Tłuste ryby

Wino korzystniejsze na serce niż ryby

.. ...Omega - 3 znajdują się w tłustych ryb, takich jak łosoś i makrela, ale jednak jak się okazuje, podobne właściwości zdrowotne ma wino. Wyniki eksperymentu, prowadzonego przez dr Giuseppe di Romina z Katolickiego Uniwersytetu we Włoszech, pomogły wyjaśnić, dlaczego czerwone wino pomaga..

Zawał serca a ryby wędzone

.. ...tluszczy nasyconych Nieprawda, ryby wędzone nie są wskazane. Proces wędzenia dostarcza organizmowi szkodliwych substancji. Są to poza tym produkty ciężkostrawne. Ryby owszem nawet te tłuste ale nie wędzone...

Jestem podłamany leczeniem nadciśnienia

.. ...Dieta: Zero wieprzowiny i tłuszczy zwierzęcych, wołowina sporadycznie, ryby, ryby, ryby, * białe mięso * drobiowe, max ok 100g plus kasza, pęczak, fasole i groch. Bez napojów ze slodzikiem i z kartonów. Soki tylko z owoców i warzyw samodzielnie robione, no może pijalnia soków. Chleb..

Cholesterol - wyniki

.. ...hamburgery, cheeseburgery, tłuste mięso, podroby, słodycze, biały chleb, kluski/makarony z białej mąki, tłusty nabiał - eliminacja lub radykalne ograniczenie. Warzywa ( w tym fasola, soczewica, quinoa - jako dobre źródła białka ), brokuły, sałaty, szpinak, marchew, pomidory,..

Powracający ból mostek szyja

.. ...McDonalda,pizzy,lodów,kawy,papierosów,słodkiego i tłustego,żadnych soków z kartonu,lepsza muszynianka bez gazu.Pokochaj ryby raz na tydzień wędzona makrela i raz śledż w oliwie z cebulka.Jedz też otręby owsiane codziennie do 2 łyżek,zawierają najwięcej błonnika ,który przerusztuje twe..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 3

.. ...potrawy, normalne ale bez tłuszczu , smażenia - najlepiej pieczone w folii lub gotowane ,z duża ilością ziół bez soli najlepiej przede wszystkim ryby ...lub drób ale najchętniej to nic bym nie jadła,bo nie mam apetytu Witaj Reniu,tak jak pisałam mam wolny komputer więc zajrzałam tu..

Kwalifikacja na zabiegi po zawale serca

.. ...pieczenie w folii bez tłuszczu lub gotowanie , najlepiej mięso drobiowe, ryby tłuste morskie nadal nie rozumiem od czego miałbys mniec tą dziurę w sercu ? i kto Cie tym straszy ? Witam mysle ze masz racje ,ale nie wszystko rozumie :Diagnoza przy przyjeciu do szpitala była nadcisnienie..