Tętno u dzieci 10 lat

Częstoskurcz - ablacja - Str. 38

.. ...lat. Najniższe ostatnio tętno miałam 33/min. więc zmniejszyli mi dawkę leku z 200mg na 100mg. Już przy ablacji zaproponowali mi defibrylator, który ma mnie zabezpieczyć przed ewentualnym atakiem i jego skutkami. Po ostatnim holterze wizja defibrylatora się oddaliła, na jak długo, czas..

Echo serca - Str. 12

.. ...wpływ na podwyższone tętno??? mam 25 lat jakie tetno w stanie spoczynku powinnam mieć. Pytam z tego względu że w różnych publikacjach pisze inaczej. Zaznacze że miałam wykonane Echo serca i wszystko jest w porzadku Ekg również. Proszę o odpowiedz i góry bardzo dziękuję. Do Pani Izabeli!..

Echo serca - Str. 22

.. ...się zastanawiam czy to tętno w nocy 41/min nie jest za niskie, nie wiem czy jest jakaś granica. I czy te pauzy lub brakujące uderzenia to normalne u ludzi czy raczej nie?? u czy takie pauzy mogą mi zagrażać życiu, mam dopiero 25 lat. Byłabym bardzo wdzięczna również za ta odpowiedź...

Echo serca - Str. 26

.. ...granicach 55. nie ma żadnej wzmianki o zastawce trójdzielnej... 5.11.2007r idę na ECHO takie dokładniejsze... czy mam powody do niepokoju? czekam na odpowiedź i dziękuję za poprzednie mariusz ( 30lat )..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 52

.. ...mierzenia ciśnienia i tętno to już mi trochę przeszło,był czas że mierzyłam jak tylko zle się poczułam jak bolała glowa.Teraz ograniczam się do 2 razy.Na razie bo muszę już wyjsc bo mąż i dziecko czekają.Pa dzięki wiola mnie już wszyscy w domu majom dosyc.napisze tylko że ma 26 lat...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 104

.. ...ciśnienie 200/130 i tętno 150 . Niestety nie jestem już młodą dziewczyną mam 35 lat i tak wysokie ciśnienie może doprowadzić do wylewu bądź zawału . Jeżeli możesz to pomóż daj jakieś rady lub sposoby na zwalczenie tego świństwa. Pozdrawiam Gosia A czy Pramolan też uzależna??Biore już 2..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 193

.. ...objawy nerwicy i skaczące tętno i cisnienie. Chciałam już nie być w ciąży tylko wziąć leki i żyć dalej. Ale póxniej sie uspokoiło. Oczywiście mam czasami napad paniki, lęków i tp, ale jakoś radzę sobie lekami ziołowymi, homeopatią, i najbardziej myślami o maluszku. Do tego zaczęłam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 661

.. ...Cały czas sprawdzam tętno i wali jak szalone :( Poza tym jak stałam w tym banku to prawie straciłam świadomość co się dzieje w koło, nawet mi oczy mgłą zaszły a te zatkane uszy sprawiają, że wszystko słyszę jakby daleko. Znowu myślałam że odlatuje, że zaraz umrę. Nienawidze tego!!! co..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 9

.. ...skurczowe bicie serca - tętno było chyba ze 200, które po paru sekundach minęło - pojawiaja się lęki, które osłabiaja psychikę. Ale nie polecam stsowania mocnych środków, lepiej jest przestać o tym myśleć - jeżeli nie ma drastycznych objawów uniemożliwiających normalne życie, to można z..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 14

.. ...Kołatanie, przyspieszone tętno, drżenie rąk, zawroty głowy, straszne osłabienie, uczucie, jakby serce biło podwójnie, kłucie w klatce piersiowej, problemy z oddychaniem, to wszystko to dla mnie norma. Wcześniej też zdarzały się te objawy, ale rzadziej i nie były tak nasilone. Tylko raz..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 27

.. ...serca,bezsenność,przyśpieszone tętno,zawroty głowy,duszności i itd. do stresu?? Będę to konsultować z innym lekarzem. : ) ) niby stres też wpływa na serce....( gdzies o tym czytałem ) :P witajcie , mam pytanie czy gdy stwierdzono mi wypadania platka zastawki dwudzielnej bez..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 28

.. ...prostu przyspieszone tętno. Na szczęście radziłam sobie z atakami częstoskurczu samodzielnie, po prostu kładłam się, mocno zapierałam i przechodziło. Do czasu porodu...2 lata temu zaszłam w ciąże i po cięciu cesarskim ( wykonanym właśnie dlatego, że mam częstoskurcz ) na drugi dzień..

