Trójglicerydy u dzieci

Niedobór witaminy D naraża mężczyzn na choroby serca

.. ...złego cholesterolu oraz trójglicerydów. Niedobory witaminy D wiąże się z coraz większa liczbą chorób oraz z ogólnym ryzykiem zgonu. Wyniki naszych badań dowodzą, że są one ważnym czynnikiem ryzyka zawału serca - komentują autorzy pracy. Zdaniem naukowców, zwiększenie dziennych..

Echo serca - Str. 17

.. ...odnośnie cholesterolu i trójglicerydów , mianowicie 2 miesiące temu robiłam te 2 badania ( wyniki były ok , chol. 190 ) i wczoraj robiłam je również i o dziwo wyniki były podwyższone ( chol.227 ) . Czy podwyższone wyniki tych 2 badań mogły wyniknąć z tego że przeddzień badania ok godz 22..

Echo serca - Str. 18

.. ...mg/dl LDL 136 mg/dl Trójglicerydy 206 mg/dl Proszę mi odpowiedzieć czy moje wyniki są aż takie straszne , nie dość że choruję na nerwicę lękową i boję się zawału to tu jeszcze takie coś . Mam 35 lat 170 wzrostu i 82 kg - czy moja nadwaga jest przyczyną tak okropnych wyników , czy stres w..

Trigly to trójglicerydy?

.. ...140 mg/dl ) to samo co trójglicerydy .Bardzo proszę o informację.Dziękuję z góry. tak ,to wlasnie to oznacza. Triglicerydy TG_C poziom 168 dlaczego taki wysoki jak to leczyc z gory bardzo dziekuje przy jakiej normie taki wynik. Laboratoria podają różne normy. Sam wynik nie jest..

Trójglicerydy i lipemia

.. ...powodujących wysokie trójglicerydy. Ja mam wysokie trójglicerydy 300 j.m. i ciśnienie 140/100. Jak biorę lipanthyl to trójglicerydy znacznie się obniżają i także spada ciśnienie, a więc jasne, że tłuszcz zatyka mi żyły. Niestety biorąc lipanthyl ( lub inny lek z tą substancją ) robię się..

Trójglicerydy i lipemia - Str. 2

.. do Maćka - trójglicerydy można bez laków obniżyć.Mój tato miął 237 - spadło na 90 już po półtora miesiąca jak zaczął brać wyciąg z karczocha na wątrobę,codziennie 2łyżki otrąb owsianych,2 łyżeczki zmielonych w ręcznym młynku nasion wiesiołka i dyni w proporcji 1:1,Makrele wędz. i śledż woliwie z cebulą po..

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach

.. ...zbadać cholesterol i trójglicerydy - mam podobne objawy tylko, że tętno skacze mi do 230 na minutę. Również podejrzewają WPW, ale ataki tętna zaczęły mi się jak zacząłem pracować w pewnej firmie przy produkcji folii. Ja przynajmniej mam to na ekg i nikomu nie daję( co najwyżej do..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 180

.. ...podwyższony cholesterol i trójglicerydy. Przepisano mi leki, ale bolały mnie po tym mięśnie i stawy i kazano mi je odstawić - miałem podwyższone CPK. Ale po wyjściu ze szpitala takie „ataki” powtarzały się, czasami raz dziennie, czasami kilka razy dziennie, a czasami..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 2

.. ...cholesterol ) * 130 Trójglicerydy 52 * 150 Te wszystkie tłuszcze nie biorą się z powietrza ( nawet mocno zanieczyszczonego ), na wynikach widzimy wszystko to, co w siebie wrzucamy i nie ma sensu brać jakichś śmiesznych tabletek przeciwzawałowych ( aspiryna wprawdzie rozrzedza nieco krew,..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 4

.. ...podwyższenie cholesterolu i trójglicerydów .Jadam dużo sałaty zielonej z olejem rzepakowym lub słonecznikowym bo lepiej mi smakują niż oliwa z oliwek .Coprawda biorę atoris 20 - tkę co trzeci dzień , bo niestety jak się zacznie brać te leki to już do końca życia trzeba je brać , ( co..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 5

.. ...artykuł pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * . - - - b]. Codzienne ćwiczenia np.godzina pływania,szybkiego marszu,biegu - to powoduje również obniżenie wagi o kilka kg - a już samo schudnięcie obniża chol. - - - c]. zażywanie wyciągu z karczocha i picie wenofortonu - nalewki ziołowej..

