zabiegu? nie bierzesz czasem za dużo potasu? Przed tem brałaś go dużo na zwolnienie tętna albo uspokojenie skurczy a teraz, gdy serce się..

Nerwica lekowa...

.. ...ciała. Najgorsze jest to tętno, natomiast cienienie mam niskie, robilam Echo serca i nic nei wyszlo ale czesto czuje jak serce mi przeskakuje i wtedy nie moge sie wyslowic i zlapac tchu. A najgorsze sa te zawroty i usciski glowy, pare razy tak czułam jakby moje zylysie scisnely i ze..

Kwalifikacja na zabiegi po zawale serca - Str. 2

.. ...ale jednak ciśnienie i tętno czasem aż jest za niskie ( myślę ze tych prochów na obniżenie ciśnienia za wielu .Kardiolog obniżyła dawki na 1/2 tabletki ,robione USG i EKG jakby wskazuje poprawę ,kardiolog sugeruje chorobę wieńcowa ale też moi że po zawale to jakby standard .Zastanawiam..

Niskie tętno

.. ...wysiłkowa wyszła żle tętno wynosiło 173 trwała około 2 minut ,lekarz wczepiający stymulatory powiedział że jestem za młoda na wszczepienie stymulatora , leku niema jednocześnie żeby przyśpieszał i zwalniał bicie serca.Moje paznokcie i palce u rąk i nóg bardzo często są żmne i śine.Objawy..