Szybkie tętno - Str. 3

.. ...guza. Teraz biorę leki, tętno wróciło do normy a ja czuję się świetnie. Przed chwilą dzwonili z Ochojca i jadę jutro na kosnultację.I jak dobrze pójdzie,to może jeszcze w tym tygodniu albo w przyszłym będę mieć drugą ablację.( dlatego w miarę szybko,bo to drugi zabieg ). Oby tym razem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...nocy w czasie snu moje tętno dochodziło do 200/min. przez wiele lat brałam leki i wydawało się że wszystko jest w porządku, ale po jakimś czasie często zdarzały mi sie zasłabnięcia, drętwienie kończyn i twarzy,kołatanie serca ale lekarz wszystko zwalał na stres. W końcu w październiku..

Nerwica lękowa i dodatkowe skurcze

.. ...się po tym leku czuje, tętno mam 50/min ale dodatkowe skurcze mi nie minęły. Pozdrawiam wszystkim skurczowców  Artur u mnie pojawiły sie dodatkowe skurcze kilka lat temu. wiecie szybkie tempo zycia, praca, stres itp. ale nie zwracalam na to uwagi, zawsze mozna powiedziec..

Częstoskurcz nadkomorowy a komorowy - Str. 2

.. ...częstoskurcz. U mnie najszybsze tętno,jakie miałam to 300/min . Miałam wtedy 11 lat także ten dzień niezapomiany : ) Aby całkowicie usunąć częstoskurcz nie należy leczyć się lekami,tylko zastosować zabieg ablacji przezskórnej. Zabieg powinno się zrobić gdy ma się skończone 16 lat (..

Dodatkowe skurcze - Str. 15

.. ...odwodnić. A wtedy, wiadomo tętno 154 i 43/min * dodatkowe * . Sama radocha: ) Dlatego trzeba pilnować elektrolitów! To Nasz letni priorytet. Na razie( oby już tak zawsze! ) moje komory cały czas pracują bez * nadprogramowych * skurczy więc nie pozostaje nic jak tylko się cieszyć. Mam..

Dodatkowe skurcze - Str. 68

.. ...tachykardię i nierówne tętno. Do moich dolegliwości dołączyła także nerwica ( jak mogło by jej nie byc przy takich sercowych sensacjach ). Po konsultacji z kardiologiem zdecydowałam się na kolejną ciążę.. Niecałe dwa lata temu urodziłam siłami natury drugie dziecko. Całą ciążę brałam..

Dodatkowe skurcze - Str. 79

.. ...uczucie starszne póżnej tętno przyspiszone do 12 - 130 uderzeń przy tym wzrost ciśnienia, no i codzienne potykanie się serca+trzepotanie tak to mniej więcej odczuwam i jestem już wykończona, zmęczona tym wszystkim, najpewniej gorzej to znoszę dlatego, że cały czas nie wiem czy to nic..

Dodatkowe skurcze - Str. 200

.. ...tylko przyśpieszone tętno. Do paula45564 - i masz rację ja zmagam się z tym już jakieś naście lat i nie znalazłem skutecznego lekarstwa które w zupełności mnie z tego by wyleczyło, może Twoje serce jeszcze po ablacji się dopiero zabliźnia i trzeba czasu aby ci to całkiem przeszło..

Nerwica serca? już nic z tego nie rozumiem

.. ...tachykardii. Najlepiej zmierz tętno w całkowitym spokoju, wtedy będziesz wiedział jakie naprawde jest. Napisałeś też, że traz częściej uprawiasz sport. To też może spowodować tachykardię, po prostu organizm musi sie przyzwyczaić do nowych warunków. Pozdrowienia Ja rzuciłam palenie 4 lata..