Cholesterol i triglicerydy

.. ...całkowity,a HDL,LDL i trójglicerydy w normie.Lekarze nie informują o diecie,tylko walą z grubej rury chemiczne leki,które są szkodliwe.Mama codziennie kilka razy ćwiczy na rowerku,chodzi z koleżanką na marsze do lasu,raz w tyg. na base i raz na gimnastykę dla starszych pań do klubu..

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa?

.. ...antyarytmiczne, obniżają poziom trójglicerydów etc. Kłopot w tym, że choć dieta Kwaśniewskiego jest wysokotłuszczowa, to w żadnym razie nie gwarantuje znaczącej ilości omega - 3: boczek, wieprzowina, pasztety, podroby, tłusta śmietana czy masło nie mają tu wiele do zaoferowania (..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...wysoki cholesterol i trójglicerydy. Wtedy to miałem dopiero zawroty głowy po tych lekach. Okazało się że zrobiłem badania krwi po niezłej wyżerce i dużej ilości piwa. Lekarz kazał mi odłożyć natychmiast leki na cholesterol po następnym ( niedawnym ) badaniu jego ilości w moim organiźmie...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 277

.. ...miesiąc wyniki potasu, trójglicerydów i magnezu. gdy widze że mi spada od razu biore któryś z elektrolitów. budzi mnie w nocy strach, lek kołatanie serca, po czym wstaje biore validol a gdy stany się pogarszają pramolan / który poleca ale nie do stosowania codziennie. I tak funkcjonuje...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 293

.. ...mnie wyszły podwyższone trójglicerydy. Cholesterol mam ok. Całkiem możliwe, że te trójglicerydy mam podwyższone przez słodycze ( to podobno jedna z możliwych przyczyn ). Odkąd pamiętam przepadałem za słodyczami. Nadal przepadam ! Batoniki, czekolada, coca - cola itd. znajdują się w mojej..

Szukam wsparcia - tachycardia, nadciśnienie, trójglicerydy - Str. 2

.. ...granicy cholesterolu, trójglicerydów, ciśnienia, cukru. Niekiedy były wyzsze ale to nieznacznie. Ale się tym zbytnio nie przejmowałem bo uprawiałem sport. Niestety dopadł mnie zawał serca i mam wstawioiny stend. Prawdopodobnie spowodował go długotrwały stres. Dlatego chcę powiedzieć że..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...Dziekuje ; ) witam! trójglicerydy faktycznie są wysokie ale nie aż tak bardzo. ja miałem ostatnio 500 ponad i wiąże to z moim łakomstwem . ja bym się bardziej w Twoim wypadku przejmował cholesterolem bo masz go za duzo. zwlaszcz LDL masz granicznie wysoki a HDL o duzo za mało. Powinno..

Unknąłem wszczepienia By-passów

.. ...podwyższony cholesteror i trójglicerydy. Wszystko ma swoj okres i organizm zbuntował się, w tej chwili jest po kolonografi i angioplastyce, czas pokaże co dalej, mam tylko nadzieje że nie będzie już eksperymentował z odsawieniem leków. Co Pan takiego zrobił że uniknął by - passów? Mogę..

Morfologia krwi - wyniki

.. ...odwodnienie i potas i morfologia powinna się unormować ,a jak ciśnienie witam bardzo prosze o interpretacje wynikow Trójglicerydy - 44mg/dl Alat - 22U/L ASPT - 58U/L z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam..

Podwyższony aspat i alat

.. ...wlasnie wykryto u mojego synka jak mial podwyzszone enzymy watrobowe Witam bardzo prosze o interpretacje wynikow Trójglicerydy - 44mg/dl Alat - 22U/L ASPT - 58U/L z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam..

Interpretacja wyników: Trójglicerydy, Alat, ASPT

.. ...interpretacje wynikow Trójglicerydy - 44mg/dl Alat - 22U/L ASPT - 58U/L z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam Proszę już więcej nie wklejać tej wypowiedzi. Skoro nikt nie odpowiada to najprawdopodobniej nie zna odpowiedzi. Podwyższone wartości aminotranferaz, niska wartość..

Hydroxyzinum na nerwice? - Str. 2

.. ...zły jest w normie i trójglicerydy też w normie ) to reszta badań wyszła super. Byłam zdrową 33latką. Nie wiem co się ze mną dzieje, skąd ta nerwica i te ataki lęku ?? Proszę o pomoc, jak to dziadostwo skutecznie leczyć? i się tego pozbyć. lilka Też mam nerwicę, od trzech lat.Brałam w..

