Tritace 5mg

Dodatkowe skurcze - Str. 71

.. ...dwa razy dziennie i tritace 5mg raz dziennie,kiedy cisnienie spadlo mi w domu na 80/50 kazali odrzucic tritace,teraz nie biore nic i cisnienie mam caly czas na poziomie 120/85 w szpitalu tez takie mialam wiec nie rozumiem po co lek na nadcisnienie:( Witam.Trzy miesiące temu badanie ekg..

Leczenie nadciśnienia skutki uboczne

.. ...wieczorem plus i rano tritace 5 mg rano... biorę je od roku istatnio czuje się źle ciśnienie spadło mi to 90 na 60 i czuje się słabo bolą mnie oczy i głowa i jestem otumaniony co robić???? witaj grzesiek : ) też mam nadciśnienie i biorę amlozek 10mg o gzodz 11 plus spirolol 100mg i o..

Nadciśnienie tętnicze, pigułki, drganie rąk

.. ...Amlopin 5 mg Bisocard 5 mg Tritace 10 mg Bisocard 5 mg brałem rano a pozostałe wieczorem, i tu dochodziło do podobnej sytuacji, że rano brałem leki ( czyli Bisorad 5mg ) a wieczorem piłem alkohol. Ostatnia moja wizyta u lekarza była parę dni temu ciśninie wówczas wynosiło 150/90 puls 96...

Jaka przyczyna? - Str. 2

.. ...dowiary jedna na cisnienie Tritace 5mg no i ta na spowolnienie serca Cardicor - bisoprolol hemifumarate no i teraz ten Lexapro . No i strasznie sie czuje taki mix to jest masakra 4 - ty dzien jak biore Lexapro sadze ze to po tym takie samo poczucie .Ale jak miales spokuj z tymi atakami..

Mam juz dosyć. szukam pomocy

.. ...są za moce. Przepisał Tritace 2,5combo ( pół tabletki rano ) i Nedal 5mg ( też pół tabletki rano ) oraz Kaldyum 600mg ( 1 co drugi dzień ). I umówiliśmy się na echo. Brałem te leki i był ok do czasu. W pewną sobotę popracowałem trochę ciężej na działce i wieczorem myślałem że już po..

Nie mam rąk - jak mierzyć ciśnienie sensownie i miarodajnie ?

.. ...biorę leki ( początkowo Tritace 5mg - 2 x 1 tabl. i Betaloc ZOK 25mg - 1 x 1 tabl, a od ok 1,5 roku zamiast Betaloc - u przypisano mi Dilzem 60mg - 2 x 1 tabl no i zmieniono dawkowanie Tritace na 1 x 1 tabl rano ). Ta kuracja była efektem tego, że wylądowałem wówczas w szpitalu, byłem..