Trigeminia komorowa

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 32

.. ...zaburzenia rytmu serca( trigeminia nadkomorowa ) oraz niedomykalność zastawki trójdzielnej. Po porodzie zastawka domknęła się ale arytmia pozostała ( było gorzej bo pojawiła się bigeminia komorowa ). Podczas pobytu w szpitalu ( akademia medyczna w gdańsku ) stwierdzono u niej wiotką..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 56

.. ...bigeminii oraz dlugie pkresy trigeminii.Stwierdzono 3 epizody bradykardii.ExSV, zaburzen przewodnictwa nie obserwowano.Lekarz kardiolog stwierdzil ze to arytmia komorowa przepisal CORDARONE( ale ze wzgledu na tarczyce moge go brac jedynie 2 miesiace - zostalo mi jeszcze 3 tyg brania tego..

Dodatkowe skurcze - Str. 16

.. ...zaburzenia rytmu serca( trigeminia nadkomorowa ) oraz niedomykalność zastawki trójdzielnej. Po porodzie zastawka domknęła się ale arytmia pozostała ( było gorzej bo pojawiła się bigeminia komorowa ). Podczas pobytu w szpitalu ( akademia medyczna w gdańsku ) stwierdzono u niej wiotką..

Dodatkowe skurcze - Str. 92

.. ...okresowo w bigeminię i trigeminię. a gdzie te cholerne salwy * przecież były:/ aj.....bardzo proszę o kontakt osoby które mają także podobną arytmię komorową z pozdrowieniami dla Wszystkich piorenka, a Ty masz pojedyncze czy jakies złozone tez???ja powiedziałam dziś na wizycie, że moge..

Dodatkowe skurcze - Str. 104

.. ...układających się okresowo w trigeminię i bigeminię. a do ablacji to kierują przy duuuzo większej ilości. Choć tu była Alicja z ilością 4000 komorowych i miała ablację. tyle, że ja się boję takich inwazyjnych metod, jestem w kropce. Tak Gabi,cos tu nie gra, jesli jest 1000 czy 1400..

Dodatkowe skurcze - Str. 113

.. ...komorową, bigeminie, trigeminię, salwy i pary, obecnie ma 43 lata, a zaczęło się jak miała tyle co ja - 33. a 6 lat temu z powodzeniem urodziła dziecko drugie. Gabi bierzesz jakies leki? z tego co czytałam to są skórcze komorowe i przedsionkowe...chyba JA NIE CHCE UMIERAC !!!!!!!!!!!!!..

Arytmia a ciąża

.. ...pary, salwy, bigeminie i trigeminie.Powód nieznany. 4 lata temu urodziłam dziecko. W okresie ciąży miałam tych zaburzeń znacznie mniej ( akurat miałam dobry okres - zupełny przypadek. )Brałam tylko metocard. Teraz znów mam dużo zaburzeń komorowych. Ostatnio lekarz przepisał mi biosotal..

TIA i komorowe zaburzenia rytmu: trójki i pary

.. ...niedokrwienny( w obrebie mozgu ), pary czyli pobudzenia komorowe ukladające się po dwa, trojki , chodzi albo o pobudzenia wystepujące po trzy , albo o tzw. trigeminie czyli pobudzenie komorowe co trzecie pobudzenie..

Rodziaj zapisu EKG

.. ...wykazuje na przemian: Trigeminia Komorowa, Wieloksztalt PVC, para PVC. Czy to cos powaznego ? Co oznaczaja te pojecia ? Z gory dziekuje za informacje. Najprosciej ujmujac wystepuja u niego skurcze dodatkowe w pracy serca. W zapisie EKG - bigeminia - 1 prawidlowy 1 doadatkowy skurcz...

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 5

.. ...gromadnych, 0 bigeminii, 0 trigeminii, 0 par. Podsumowanie: rytm zatokowy 68 - 175/ min ( śr. 118 ). Tachykardia zarówno w dzień, jak i w nocy. 4 pobudzenia komorowe z jednego ogniska. Bez pauz, zaburzeń przewodnictwa AV, charakterystycznej zmienności st - t. DK - na mój holter..

