Tranxene ulotka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 730

.. ...dolegliwosci?.Ja biore tranxene 10 rano i coaxiltez w podobnej dawce w południe tranxene o,5 i wieczorem coaxil.to wszystko.Dostała ostatnio asentre od lekarki ale boje sie jej brac podobno jest dobra ale ulotka mnie powala na kolana.Pisałam juz że boje sie leków psychotropowych ze..

Nerwica i leki a zatrzymana miesiączka

.. ...leki - betaloc zoc i tranxene, ponieważ miałam skoki ciśnienia i lęki. Po tych lekach czuję się lepiej, ale pojawił się inny problem zatrzymał mi się okres. Do tej pory miałam regularne okresy. Czy te leki mogły to spowodować w ulotce nic na ten temat nie pisze, że mogą być takie skutki..

Moje objawy! kto ma ochotę pogadać?

.. ...dostałam od lekarza Tranxene po przeczytaniu ulotki poczułam sie jakbym była nie normalna. Od paru tygodni mam dusznosci raz zabrakło mi oddechu przez 2minuty i ciągle mam bóle w klatce piersiowej w nicy budze sie z okropnych koszmarów czy to mozliwe ze to efekt tego co przezyłam? skoro..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 20

.. ...leków tak na stałe tylko tranxene ale jak już jest kiepsko,doraźnie...rozmawialem z lekarzem kiedys na temat ulotek do leków i powiedzial zebym ich nie czytac bo producenci lekow musza o wszystkim napisac zeby potem nie bylo takie prawo zobacz co pisza na zwyklym Apapie od bólu masa..