Tomografia głowy wyniki

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 288

.. ...dziwo skierowanie na tomografię komputerową głowy. Po 7 godzinach głodówki zjawiłam się na badaniu. Miałam wrażenie, że sufit pływa, a ślina stanie mi w gardle :p Na wynik czekałam przeraźliwie długo, więc wyobraźcie sobie jaki to był horror... Później na izbie kobieta z pogotowia wzięła..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 615

.. ...badanie zrobić. Tak samo tomografię - to bardzo ważne badanie i duża ulga gdy wyjdzie negatywnie. Oczywiście badanie krwi na biochemię, badania tarczycy ( krew na hormony: FT3, FT4, TSH, ATO, ATPG ). Mnie bolały oczy, a raczej za oczami, stąd promieniowal mi ból głowy. Byłam też więc u..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 616

.. ...jeszcze nie miałam. Pójdę w poniedziałek do lekarza i nie wyjdę póki nie da mi skierowania na badania. A jak wygląda tomografia głowy? Jak długo na nią czekaliście i po jakim czasie sią wyniki? pozdrawiam; *..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 646

.. ...Robili mi dzisiaj rano Tomograf Głowy nawet nie wiedziałem że musiał być z kontrastem bo w moim przypadku zwykłego nie można było.Wbijaja welflon do żyły i podają 50 ml tego płynu myślalem ze zwarjuje.Ale dałem rade wynik po południu albo wieczorem dam znać.Pozdrawiam. tom trzymaj sie. a..

Dodatkowe skurcze - Str. 37

.. ...ponadto szumy cały czas w uchu - dlatego i u laryngologa i neurologa byłam ! dobrze, że serce narazie za bardzo nie szaleje ! Mi też kiedyś zdarzały się takie dni Krycha ! ale już sie nie zdarzają ! pozdr!..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 277

.. ...laparoskopię, rezonans i tomografię głowy, kilkukrotne rtg zatok, i milion innych badań. Wyniki mam w normie tylko lekka anemia i niskie leukocyty, które są typowe w lęku i stresie. Rok temu nie mogłam już normalnie żyć nastał dzień że nie mogłam wstać z łóżka a podniesienie do góry ręi..

Cholesterol 341, triglycyrydyes387, LDL niemożliwy do wyliczenia

.. ...reke? Właśnie zrobiłam Tomografie komputerowa i mam hypoplazje lewej tętnicy tylnej głowy i tez nie wiem co to znaczy ? Nie mogę nigdzie na internecie tego znaleźć. Bardzo prosze równiez o pomoc . nie kardiolog tylko neurolog ponieważmiewam zawroty głowu i ostry ból głowy .ale..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1234

.. ...SOR. Tam zrobiono mi tomografie głowy, wynik był w porządku, ale zaczęła mnie boleć głowa też z lewej strony, były to bóle raczej krótkotrwałe, ale zdarzały się po kilka razy dziennie - uderzenia gorąca za to mi przeszły ;D a ja zaczęłam się bać, że mam tętniaka . Znalazłam się u..

Wysoki puls, ukłucia w okolicy serca, dusi mnie w klatce piersiowej

.. ...dobre.Miałam robioną tomografię głowy,oczywiście Ekg( które wyszło bardzo dobre ) ( wyniki dobre )Miałam również badania krwi czyli cukier, cholesterol,kreatynina,potas,sód ( również wyniki dobre ) W dzień wypisu ze szpitala na rutynowej wizycie lekarzy w szpitalu lekarz powiedział tylko..

Problemy ze wzrokiem i drętwienie lewej ręki

.. ...neurologa.Miałam robioną tomografię komputerową głowy z rezonansem i USG tętnic szyjnych.Wyniki wyszły pozytywnie.Lekarz stwierdził że te wszystkie dolegliwości są spowodowane stresem.Trudno mi w to uwierzyc.Zażywam tabletki uspokajające ,a dolegliwości nadal odczuwam.Pozdrawiam Droga..

Czy to psychika?

.. ...błędnika ok! ,neurolog tomografia głowy ok!, rezonans magnetyczny kręg. szyjnego zwyrodnienia 3 kręgów ..w kręgu c3 przepuklina z niewielkim uciskiem na prawy nerw c7 wyniki krwi i moczu idealne mam takie dni że niemoge nawet chodzić niechce mi się nic . ze spaniem teź mam problemy całe..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty - Str. 2

.. ...,ja dzis miałam angio tomografie z podejrzeniem czegoś paskudnego w głowie, teraz czekam na wyniki ale jestem przygotowana na najgorsze bo moje objawy sa bardzo wyrazne ,boje sie ze to tetniak.Badanie było z kontrastem, bardzo dziwne...A objawy typowe, klujace bóle głowy , dretwienie..

Nerwica? 19 lat

.. ...ok. Teraz czekam na tomograf głowy. Nadal się boję że coś mi jest a wyniki nic nie wykazują. Neurolog mi powiedziała że to nerwica ale sam nie wiem. Mam pytanie jakie badania musze jeszcze zrobić żeby wykluczyć medyczne sprawy? Od tego ataku nie mogę spojrzeć na alkohol i papierosy. Czy..

Moja choroba

.. ...wyniki dobre,łącznie z tomografem głowy,który zrobiłam prywatnie bo myślałam,że to RAK MÓZGU.Cały czas myślałam,że lekarze się mylą,że robią źle wyniki,bo jak to jest możliwe,że czuję się tak fatalnie a wszystko ze wszystko jest w normie. Nie przechodziło...Cierpiałam tak dwa..

Nerwica...

.. ...wyniki dobre,łącznie z tomografem głowy,który zrobiłam prywatnie bo myślałam,że to RAK MÓZGU.Cały czas myślałam,że lekarze się mylą,że robią źle wyniki,bo jak to jest możliwe,że czuję się tak fatalnie a wszystko ze wszystko jest w normie. Nie przechodziło...Cierpiałam tak dwa..

Duszności w klatce

.. ...wyniki ok NEUROLOGIA - 3x tomografie komputerowa głowy,eeg ,eeg po nieprzespanej nocy,usg tetnic dogłogowych,emg wyniki ok ENDOKRYNOLOGIA - wszystkie hormony w szczególnosci na tarczyce,morfologia kryw,ob,biochemia,badanie moczu,układ krzepniecia,krzywa cukrowa,usg jamy brzusznej wyniki..

Niedrożność żyły szyjnej, prześwit ok 20%

.. ...tygodniu była robiona tomografia komp. zatok i głowy, wczoraj odebrał wyniki, a wizytę u lekarza z nimi ma umówioną dopiero na początek maja. I jak tu mówić o tym że to pilne? ,,4 * Czy mogę się dowiedzieć od Ciebie czegoś więcej na ten temat? ten zabieg robią nawt tym,ktorzy maja ponad..

Może ktoś mi pomoże bo lekarze nie umieją.

.. ...będzie pozytywny to zostaje albo nerwica albo depresja albo schizofrenia mogą też być połączone ze sobą w jakimś stopnie te właśnie choroby Z tą schizofrenią to bym tak nie wyskakiwał ale depresja owszem...