Trójglicerydy alkohol

Poziom trójglicerydów 717

.. ...może oznaczać - nadmiar trójglicerydów w pokarmach, zwiększone wytwarzanie trójglicerydów przez wątrobę ( w głodówkach, w cukrzycy, w alkoholizmie, w niewydolności nerek ), zwolnione spalanie trójglicerydów ( w niedoczynności tarczycy ). ja mam triglycerides 3949.mg/dl cholesterol..

Cholesterol a alkohol

.. ...to znacznie podwyższa trójglicerydy ale doraźnie - im więcej pijesz % tym wieksze TG a jak nie pijesz to automatycznie spadek TG. nie wiem dokladnie, może niech się inni wypowiedzą... No i co, nikt nic nie wie? Mój Sz.M. ma wieloletnie leczone nadciśnienie z ustabilizowanym poziomem..

Poziom cukru 330

.. ...wysoki cholesterol 219/ trójglicerydy 380 Nie palę ,nie piję moze jadlas slodkie przed badaniem ? przypomnij sobie , nawet na 2 dni przed badaniem nie mozna jesc slodkich potraw itp. moja mama 1 raz jak sobie zbadala cukier miala ponas 300 i ooazalo sie ze ma cukrzyce , nigdy nie paliła..

Nerwica czy nie? historia z dnia codziennego

.. ...tyg.całkowity spadł o 40,trójglicerydy o 100,a ldl 0 20.Tylko nie mozna pić alkoholu i palić,kawa sporadycznie.Zasada odżywiania polega na tym ,aby bardzo ograniczyć tłuszcze zwierzęce,a wich miejsce wprowadzić roślinne.Ograniczyć słodkie.Unikać potraw zawierających w swym składzie..

Internista na badaniach odrzucił mnie ze względu na cholesterol

.. ...dwa tygodnie wcześniej.Trójglicerydy były ok.230,a spadły ma 89.Z tym,że codziennie pływałem,zero alkoholu,nie palę.Jestem szczupły.Do radollo - - - przeczytaj sobie artykuł pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * .Stosuje się do zaleceń tam zawartych.Przede wszystkim nie można jeść potraw..

Wyniki krwi przy baypasach

.. ...całk. 171 HDL 53 LDL 71 Trójglicerydy 236 PSA całkowity 2,270 Proszę o analizę wyników oraz ewetualną porade jak zmienić wyniki na lepsze. Pozdrawiam trójglicerydy obniża sie tak samo jak cholesterol.Pewnie bierze leki.I stosowac dietę obniżającą cholesterol,codziennie ruch,gimnastyka..

Czy koronografia, stenty są konieczne?

.. ...ważne : przy dużych trójglicerydach : - to ZERO [!!!] alkoholu i schudnięcieCodzennie tłuszcze roslinne [nie tylko olej],jeść 5 posiłków dziennie o ustalonych godzinach.Gdy jemy 5 mniejszych regularnych posiłków [nie obżeramy się i nie podjadamy między posiłkami ] ,to chudniemy.Nie jeść..

Trojglicerydy 1178,5

.. ...znajdziesz dokładne zalecenia jak obniżyć trójglicerydy dietą ,ziołami i aktywnością fizyczną.Bardzo ważne jest co jemy i zero alkoholu. wydrukuj sobie dietę obniżającą cholesterol i gotuj w domu wg.tej diety...

Bóle w kladce piersiowej

.. ...cholesterolu,HDL,LDL i trójglicerydów?Jeśli z tym coś nie tak,to może przejdż na dietę obniżającą cholesterol...Mam też nadzieję,że nie pijesz kawy,alkoholu i nie palisz,co w twojej sytuacji byłoby dużym błędem.Jesli to od kręgosłupa,to pomogłaby ci rehabilitacja,fizykoterapia.Załatw..

Trójglicerydy - pomocy - Str. 2

.. ...internecie:,,Dieta obniżająca poziom trójglicerydów * * .Tam jest napisane - zero alkoholu i schudnięcie - dwie najważniejsze rzeczy. jesteście niesamowici : ) dzięki : - ) otóż na razie trzymam się dzielnie bo się ostro przestraszyłem. jak miałem ćwiczyć, tak ćwiczę. dieta... no prawie..

Prosze o interpretacje wynikow!!!

.. ...artykuł,,Cholesterol i trójglicerydy * * autor S.Gromadzki.Zero alkoholu,dieta obniżająca cholesterol.Uszkodzenie wątroby może być od leków,substancji chemicznych,alkoholu,nadmiernego wysiłku fizycznego...Udaj się do zielarza po mieszankę na odtruwanie wątroby.Obniża trójglicerydy dieta..