Torvacard

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Atorox, Atrox, Sortis, Torvacard ). Jednym z wielu dostępnych na rynku fibratów jest fenofibrat ( Lipanthyl, Grofibrat, Fenoratio, Fenardin, Apo - Feno ). Nieco rzadziej używane są również inne leki regulujące stężenie lipidów we krwi, zaliczana do grupy żywic cholestyramina ( Vasosan )..

Bajpas i praca

.. ...jeszcze Betaloc`ZOK 50, Torvacard 20 i Polocard 150 mg ) i zglosic sie do niego dopiero w pazdzierniku. Dzwoniac do Gdanska nie otrzymuje odpowiedzi bo tam strajkuja, Jestem tym wszystkim troche zszokowana. Prosze podpowiedziec co mam robic, jeszcze raz z gory dziekuje. Naprawdę trudno..

Dodatkowe skurcze - Str. 281

.. ...Schudłem, doskonale się czuję a wszystko dzięki bezbolesnej kuracji. Po wczorajszych wynikach postanowiłem zmniejszyć o połowę torvacard. Niech i moja wątroba coś z tego ma. : - ) ) ) to nie miałes holtera?..

Duszność po 3 zawałach serca

.. ...furosemid po 40mg Wieczór: torvacard, carvetrend,furosemid,spironol Może trzeba zmienić dawki leków albo częstotliwość bo czuję się bardzo słabo i ciśnienie ma 90/60 i te okropne dusznośći - jak im zapobiec. Duszności mogą mieć różną przyczynę, najlepiej oczywiście zapytać prowadzzącego..

Uczulenie o leków? przyjmowanych po zawale serca

.. ...2x3 spironol 50 mg 1x1 Torvacard 40 mg 1x1 Polocard 1x1 Od jakiegoś czasu ma straszne uczulenie domniemam że to może od leków tylko teraz od którego, a po za tym co robić jak te leki musi zażywać. Lekarz rodzinny przepisał maść 2% hydrocotrizon i tabletki amertil ale nic nie pomafga co..

Wyrwać ząb

.. ...Polokard, Tritace, Dilzem, Torvacard, Efftox, Molsidomina. mietek odstaw polokard z dwa dni i po krzyku, ja zarzywam acenokumarol i dentysta wyrwal mi zeba bez odstawienia leku, troche dluzej krwawilam ale mialam tez zalozony specjalny opatrunek co hamowalo krwawienie. Dzięki zet właśnie..