Torbiel w zatoce

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 24

.. ...może mi powiedzieć czy miał wykonywaną operację przy pełnej narkozie i jak to się ma do wypadania płatka. będę miała usuwaną torbiel w zatoce szczękowej jednak lekaż nic mi na ten temat nie powiedział...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 184

.. ...usunięcia jajnika [7cm torbiel] wszystkie wyniki mam w normie również RMgłowy a czuje się tak jakby świat osuwał mi się z pod nóg często mam anginę i problemy z zatokami Nogi jak z waty to jeden z niezliczalnych objawów nerwicy . Choruje na nerwice 9 lat i potwierdzam to w 100 - stu..

Niedomykalność zastawki mitralnej - Str. 2

.. ...macicy, rzadziej występują torbiele jajników i łagodne schorzenia sutków ) ale tez i wady. I właśnie bezwzględnym przeciwwskazaniem do stosowania tabletek antykoncepcyjnych jest: choroba zakrzepowo - zatorowa, niedokrwienie mózgu, stany zapalne naczyń, choroba niedokrwienna serca ....

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 44

.. ...zdrowie.Mam miec operacje na torbiel w zatoce szczękowej( jednak coś znaleźli ),która powoduje również zawroty głowy.Ta torbiel jest już spora 2,5 cm.Dziecko mi tez ciągle choruje,a ja już nie mam sił.Nerwica tez nie zapomina o mnie.Skoki cisnienia,bóle w klatce piersiowej,nie moge..

Narkoza a niedomykalność zastawki

.. ...mam mieć operację na torbiel w zatoce szczękowej. Ostatnio wada serca daje o sobie bardzo znać.Mam zawroty głowy, duszności, podwyższone ciśnienie po wysiłku a operację mam mieć za 2 tyg. Proszę o pomoc czy narkoza mi nie zaszkodzi? Bo bardzo się boję. Pozdrawiam Emciu ! MAM..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...dobrze. Ale wykryto u mnie torbiel w zatoce szczekowej przy ścianie nosowej. Czy zawroty głowy mogą być od tego?? miał ktoś z was takie objawy? I njeszcze jedno: chciałabym poradzić się psychologa lub psychiatry. Może to rzeczywiście nerwica. Czy ktoś z Was mógłby mi polecić psychologa..

Interpretacja MRI głowy

.. ...przemieszczone. Struktury mózgu i móżdzku bez zmian ogniskowych. Układ komorowy nie poszerzony. Przymózgowa przestrzeń płynowa prawidłowo zachowana. Torbiel w zachyłku zębodołowym zatoki szczękowej lewej. *..

Infekcja dróg oddechowych??

.. ...zatokami. Na zdjęciu wyszedł torbiel jednej z zatok 10mm. Wizytę mam jutro u lakerza, dzis moje pytanie * czy owy toribiel na zatoce może być przyczyną tak długo utrzymującego się kaszlu ( ponad miesiac ), bólu gardła, kataru i stanu podgorączkowego? Z góry dzięki za odpowiedzi,..