Tętno w mostku

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...amfetamina lub inny narkotyk. Tętno powyżej 150 utrzymało się ponad 3h. Kręciło mi się w głowie, nie miałem czym oddychać, gardło zaciskało mi się jakby mnie ktoś dusił, miałem drgawki i potworne rozwolnienie + ból w klatce piersiowej ale nie zlokalizowany w okolicy mostka co wykluczało..

To nie nerwica lecz impulsy elektryczne

.. ...wsteczną.Objawy to szybkie tętno 176 i odczucie rozpierania ,bólu w dolku podsercowym/tam gdzie się zaczyna żołądek/.Czasem dochodzi ból na mostku, czasem ten ból i rozpieranie ,oraz szybkie bicie serca czuje wlasnie w sercu.Nie moge przy tym robić nic ,nie mogę dosłownie drgnąć bo to..

Szybkie tętno, szczególnie rano po śniadaniu

.. ...problemem jest wysokie tętno ( ok.105 - 120 ), ale tylko rano i to ok.20 minut poł godziny po posiłku. Skóra twarzy w tym czasie jest b.blada, mam duszności i czasem kłucie w mostku. Często przechodzi po wypróznieniu. Czuję sie wtedy bardzo źle..Bardzo mnie ta sprawa gnębi. mam..

Niskie tetno i kłucie w mostku

.. ...2. od kilku lat mam tętno - obojetnie kiedy zmierze - w granicach 40 - 43 non - stop... nigdy wyższe... Jestem w trakcie badań - zapis na holtera i USG serca - biore jakies leki, jednak nie wiem do końca czy to idzie w dobrym kierunku i czy bynajmniej nie jestem traktowany z buta u..

Dziwne bóle w środku mostka

.. ...normalnie bo sprawdzałem tętno, nie miałem nigdy problemów z ciśnieniem, było dobre. Podczas wysiłku również nie odczuwam bólu anie nadmiernego męczenia gdyż jestem dosyć wysportowany, nie mam nadwagi, mam troche problemów z kręgosłupem. Co to może być, czy to serce czy może jakiś ucisk..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma?

.. ...nakładać na siebie, raz mam tętno okolo 45 uderzeń na minutę a raz 140 uderzeń jestem zupełnie rozchwiana, dotego kłucia, tępy ból w okolicy mostka, jakby takie szczypanie, brak mozliwości wykonania głębokiego wdechu, uderzenia krwi do głowy, biegunki w momencie jak mam nasiloną arytmie,..

Jakby atak serca, uczucie silnego bólu w mostku

.. ...mierzyłam, miałam 98/65 a tętno 75. Ja jestem osobą która ma zawsze niskie ciśnienie, to u mnie normalne. Nie wiem co to jest? Czy to moze byc nerwica serca? czy objawy choroby wieńcowej ( dusznica bolesna ) boje sie, bo w mojej rodzinie wszyscy choruja na serce. Moja mama miała 2 lata..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...głowie bardzo silne tętno, a następnie bardzo silny ból z lewej częcci serca. Ból był tak silny ż enie mogłem się ruszyc. Dopiero po kilku godz. wezwałem pogotowie, lekarz stwierdził częstoskurcz, a nastę pnie przewiózł mnie do szpitala. Tam zaatakował mnie silny ból w mostku , który..

Mostek mięśniowy nad LAD

.. ...poniżej 60 - rozkurczowe a tętno dość często poniżej 60 a zdarzało się , że było w granicach 43 - 54 )? Jaki wpływ mają beta - blokery na astmę( w tej chwili - od m - ca, mam odstawiony CORTARE 250 - lek na astmę )? Co w tej sytuacji mam robić? I wreszcie na jakiej podstawie postawiono..

Bardzo szybkie tetno

.. ...nerwica. Tylko, że moje tętno jest trochę niższe ( około 90 uderzeń ). W domu jest wszystko w porządku ( tętno spada lekko poniżej 70 ). Poza domem jest większe, wiem bo jak przyłożę rękę to tak szybko bije. Do tego przychodzi ból za mostkiem i lęk, że wykończy mi się serce. Badania nic..

Rozpoczęcie częstoskurczu.

.. ...miarowe i bardzo szybkie tętno na tętnicy promieniowej. Uczucie * waty w nogach * oraz takie jak przed omdleniem. Brak duszności i bólu zamostkowego. Ważne: od kilku lat występują u mnie ekstrasystole nadkomorowe ( ok. 250 w ostatnim Holterze ), co ciekawe to od nich rozpoczyna się owy..

Tajemnicza nitka w sercu...

.. ...mnie serce, zawrotne tętno itd, po badaniach, miałam wszystkie jakie były możliwe stwierdzono, że mam jakąs nitke w sercu i to ona powoduje ból, oraz że mam więcej wybić serca niżeli powinno być. Nie dostałam leków, po prostu sprawa ucichła, że tak to określę. teraz po latach stwierdzam,..