Torbiele serca

Torbiel osierdzia

.. Torbiel osierdzia to najczęściej bezobjawowa zmiana w postaci jamy wypełnionej płynem. Zwykle nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych, nie wpływa też na pracę serca czy na jego rytm. Wykrywana jest przypadkowo, najczęściej w trakcie badanie USG ( ECHO ), wykonywanego z innych wskazań. Torbiel może..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 100

.. ...musiałam ze wzgledu na torbiel.Po pierwszym opakowaniu było ok - zero efektów ubocznych ale w połowie drugiego nerwica jakby mi sie nasiliła, miałam dziwne duszności, powróciły kołatania serca i panika mnie ogarnęła - dlatego je odstawiłam.Nie wiem ile czasu potrzeba aby organizm doszedł..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 566

.. ...ginekologa powiedzial ze mam torbiel ktora musze usunac i nadzerke ktora tez musze usunac,i zaczelo sie ....zaczelam wszystko gorzej widziec...niewiem to jakas glupota czy co,wmawiam sobie ze mam raka ...zreszta odzawsze wmawiam sobie choroby ,...czesto mam takie klucia i dusznosci..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 800

.. ...mam to mi wyszły male torbielki one właśnie bolą ale to nic nie jest. Pozdrawiam Cix81 nie przejmuj sie skoro miałaś wszystkie badania to jest ok. to właśnie nerwica serca, nie masz powodów do nerwów. : - ) Czesc wam ....ja to dzis cos zle sie czuje nie wiem czemu ,tak jak bym miala..

Niedomykalność zastawki mitralnej - Str. 2

.. ...macicy, rzadziej występują torbiele jajników i łagodne schorzenia sutków ) ale tez i wady. I właśnie bezwzględnym przeciwwskazaniem do stosowania tabletek antykoncepcyjnych jest: choroba zakrzepowo - zatorowa, niedokrwienie mózgu, stany zapalne naczyń, choroba niedokrwienna serca ....

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 44

.. ...zdrowie.Mam miec operacje na torbiel w zatoce szczękowej( jednak coś znaleźli ),która powoduje również zawroty głowy.Ta torbiel jest już spora 2,5 cm.Dziecko mi tez ciągle choruje,a ja już nie mam sił.Nerwica tez nie zapomina o mnie.Skoki cisnienia,bóle w klatce piersiowej,nie moge..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 45

.. do Izy. Wylecz tą torbiel. jesli była ona przyczyną zawrotów to warto ją zoperować. jesli cierpisz na zawroty wskutek ucisku na jakiś nerw w okolicy szyi lub twarzy, na pewno cierpisz. głowa unerwiona jest bardzo dobrze i lekkie uciski są dolegliwe. zbadaj dobrze odcinek szyjny kręgosłupa. wszyscy cierpiący..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 46

.. ...wszystko ulozy. Wylecz tego torbiela jak najszybciej . Wiesz ja mysle ze te twoje infekcje to biora sie z tad ze masz nerwice i w momencie gdy naasza psychika szwankuje to nasz organizm nie wysyła odpowiedzi immunologicznej i nasz organizm nie ma sie jak bronbic. Dlatego tak wazne jest..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 72

.. ...byle stany pozapalne i torbielka pajeczynowki na mozdzku. tym nie kazal sie mi przejmowac. natomiast zainteresowalo go badanie EEG, ktore zrobil mi lekarz jakies 2 miesiace temu i powiedzial, ze nic takiego tam nie ma. okazalo sie, ze mam za duzo fal theta w placie skroniowym lewym. od..

Zawł serca bez uniesienia ST

.. ...JESTEM TESZ PO ZABIEGU TORBIERLA NA PŁUCACH MIAŁEM USUWANY CZĘŚ GURNEGO PŁATA PŁUCA.2 RAZY MIAŁEM TESZ OPEROWANY ZOŁĄDEK Z POWODU WRZODU NA ŻOŁĄDEK. biore takie leki jak;Simgal 40m,Acard,Lisiprol 10m,Bisokard 10mg,Amlozek10mg,Tertensif SR,foradil,Atrowent,Miflinide 400ug i ventolin..

Narkoza a niedomykalność zastawki

.. ...mam mieć operację na torbiel w zatoce szczękowej. Ostatnio wada serca daje o sobie bardzo znać.Mam zawroty głowy, duszności, podwyższone ciśnienie po wysiłku a operację mam mieć za 2 tyg. Proszę o pomoc czy narkoza mi nie zaszkodzi? Bo bardzo się boję. Pozdrawiam Emciu ! MAM..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 395

.. ...ginekologa powiedzial ze mam torbiel ktora musze usunac i nadzerke ktora tez musze usunac,i zaczelo sie ....zaczelam wszystko gorzej widziec...niewiem to jakas glupota czy co,wmawiam sobie ze mam raka ...zreszta odzawsze wmawiam sobie choroby ,...czesto mam takie klucia i dusznosci..

ECHO serca

.. ...zacząć brać Metocard, w niedziele robie sam CZM na VMA i sprawdzą ponownie, a w poniedziałek do szpitala na tomografie bo wykryto mi torbiele w płucach czyli mozesz miec guz chromochlonny albo cos podobnego..

Błagam o pomoc..

.. ...który wykazał powstanie torbieli w jamie brzusznej jako efekt uboczny zapalenia ale po konsultacji z chirurgiem uznano, że torbiele powinny powoli wchłaniać się same. Wykonano również gastroskopię która była prawidłowa. Wykonano badanie USG, które potwierdziło wynik tomografu. Dodatkowo..