Trójglicerydy podwyższone

Triglicerydy (trójglicerydy)

.. ...stężeniem triglicerydów ( trójglicerydów ) a częstością występowania choroby niedokrwiennej serca jest mniej jasna niż w przypadku cholesterolu LDL i HDL. Wiadome jest, że podwyższone stężenie LDL w osoczu a obniżone HDL wpływają na przyspieszenie rozwoju zmian miażdżycowych w naczyniach..

Echo serca - Str. 17

.. ...odnośnie cholesterolu i trójglicerydów , mianowicie 2 miesiące temu robiłam te 2 badania ( wyniki były ok , chol. 190 ) i wczoraj robiłam je również i o dziwo wyniki były podwyższone ( chol.227 ) . Czy podwyższone wyniki tych 2 badań mogły wyniknąć z tego że przeddzień badania ok godz 22..

Echo serca - Str. 40

.. ...nadwagę , cholesterol i trójglicerydy w normie . Ostatnio również robiłam całą morfologię i wszystko wyszło w normie za wyjątkiem RBC - 4,16 , OB - 11 i CRP - 6,4 . Matwię się tym CRP ponieważ wyczytałam że podwyższone CRP wskazuje na zagrożenie u danej osoby zawałem . Pani Izabelo..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 180

.. ...podwyższony cholesterol i trójglicerydy. Przepisano mi leki, ale bolały mnie po tym mięśnie i stawy i kazano mi je odstawić - miałem podwyższone CPK. Ale po wyjściu ze szpitala takie „ataki” powtarzały się, czasami raz dziennie, czasami kilka razy dziennie, a czasami..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 293

.. ...Całkiem możliwe, że te trójglicerydy mam podwyższone przez słodycze ( to podobno jedna z możliwych przyczyn ). Odkąd pamiętam przepadałem za słodyczami. Nadal przepadam ! Batoniki, czekolada, coca - cola itd. znajdują się w mojej codziennej diecie. Dzień w dzień wypijam około 1 - 2..

Wysokie stężenie trójglicerydów poziom 717

.. ...od zawsze mam wysokie trójglicerydy i tylko przepisuja leki na obniżenie cholesterolu a mnie juz wysiada wątroba od leków ,bo uważam z tłuszczami,nie objadam sie...ale mam stresujaca prace,mam niedoczyność tarczycy i sprawy hormonalne jak w tym wieku.../53 lata/pozdrawiam Ulka ja też..

Podwyższony aspat i alat

.. ...wlasnie wykryto u mojego synka jak mial podwyzszone enzymy watrobowe Witam bardzo prosze o interpretacje wynikow Trójglicerydy - 44mg/dl Alat - 22U/L ASPT - 58U/L z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam..

Interpretacja wyników: Trójglicerydy, Alat, ASPT

.. ...interpretacje wynikow Trójglicerydy - 44mg/dl Alat - 22U/L ASPT - 58U/L z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam Proszę już więcej nie wklejać tej wypowiedzi. Skoro nikt nie odpowiada to najprawdopodobniej nie zna odpowiedzi. Podwyższone wartości aminotranferaz, niska wartość..

Cholesterol HDL -podwyższony poziom

.. ...cholesterol ( 150 norma 130 ), trójglicerydy 113 ( norma 160 ), czyli w normie. nie popełniam jakichś rażących błędów dietetycznych, chociaż w tym roku chyba przesadziłam z lodami i może stąd ten wynik złego cholesterolu, sama lekarka dziwi się, bo jestem szczupła, nie mam obciązenia..

Obniżone HDL

.. ...LdL - - do 130 mg . Trójglicerydy do 150 mg. Jeżeli jadasz żółty ser to go odstaw bo on u mnie powoduje podwyższone trójglicerydy i obniżenie dobrego cholesterolu .Zwróć też uwagę na fruktozę , czyli owoce typu jabłka tudzież gruszki. zastosuj sposób odżywiania regulujący cholesterol..

Podwyższone trójglicerydy - jaka dieta najskuteczniejsza?

.. ...Odebrałam wyniki i mam199 trójglicerydów pomimo,że od 2 m - cy trzymam diete :oliwa z oliwek,chude drobiowe mięso ,1 w tyg.ryby.zero słodyczy nie palę i nie piję,co zrobic by je obniżyc ,czy muszą byc leki?Dodam tylko,że cholesterol mam 179 a więc w normie co jest najskuteczniejsze w ich..

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...delikatnym podwyższeniem trójglicerydów i cholesterolu wszystko ok. Czasami jeszcze mam problemy z oddychanie, tak jakby zadyszka ale tylko to się dzieje wieczorami, czasem po jakimś wysiłku podczas dnia. Proszę o porady co można zrobić, żeby raz na zawsze zlokalizować przyczynę tego,..

Kłucie przy sercu

.. ...cholesterol całk.,HDL,LDL i trójglicerydy,OB,morfologię z rozmazem.,mierz codziennie ciśnienie ze dwa tygodnie i idż z wynikami do lekarza.Tymczasem pij nalewkę ziołową wenoforton,.a jak ciśnienie podwyższone ,to nalewkę z jemioły.Tylko jak chol.podwyższony,nie bierz od razu leków,tylko..

Wysokie ciśnienie a wcześniej było idealne

.. ...papierosy.Zrób badanie HDL * LDL ,trójglicerydy,i całkowity cholesterol.Gdyby rzeczywiscie było nadcisnienie. ciśnienie podwyższ sół,papierosy,alkohol,chore nerki..,nadwaga,podwyższony cholesterol,brak codziennej aktywności fizycznej. zmień styl życia i odżywiania.Osstaw..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 3

.. ...podwyższone a i cholesterol i trójglicerydy przekroczone ( chol 263 a trój 213 nie wiem czy wpływ na wynik nie miało ciastko z bitą śmietaną ponieważ o 8 wieczorem mi się zachciało i zjadłam a rano poszłam się badać ) więc mam już 3 punkty podwyższonego ryzyka : stres - nerwica ,..

Cholesterol- interpretacja wyników, podwyższony LDL

.. ...pozdrawiam iza Bardzo ładne trójglicerydy, pozazdrościć. Z cholesterolem nie ma tragedii, nigdy nie ma się jednakowego poziomu, jak codziennie robiłabyś badania to były by inne. Powodami mogą być, stres, branie jakichś leków ( antykoncepcyjne ). Masz nerwicę lub inne lękowe zaburzenia?..