Chyba zlikwidowałem dodatkowe skurcze

.. ...rozwala * mi płuca. Tętno - 160 - 180. Kilometr bez odpoczynku. Mnie zajmuje to około 5 - 7 minut. I to wszystko. Odstawiłem leki. Moja kardiolog powiedziała, że mogę sobie biegać. Nie stwierdziła zmian w * wadzie * przez 3 lata. Więc sobie biegam : ) Warunkiem oczywiście jest..

Niski puls oraz wysokie ciśnienie

.. ...ciśnienie 150/100 i tętno 90( mam 39 lat ) ważyłem 105kg wzrost 176cm. Przez 4 miesiące zjechałem z wagą 11kg w dół ; ) ) ) Cholesterol miałem 300 a teraz mi spadł do 200 ;| ) ) , co dzień chodzę na bieżni po 40minut. Teraz mam ciśnienie 117/78 i tętno 60. Biobę cały czas teablietki ale..

Niski puls granicach 40-50 uderzeń na minutę

.. ...organizmu. Ja normalnie mam tętno 39 i nic mi nie jest, ale codziennie ćwiczę na basenie po 7 km, a mam 15 lat błąd niski puls może być spowodowany dużą wydolnością organizmu. Ja normalnie mam tętno 39 i nic mi nie jest, ale codziennie ćwiczę na basenie po 7 km, a mam 15 lat przepraszam..

Nadciśnienie? zawał? nerwica?

.. ...dziennie chodzilo o niskie tętno no i mam jeszcze acard 75.Moje ciśnienie teraz to 135/80/T55 ale kiedy mnie cos w klatce zaboli to czuje szum w uszach i ciśnienie leci na 190/95/T60 na początku też jak Piotrek przed tem lądowalem w szpitalu i nigdy nie moglem sie przebić z moimi..

Wszystko o operacji by-pass

.. ...lekarza. Mierzyć regularnie tętno i notować jego zmiany. Stale mieć przy sobie kartę identyfikacyjną stymulatora zarówno w domu jak i poza nim. Koniecznie przestrzegać uzgodnionych terminów badań kontrolnych. Dzięki wszczepieniu rozrusznika serca można cieszyć się pełnią życia. Można..

Operacja zastawki aortalnej i mitralnej

.. ...aby zwolnić serce moje tętno to średnia 85 - 90 min, wniosek moj jest taki dużo ruchu mało leków no i nie zatłuszczać się. Marek popieram Twoje uwagi - nie marudzić i nei narzekać: ) 25 - 06 - 2008 roku miałęm wymienioną zastawkę mitralną i aortalną na sztuczne - z gwarancją na 200lat: )..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 43

.. ...ciele, słucham go i liczę tętno, kręci mi się w głowie, nie mogę oddychać, jakby słoń nadepnął mi na klatkę piersiową, boję się wyjść z domu, bo co będzie jak zemdleję gdzieś na ulicy... Jest to bardzo dokuczliwe uczucie, po ataku, nerwy schodzą mi przez tydzień, dwa do miesiąca. Chodzę..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 60

.. ...że jak siedziałem to tętno wynosiło np.42 a jak już wstałem potrafiło podskoczyć nawet do 100. Teraz też tak mam, ale skacze mi do tych 55 - 60. Dzisiaj ide do kardiologa to pogadam z nim jeszcze na ten temat bo w szpitalu powiedzieli mi że to wynik wielu lat uprawinia sportu. Wszyscy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 105

.. ...akcję serca, wyrównuje tętno. Nie ma obaw, ja najczęściej biorę go przez kilka dni 2 razy dziennie po 1 tabletce, a gdy odczuwam poprawę zmniejszam dawkę 0,5 tabletki 2 razy dziennie, potem tylko na noc 0,5 tabletki i koniec: ) całość * wyciszania serca trwa ok 7 - 10 dni i jest zupełnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 122

.. ...skakało jak szalone. Tętno też. Na razie sie uspokoiło, ale wiem, że jak będę się dalej tak denerwowała to padnę. Od czwartku jednak cały czas mam kłucie w klatce piersiowej tak bardziej po prawej stronie, dusi mnie, piecze. Ale jakoś staram się mało o tym myśleć. Mam nadzieję, że takie..

