Tilt test

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...ciśnieniowy, testy wysiłkowe, tilt test, gastroskopia, usg jamy brzusznej,tarczyca,nerki, gro badań krwi, echo serca.echo wykazalo wypadanie platka ale potraktowano to jako norme.kazali iść do nerwologa.no i szukam obecnie takiego ale i rozgladam sie po necie i z tego co wyczytalem to..

Zespół wazowagalny - Str. 2

.. ...na stole uchylnym * ( TILT - TEST ). * Wykonano badanie na stole uchylnym wg protokolu westminsterskiego= wynik * badania niejednoznaczny. W 10 - tej minucie pionizacji istotne pogorszenie * * samopoczucia,wymagajace przerwania badania,przebiegajace z * poprzedzajacym przyspieszeniem..

Dodatkowe skurcze - Str. 137

.. ...dadzą Ci zginąć, krzywdy też Ci nie zrobią, wracaj szybko!!!!! staszku chodzi o test pionizacyjny dotyczący omdleń? jak tak to spoko ja miałam dwa - to nic nie boli itp jak chcesz to pytaj to TILT TEST..

Hipotonia ortostatyczna i nerwica lękowa

.. ...test pionizacyjny czyli tilt test to nic nie boli a moze coś wyjaśnić. trzymaj się i koniecznie pogadaj z lekarzem pozdrwiam abisynka Jest zle i boje zaczynam się bać wychodzenia z domu.Ugotowanie obiadu to dla mnie wyczyn.Domownicy tego nie rozumieją.Oni mnie wożą do lekarza i denerwują..

Omdlenie i drgawki

.. ...test pochyleniowy - TILT TEST - polegający na staniu na ruchomym łóżku :P - jest sie przypiętym pasami i podłaczonym do monitorów - pomiary ciśnienia i monitorowanie serca. i czekają aż sie zemdleje. co do omdleń wazowaglanych to wysiłek wcale nie jest zabroniony, trzeba tylko unikać..

Ogólne osłabienie, omdlenia i pocenie się

.. ...jest nic złego nawet nie jest leczona doraźnie. Tylko trzeba się nauczyć z tym żyć. Radzę zrobić badania dodatkowe np. tilt test i analiza u dobrego kardiologa. Ja tez to mam. Mdleję ok. 3 razy w roku..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...zaburzenia wazowagalne, zrób tilt test to jest tzw. test pionizacji pod okiem dobrego kardiologa, on wszystko odpowie. Dobra wiadomość że to nic złego , ale zła że tego się nie leczy trzeba z tym się nauczyć żyć. co do tych zaburzeń wazowagalnych - czytałem troche o tym i wydaje mi sie,..

Proszę o poradę i zinterpretowanie moich wyników

.. ...kardiologa i on zaleci tilt test ( test pochyleniowy ) Który wyszedł ujemny czyli dobrze nie wiem co dalej robić bo do tego choruję na epilepsję biorę depakine...Aha zapomniałam o dolegliwościach więc tak mam częste zawroty głowy omdlenia kłucie i ból w zamostkowy i rzadko ale mam..

Wyniki holtera jak mam je rozumieć

.. ...kardiologa i on zaleci tilt test ( test pochyleniowy ) Który wyszedł ujemny czyli dobrze nie wiem co dalej robić bo do tego choruję na epilepsję biorę depakine...Aha zapomniałam o dolegliwościach więc tak mam częste zawroty głowy omdlenia kłucie i ból w zamostkowy i rzadko ale mam..

Zespół wazodepresyjny a ciąża

.. ...wazowagalny ). Podczas testu Tilt okazało się, że moja dolegliwośc - zespół kardiowazodepresyjny do zespół typu 2B z pałzą * 8000 msek ( pałza wystąpiła po 20min. testu ). Wyczytałam w internecie, że jest wiele soób o podobnym schorzeniu. Nie ma natomiast informacji na temat przebiegu..

Dziwne objawy i straszne samopoczucie :/

.. ...mi EKG, UKG, HOLTER, TILT TEST, CALCIUM SCORE, EKG WYTZRYMAŁOŚCIOWE, a jeżeli chodzi o ciśnienie w trakcie tego co dzialo sie 2 lata temu mialem 220 na 180, a teraz okolo 120 - 130 na 70 - 80, z badań krwi OB wyniosło 2 : ) troche za duzo czerwonych krwinek i wysoka gęstość, cukier w..

Dam Nobla jak ktoś mi pomoże !!

.. ...to UKG, EKG, HOLTER, TILT TEST, wszystko miałem robione, leżałem tydzień w Katowicach - Ochojcu na Kardiologii, robili mi wszystkie możliwe badania i nic nie wykazały, zdrowy jak koń, badaną miałem tarczyce, hormony, płuca, zołądek, trzustkę, jedyne co tam wyszło to refluks żoądkowo -..

Dam Nobla jak ktoś mi pomoże !! - Str. 5

.. ...badaniem serca jest tilt test, ale fakt ze echo serca jest łatwo dostępne i moze wykazac wiele przypadlosci sercowych. Echo wykaże zmiany w budowie serca ale niestety nie wykazuje zmian w * elektryce * . Dlatego najpopularniejszymi badaniami jest echo + ekg + holter. Jak do tego badania..