Trawienie alkoholu

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 14

.. ...intesywniej ( męczy się przy trawieniu alkoholu ) co prowadzi do zaburzeń rytmu serca co grozi śmiercią ! Karolina Wyrazy współczucia Moja Córeczka Zosia zachorowała w wieku 2 miesięcy. Za dwa miesiące będzie miała dwa latka. Jej podstawowym lekiem jest carvedirol, ale frakcja wyrzutowa..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 3

.. ...może mam coś nie tak z trawieniem alkoholu, albo tak strasznie wypłukuję sobie Magnez? Sam nie wiem co o tym myśleć i dlatego też zwracam się do Was z olbrzymią prośbą o odpowiedź na moje pytanie. Pozdrawiam serdecznie i do miłego. czesc ja mam to samo po wypiciu niewielkiej ilosci..

Nerwicowcy a co z alkoholem? - Str. 2

.. ...siku co 30 minu zero trawienia a puzniej glod ze normalnie konia z kopytami, kawa działa na mnie tak jak alkohol, mam zawroty głowy itd itp długa lista jeszcze . NERWICA nie bede pytał jak leczyć - nikt nie wie. zero używek i redbuli itd SPort i spacery zero gier MMORPG i FPS. dużo..

Ból głowy po jedzeniu

.. ...jedzeniu to * czas na trawienie * czyli spokojne leżakowanie. jem regularnie ( ok 5 posiłków dziennie ), nie nadużywam alkoholu i kofeiny, nie palę. życie mam spokojne, niewiele stresu. co z tym zrobić a przede wszystkim co to jest i jak to leczyć? Divascan 3x2 Od kilku dni cierpię na to..