Zespół wazowagalny wazodepresyjny

.. ...uderzeń/min. Powiedzieli, że to ze względu na nieukształtowany do końca układ nerwowy i że przejdzie mi to z wiekiem ( mam 16 lat ). Mimo, że masz te pięć więcej może też to minie? Powodzenia i życzę zdrówka : )..

Metocard

.. ...powiedział że Ciśnienie i tętno mi za bardzo spadło w tak krótkim okresie czasu... więcej będe wiedziała po ekg Ja 15 lat nic sie nie dzieje. Ale lepszy i bezpieczniejszy jest np.Beto Zk bo działa nieustannie przez 24 godz i bierzesz raz na dobę.Nie ma tzw pustych okresów kiedy spada..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...bicie serca i wyższe tętno co jeszcze w sumie to tyle ale mam juz to bardzo długo gdzies od 5 klasy podstawowej leki nie pomagaja za to alkohol tak własnie nie wiem dlaczego a ile mozna leki brać sama chyba rozumiesz jak chcesz pogadac to na maila wysłałem Ci mój numer gg: ) pozdrawiam..

Niskie cisnienie i tętno

.. ...mi bardzo ciśnienie i tętno. 105 - 60 50 tętno. przykładowo rano 125 - 70 t - 54, po 2 - 3 godzinach spada już do 105 - 55 tętno 45. nie czuję żadnych innych dolegliwości, oprócz senności, i oczywiście * strach * . badanie krwi i moczu wypadło prawie * kśiążkowo * . mam 59 lat, jestem..

Bardzo wysokie tętno i niziutkie ciśnienie

.. ...że mam bardzo wysokie tętno ( dziś aż 134! ) a naprawde niskie ciśnienie dziś miałąm 98/36 ( choć aż tak niskie wydaje mi sie niemożliwe ale tak wskazywał ciśnieniomierz ) co prawda mam 16lat i musze brać tabletki hormonalne no ale żeby ten puls był co dzień aż tak wysoki? tabletki mogą..

Nadciśnienie w młodym wieku

.. ...160/100 czy 170/90. Tętno moje jest w granicach 70 - 90 i się utrzymuję chyba że się zmęczę. Jak się tak zmęcze to idzie tętno w granicach 90 - 120 ale to zalerzy od intensywności pracy. idź do lekarza, zrobi ci szereg badań sprawdź nerki tarczycę i nie wiem co jeszcze bo mnie..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 2

.. ...nerwica była,bóle w klatce tętno takie ze ho ho dreszcze dziwne sny okropne mysli o smierci...niestety ale wszyscy Ci comysla ze sobie jaraja ziele i sa cool i git i uwazaja sie za zimali i innych s aw błedzie,Kilka lat bylem taki sie jarało sie piło sie melanzowało ale do czasu..w koncu..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...Niskie cisnienie, szybkie tętno i bóle głowy zawsze nasuwają podejrzenie anemii wynikającej z niedoboru żelaza, zwłaszcza u młodych dziewczyn, które mają zaburzenia miesiączkowania. Proponuję zrobić sobie morfologię. Czasem niedobór żelaza może być mimo braku anemii, wtedy często..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1009

.. ...wtedy tez cisnienie i tętno i po poprostu miałam na maxa podwyższone a to było nerwowe.Nie czekaj az Ci przejdzie , bo zabrniesz jak ja tylko drąż temat najlepiej u specjalisty i juz. Nie wiem ile masz lat ale może to hormony i wcale to nie chodzi o menopauzę. Brak czegoś i takie skutki,..

Tętno u dorosłego mężczyzny

.. ...piwo, papierosy niestety z przyczyn wcześniejszej nadwagi - cholesterol muszę leczyć. Na nadciśnienie i tętno wystarcza raz dziennie połówka Lokrenu 50 mg. + basen 3xtygodniowo - czuję się 10 lat młodziej..

Nerwica w ciąży - Str. 44

.. ...miesiąc do samego porodu.A tętno dziecko odsłuchała mi dopiero na początku 7 miesiąca,mojej koleżance na każdej wizycie od 5 i badał ją zawsze,mnie niestety nie,dlatego mam teraz grzybicę.Może jak się tak bardzo jeszcze wkur...to zmienię tą lekarkę i tą pieprzoną budę jaką jest..

