Tętno wysiłkowe 12

Próba wysiłkowa

Próba wysiłkowa

.. ...siebie wartość tętna ( tętno przyspiesza w czasie wysiłku, orientacyjną górną granicą jest wartość 220 ) lub gdy wystąpią konkretne objawy. Próba wysiłkowa jest głównie wykorzystywana do diagnostyki pacjentów podejrzanych o chorobę wieńcową posiadających prawidłowy zapis EKG w spoczynku,..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 14

.. ...aortą, dobrze wypenione tętno udowe. W 24 godzinnym zapisie EKG zarejestrowano nieliczne pobudzeniua komorowe - zaburzenia rytmu serca o łagodnyum charakterze nie wymagające leczenia. W próbie wysiłkowej nie stwierdzonoi cech niedokrwienia a wysiłek fizyczny Radek tolerował dobrze...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 15

.. ...miałem w nocy b. niskie tętno, do 39 uderzeń ), test wysiłkowy i badania krwi. Usłyszałem, że wszystko jest OK ( poza EKG, które miało być * nieładne * ), ale przepisano mi leki i ( poza Betalociem ) nie wiem po co: Koenzym Q10 Acard Aspargin Preductal W ulotkach tych leków nie znalazłem..

Echo serca - Str. 52

.. ...75/50 ostatnio miłam i tętno ok 85.równoczśnie miałam wysiłkoweą próbę robioną ale została ukończona wcześniej z powodu za wysokiego pulsu . co do tego przedsionka to lekarz który wykonywał badanie nic mi nie mówił . a badanie było wykonane bo zgłosiłam się do lekarza z łomotaniem serca,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 805

.. ...jakie jest prawidłowe tętno podczas wysiłku.? Jest na to jakiś wzór. Ja też mam takie problemy, tzn u mnie może być związane to z astmą bo mam wysiłkową , u mnie nawet przy głupiej czynności przy której potrzeba siły to wzrasta mi puls. A na swoim steperze i rowerku nie mogę Cwiczyć bo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 925

.. ...grubo ponad setkę ba tętno wysiłkowe czytałam to 180 minus wiek czemu więc ja tak to odczuwam. Normalnie czuję nawet gdy zmieniam pozycje ciała, podnoszę się czy wykonam jakiś mocniejszy ruch. Jest to okropne i utrudnia zycie. Własnie może macie jakięś sposoby na pozbycie się takich..

Dodatkowe skurcze - Str. 163

.. ...zdecydowanie szybciej niż moje tętno a to wyżej barzdo nierówno i wolniej niż moje tętno - w gruncie zreczy tętno mam w tej chwili huśtawkowe i nierówne ale tak mozno wali, cholera nigdy tyle godzin to nie trwało raz trzy godz ale to po próbie wysiłkowej a dziś? kurcze już od razna beż..

Dodatkowe skurcze - Str. 229

.. ...przecież chyba wtedy tętno wzrasta, a Ty masz skurcze bardziej w spoczynku tak jak ja, miałem robiona próbę wysiłkową i doszedłem do przedostatniego etapu, ale w trakcie próby zdarzył się skurcz poczułem go trochę mocniej, ale był tylko jeden więc lekarze stwierdzili ze to nie jest..

Pauzy, bloki, wydłużony QT

.. ...zdenerwuję to przyspieszone tętno - do 120/min. A denerwuję się. Jak to się diagnozuje? Za każdym razem jest to jednorazowe. I nie codziennie. miałam już ponowny holter, nie wykazał nic, test wysiłkowy też nic. No bo to się nie pojawia na żądanie. Czy ktoś jeszcze to ma? DO MISI :tak,mam..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...zazwyczaj niskie ciśnienie, tętno ok.80 Wykonane przeze mnie badania ( 2 lata temu ): EKG - wszystko ok echo serca - w normie, lekko coś nie w porządku z falą zwrotną test wysiłkowy - jak na mój wiek bardzo słabo, ale jednak w normie Jakie badania powinnam wykonać? Holter? Po tych..

Głośny puls

.. ...szybki, mam optymalne tętno wysiłkowe, tyle, że właśnie jest takie * głośne * . Jeszcze jedna dziwna rzecz odnośnie tego: ten * głośny * puls pojawia się tylko w sportach związanych z bieganiem np. piłka nożna, jogging. Gdy np. jeżdżę na łyżwach intensywnie bądź robie domowe ćwiczenia:..

Odwodnienie - Str. 4

.. ...przechodziłem przez 1,5 roku, tętno ciągle podwyższone, 100 to normalka była, także jak masz takie stany nerwicowe lub lękowe to na pewno ma to duży wpływ na tętno. Wizyta u internisty po receptę, tętno 110, próba wysiłkowa - oczekiwanie przed gabinetem siedząc tętno 100, przed wejściem..

Uczucie dławiącego uskoku serca...

.. ...obliczanego ze wzoru: Tętno maksymalne = 220 – wiek, lub w przypadku pozawałowego testu wysiłkowego do uzyskania 70% tętna maksymalnego ). Twoim obowiązkiem podczas badania jest zgłaszanie jakichkolwiek bólów klatki piersiowej, duszności itp. Nie bój się tego badania. Zrób je..

PROSZĘ,POMÓŻCIE MI ZDIAGNOZOWAĆ MOJE DOLEGLIWOŚCI..

.. ...Może mniej mierzyć to tętno, co ? hmmm,czuje sie raz dobrze a raz gorzej...najgorsze jest to ze czuje uderzenia wlasnego serca i to takiem uczucie jakby ono tak mocno walilo tam w srodku...trudno mi sie powstrzymac od mierzenia tego pulsu... Idź do lekarza. Na początek po prostu EKG...