Interpretacja wyników Holtera

.. ...komorowych 93 bigeminii 166 trigeminii Podsumowanie: Rytm zatokowy. Jednoksztaltna extrasystolia komorowa o stałym czasie sprzężenia, bez par, wstawek częstoskurczu. ( 8% ) Bez pauz pow. 2000 ms. Miałem też ECHO Serca i mam niedomykalność zastawki mitralnej bez znaczenia..

Arytmie komorowe

.. ...bigeminii oraz dlugie okresy trigeminii.Stwierdzono 3 epizody bradykardii. ExSv, zaburzen przewodnictwa nie obserwowano.Dla mnie to czarna magia!!!Pytalam wielokrotnie lekarza ale on mowi tylko ze napewno leczenie pomoze4 ale to bardzo powazne zaburzenia i nie powinnam sie przemeczac do..

Skurcze dodatkowe gromadne - Str. 2

.. ...komorowego - czy może bi lub trigeminia albo skurcze komorowe ale z zachowanym odstepem ... potrzebny jest zapis w trakcie takiej * salwy * ideałem byłby 12 odprowadzeniowy zapis - ale ponieważ jak pisalas to jest rzadkie , szanse ze w dniu 12 - ski się pojawi są jak w superlotto ;P ja..

Wynik Holtera i jego interpretacja

.. ...pojedunczy 1 epizod trigemini Nadkomorowych pobudzeń 521, w tym 4 częstoskurcze nadkomorowe ( 3 - 6 QRS 115 - 140/min ) Epizodów ST= 0 Dodam, że tata ma 66 lat, jest po chemii, w jej składzie była winkrystyna. Witam nie ukrywam, że troszkę się niepokoję, czy słusznie ? Bardzo prosze o..

Dodatkowe skurcze komorowe - arytmia w ciąży

.. ...dobę, w tym 16 par, 800 trigemini. Po tej diagnozie jeszcze się wsyztsko pogorszyło odczuwam każdy skurcz, nie umiem m normalnie żyć, boję się ,że umrę przy porodzie albo tuż po. Lekarze chcą żebym rodizłą naturalnie przy monitorowaniu serca - a ja się panicznie boję - Panicznie!!!!!!Nie..

Rytm zatokowy, z obecnością nielicznych epizodów tachykardii

.. ...kuplety - 2 bigeminie - 1 trigeminie - 3 pobudzenia nadkomorowe liczba przedwczesnych - 18 nieregularny rytm * 80 - 12 bradykardie * 40 - 67 40 - 60 - 2168 nagłe obniżenie rytmu - 0 pauzy - 0 i do tego wnioski: stwierdzono rytm zatokowy, z obecnością nielicznych epizodów tachykardii w..

Rozpoczęcie częstoskurczu.

.. ...komorowych, bigemini i trigeminii i innych. Nie udało się wyłapać częstoskurczu co przy tak rzadkim jego występowaniu wcale mnie nie dziwi. ECHO: Żadnych zmian organicznych w sercu. Morfologia & Jonogram: W porządku. EKG: Wzorowe. Ciekawi mnie rozpoczęcie moich częstoskurczów..

Holter do oceny

.. ...gromadnych 0 bigemini 0 trigeminii 13 par podsumowanie: Bradykardie do 42 min w nocy pojedyncze pobudzenia nadkomorowe, komorowe do 1000 na dobe bez par i salw zmian st - t nie było ile masz lat? 28 lat mam do tego problemy z żołądkiem ( zapalenie, nadżerki ) i jestem po antybiotykach a..

Witam! gorąca prośba o zweryfikowanie badania EKG Holterem

.. ...Qrs nie mówiac juz o trigeminii komorowej Mysle ze z takimi wynikami trzeba szybko do kardiologa Nie bede straszył ale to moze przekształcic sie w czestoskurcz komorowy badz migotanie komór bigeminia komorowa przy zdrowym organicznie sercu jest czymś , czym nie należy się przejmować może..