Nerwica w ciąży - Str. 151

.. ...decyzja o cesarce bo tętno dziecka zaczęlo zanikać. Teraz po 8 latach boję się no i nerwica zawitala....stąd ten lęk jak to przetrwam. Jpb5 to się zdarza,że z przedszkola dzieci przynoszą rózne wirusy,moj też jak od razu poszedl to przyniosl takiego wirusa,że całą rodzinką..

Puls 90 w wieku 15 lat

.. ...nadciśnienie - wysokie tętno - szmery w sercu - zaawansowaną arytmię - niedomykalności zastawek i jeszcze w dodatko kłpoty z aortą. Tak się chciałam z wami tylko tym podzielić. Bo trochę mi z tym cięzko. Ojj bardzo współczuje mi sie ciężko żyje z samym częstoskurczem cześć mam 14 lat a..

Niskie ciśnienie i niskie tętno

.. ...niskie ciśnienie i niskie tętno od 45 do 60 w porywach!Ciągle mi zimno,chce się spać i szybko tyję ( w pół roku 15 kg )Endokrynolog nie stwierdził niedoczynności ale hiperprolaktynemię i niedobór sodu.Co się dzieje?Kawy nie mogę już więcej niż piję pić.Nie chcę przespać całego życia,mam..

Czy ktoś też tak ma? objawy nerwicy?

.. ...jednak gdy tylko siądę i tętno sie uspokoi zaczynaja sie niemiłe dolegliwości : uczucie strasznego wypompowania, braku energii, czasem dyskomfort w klatce, ból w plecach. Czasem juz 10 minut po krotkim spacerku czuje sie w ten sposob, jak ktos mial podobnie to niech napisze, wina złego..

Chory węzeł zatokowy serca

.. ...kasy na leki regulujące tętno. Dlaczego nikt nie boi się sztucznej szczęki? Rozrusznik to taka proteza. Owszem elektroniczna ale przecież coraz częściej od sprawnej elektroniki zależy nasze życie. Samo wszczepienie to zabieg po którym wychodzi się ze szpitala na 3 dzień. Ja mam już 4...

Zaburzenia rytmu serca czy nerwica?

.. ...mianowicie mam bardzo szybkie tętno - w nocy minimalnie 70 - 80 w dzień bardzo różnie ale nawet do 180, potwierdzone 2krotnie w Holterach. dolegliwości to ucisk w klatce piersiowej i uczucie walenia serca wraz z takim dziwnym uczuciem echa tego kołatania. Podejrzewano zaburzenia rytmu..

Bóle serca i walenie w klatce

.. ...nadciśnienia, chociaż tętno mam po prostu strasznie wysokie - zwłaszcza rano, wieczorem i po jedzeniu ( ale to chyba normalne ). Badania krwi i moczu wypadły w porządku - jedynie spadek żelaza. Domyślam się, że powodowany stresem. Rzeczami, które niepokoją mnie naprawdę mocno są: * CAŁY..

Bóle w klatce i tachykardia od półtora roku

.. ...towarzyszyło wysokie tętno.Lekarze stwierdzili nerwice...jednak ich diagnoza mi nie pomogła w codziennym życiu..straciłam rok szkoły,bo nie miałam siły wstać po cało nocnych napadach bóli.Po prywatnych wizytach u kardiologa miałam zrobione UKG na,którym wyszło wyginanie płatka zastawki..

Beta blokery a aktywność fizyczna

.. ...skuteczny i obniża moje tętno spoczynkowe do około 80 uderzeń na minutę. Czy na tym leku mogę uprawiać sport, chodzić na siłownię i ogólnie robić to, co robi każdy zdrowy człowiek? A co powiedzial na to lekarz? Zapomniałem się go o to spytać :p Moj brat bierze propranolol od 10 lat. 3..

Odwodnienie - Str. 2

.. ...każdy kto się rusza ma tętno powyżej 100/minute. jak robi większy wysiłek to do 200 więc się nienakręcaj i nie szukaj na siłe bo w końcu wylądujesz w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Normalne jest ze serce przyspiesza bo musi dostarczyć natklenioną krwe do całego organizmu. Ruszajac..