Cholesterol - interpretacji wyników

.. ...cholesterol HDL bezp: 53 mg/dl trójglicerydy: 89mg/dl cholesterol LDL: 141mg/dl czego mogą to być objawy? prosze o pomoc i z góry dzieki: ) cholesterol całkowity lekko ponad norme. U Twojego ojca 212 mg/dl. Norma 200 mg/dl cholesterol HDL ( * dobry * cholesterol ) w normie. Norma dla..

Dieta śródziemnomorska po ablacji

.. ...istotne obniżenie poziomu trójglicerydów – o 29%. W grupie otrzymującej statynę obserwowano nieistotne statystycznie obniżenie o 9%. * Powyższe wyniki są intrygujące i wskazują na możliwe korzyści z alternatywnego lub naturalnego podejścia do leczenia często występującego..

Obniżone HDL

.. ...LdL - - do 130 mg . Trójglicerydy do 150 mg. Jeżeli jadasz żółty ser to go odstaw bo on u mnie powoduje podwyższone trójglicerydy i obniżenie dobrego cholesterolu .Zwróć też uwagę na fruktozę , czyli owoce typu jabłka tudzież gruszki. zastosuj sposób odżywiania regulujący cholesterol..

Zawał serca, czy naprawdę jestem na to za młoda?

.. ...cholesterole ( LDL, HDL, Trójglicerydy i polecam CRP - sam całkowity nic nie mówi ) Zrób to w tym momencie, nie jutro. Nie mysl zmartwianiem się mężą - myslisz, ze jak pewnego ranka ( wiekszośc zgonów z powikłan naczyniowo sercowych jest rano ) nie otworzysz oczu to bedzie się mniej..

Złe badania-cholesterol

.. ...dziesięciokrotnie przekroczone trójgliceryny( 1824mg/dl ), cholesterol( 252 mg/dl ), cholesterol HDL( 20mg/dl ),bilirubina( 5mg/dl ) po trzech dniach brania leków ( Lipanthyl Supra 1xdziennie i Essentiale Foete 3x2 dzienie ) i diety trójglicerydy spadły do 516 mg/dl a bilirubina do..

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...delikatnym podwyższeniem trójglicerydów i cholesterolu wszystko ok. Czasami jeszcze mam problemy z oddychanie, tak jakby zadyszka ale tylko to się dzieje wieczorami, czasem po jakimś wysiłku podczas dnia. Proszę o porady co można zrobić, żeby raz na zawsze zlokalizować przyczynę tego,..

Wyspokie trójglicerydy - ponad 600 proszę o poradę

.. ...zje coś co podwyżzy mu trójglicerydy ( np pizza, bądź coś bardziej tłustego ) czy długi jest czas zwalczania tych trójglicerydów? Chodzi nam o to głównie czy jest sens , aby mąż przez pewien czas sie katował nie jedząc pewnych rzeczy a potem jak zje minimalną ilość to trójglicerysy..

Róznica pomiędzy Lipanthyl a Vastan !!!

.. ...napisz - cholesterol i trójglicerydy - tam znajdziesz szczegóły otym jak się odżywiać. Co do aktywności to akurat nie mam sobie nic do zarzucenia, ponieważ nie jestem typem osoby zalegającej na kanapie, a i z wagą wszyscy powtarzają, że powinienem raczej przytyć a nie się jej pozbywać ;..

Proszę o rady co mi jest,tak bardzo się boję :(

.. ...poziom cholesterolu i trójglicerydów...Mam nadzieje że nie będzie tak zle...choć obawiam się jak to zwykłam robić kiedy chodzi o moje zdrowie.Jutro jadę do swojego ukochanego na weekend to choć troszkę się rozweselę i zapomnę na chwilkę o tych wszystkich rzekomych chorobach które sobie..

Wysokie ciśnienie a wcześniej było idealne

.. ...papierosy.Zrób badanie HDL * LDL ,trójglicerydy,i całkowity cholesterol.Gdyby rzeczywiscie było nadcisnienie. ciśnienie podwyższ sół,papierosy,alkohol,chore nerki..,nadwaga,podwyższony cholesterol,brak codziennej aktywności fizycznej. zmień styl życia i odżywiania.Osstaw..

Echo serca i baypasy

.. ...bezpośredni 117 Sód 142 Trójglicerydy w surowicy 276 co to znaczy?? Mocznik w surowicy 44 Kwas moczowy w surowicy 6,8 Proszę o jakąś opinie i rady. aby obniżyć trójglicerydy należy jeść codziennie 2 łyżki otrąb owsianych,oczywiście dojść stopniowo do tej ilości zaczynając od jednej..