Czy to skutki uboczne (Betaloc Zok Procoralan)

.. ...leku mam za szybkie tętno i miałem fatalne samopoczucie nie mogłem funkcjonowac ( straszne kłucia w klatce kilkanaście razy dziennie, ledwo dychałem ) dostalem Betaloc zok i po jednej tabletce jak ręką odjął - wszystko minęło, nie miałem żadnych problemów. Więc z wydaje mi się że po..

Jestem po ablacji, chętnie odpowiem na wasze pytania, wątpliwości

.. ...było koszmarem szybkie tętno, kołatanie serca, nierównomierna praca serca, rozdzierające bóle w klatce piersiowej czasami kłucia, zawroty głowy, zasłabniecia, bóle głowy pulsujące w rytm tętna szczególnie rano, sine dłonie i stopy( zawsze zimne ), cierpnięcie palców u lewej dłoni, szybko..

Czy helikobater ma wpływ na nerwice lekową?

.. ...Jakie jest prawidłowe tętno serca?? mam 25 lat bo ja mam tak od 65 do 80. w stanie spoczynku. Czy ktos cos moze pomuc lub sie podzielic swoimi wiadomosciami. z góry dziekuje miałm helikobacter w żołądku,na to brałm 10 dni - 2 antybiotyki ,gasstrolog mi przepisał.Przeszło mi.Trzeba też..

Jak wyleczyć nerwicę lękową?

.. ...życie.Objawy to przyspieszone tętno ,drżenie rąk i całego ciała ,nadmierna potliwośc ,kołotanie serca i jeszcze pare innych.Od dziesięciu lat lat biore klonozepan , który pomaga.Najbardziej martwię się tym ,ze ten jak wszystkie inne uzależnia i powoduje zjawisko toleranji.Najbardziej..

Walczę z nerwicą lękową od dwóch lat, po nagłej śmierci kochanej osoby

.. ...słusznie zwiększając tętno?Laik jestem,ale czy ktoś stwierdził,w jakim czasie i w jakim procencie organizm kobiety uzupełnia straconą w czasie okresu krew?I co się dzieje gdy trwa to latami?Na pewno lekarz pyta.A jeśli nie?W ostatniej * Przyjaciółce * twierdza,że należy pić 8 szklanek..

Lokren i gorsze samopoczucie, uczucie mrowienia skóry głowy

.. ...jakby zawroty głowy i tętno nagle przyspieszyło. Było to chwilowe, ale od tego momentu już 3ci dzień, czuję sie nieciekawie. Cały czas mam uczucie mrowienia skóry głowy co naprawdę przyprawia o nerwy, do tego bardzo duża suchość w ustach, oraz uczucie lekkiego * trzęsienia * w ciele, no..

Nerwica l.ekowa-problem ktory mam od 12 lat - Str. 3

.. ...jak tu nie myśleć jak tętno dochodzi do 120 serce wali jak młot jestem już prawie na tamtym świecie i mam poprostu nie myśleć hahaha jest ktoś taki kto tak potrafi??? Przejdzie, przejdzie, sztuką jest tylko ( a może aż tylko!!! ) zmiana swojego podejścia i myślenia. Niekiedy przez lata..

Niskie ciśnienie, wysoki puls spoczynkowy.

.. ...gdzie jest odczuwalne tętno, tak jakby miały mi eksplodować. Mój chłopak gdy miał głowę położoną na mojej klatce piersiowej trafił raz na takie uderzenie, to się przestraszył i powiedział, że zabiło one w sposób jakby się dławiło. Występuje to kilka razy dziennie, bez powodu, jak również..

Wysokie ciśnienie skurczowe nieskie rozkurczowe

.. ...możliwe,że tak wysokie tętno spowodowane jest dużym stresem lub wysiłkiem. Może zwyczajnie sie przetrenowałeś?? A jak sie czujesz na co dzień? bardzo latwo sie denerwuje tzn stresuje, choć ostatnio nie mam az takich stresujacych sytuacji ze oblewa mnie calego ciarkami i serce bije mi..