Nerwica czy nie? historia z dnia codziennego

.. ...tyg.całkowity spadł o 40,trójglicerydy o 100,a ldl 0 20.Tylko nie mozna pić alkoholu i palić,kawa sporadycznie.Zasada odżywiania polega na tym ,aby bardzo ograniczyć tłuszcze zwierzęce,a wich miejsce wprowadzić roślinne.Ograniczyć słodkie.Unikać potraw zawierających w swym składzie..

Problemy z myśleniem, mową, z pamięcią

.. ...cholesterol, oraz mam w normie trójglicerydy. 5. Wzrost 176cm waga 78kg 6. Jestem osobą nadzbyt skrytą ( w wieku 3 lat odoptowany - pewnie to jest powodem ) 7. Codziennie gdy chodzę po domu w ciemnościach ( żeby nie obudzić dziecka ) myślę o duchach, chodź żadko mam z tego powodu jakieś..

Leczenie hiperlipidemii w Poznaniu

.. ...artykuł pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * .Kierując się nim osiągnąłem dobre rezultaty i na syałe odżywiam się wg. tej diety.Pozdro. sprawdziłem na sobie,że Hdl wybitnir podwyższa intensywny ruch .Byłem nad morzem i przez 2 tygodnie pływałem 2x dziennie po godzinie.HDL wzrósł mi do..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 25

.. ...rozbiciu na HLD i LDL, trójglicerydy, echo serca. U mnie jest wszystko w porządku i dlatego nie biorę żadnych leków pomimo złego samopoczucia tylko powtarzam sobie w myślach ,,przecież serce masz zdrowe i nic ci się nie stanie,,. Żeby to serce było zdrowe to codziennie spacerujemy, rano..

Nadciśnienie i lek Pritor a ogromny spadek libido

.. ...artykule,,Cholesterol i trójglicerydy * w internecie.Przeczytaj.Ja te zalecenia stosuję .Mój mąz schudł.Odżywia się jak należy[tłuszcze roślinne!! codziennie!!!] sałatki,leczo, ryba po grecku z warzywami,śledzie matjasy w oliwie z oliwek z duszona cebulka,zupa jarzynowa często[gotowana..

Udar mózgu niedokrwienny z sparaliżowaną lewą połową

.. ...artykuł o ,,Cholesterol i trójglicerydy * * - tam jest wszystko napisane.Będzie dobrze.Zobaczysz,tylko lekarzowi powiedz o wiesiołku. Z pewnoscia tak było,że zaprastanie brania leków przeciwzakrzepowych było przyczynatego stanu rzeczy. Andrzeju wiem co przeżywasz, bo mój tata ( 70lat )..

Przepychanie (czyszczenie) żyły szyjnej

.. ...artykuł,,Cholesterol i trójglicerydy * * .Zastosuj tacie dietę obniżającą cholesterol jeśli mu gotujesz.Ja też mam cholesterolowca,,na garnuszku * * i stosuję tę dietę dla wszystkich.Wychodzi na zdrowie wszystkim.MÓj cholesterolowiec ma coraz lepsze wyniki.Codziennie je 2 łyżki otrąb..

Oczyszczenie płuc z toksyn po paleniu papierosów

.. ...artykuł,,Cholesterol i trójglicerydy * * - tam jest opisana ta dieta.Przepisy na mieszanki ziołowe na oczyszczanie organizmu ,które możesz sam zrobić mieszając odpowiednio zioła zakupione w sklepie zielarskim znajdziesz w książce ks.Klimuszki pt.,,Leki z Bożej apteki * * .Dobrze by tez..

Interpretacja wyników badania krwi

.. ...artykuł pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * .Jest najbardziej sensowny.I wydrukuj sobie tabelkę - jak obniżyc cholesterol - co jeść ,czego nie jeść.Codziennie jedz 2 łyżeczki nasion wiesiołka przez kilkanaście dni,przerwa i znów.3x w tyg. duszona cebula[3 - 4 duszone cebule z dodatkiem..

Jak to jest z tymi lekami?

.. ...35 Cholesterol LDL 83 Trójglicerydy 98 CK - kinaza kreatynowa 63 Ciśnienie tętnicze stałe mierzone codziennie w granicach 120/80 Więc jak to jest z tymi lekami ?Po trzech miesiącach ich nieużywania wyniki mam lepsze niż w czasie kiedy zażywałem lekarstwa.Czyżby środki naturalne były..

Kwalifikacja na zabiegi po zawale serca

.. ...artykuł,,cholesterol i trójglicerydy, * . * juz teraz jedz potrawy obnizające cholesterol.Są to na przykład : 2x w tyg. duszona cebulaz ziołami prowansalskimi,posypana posiekanymi 2 zabkami czosnku,ryba po grecku,leczo,pestki ze słonecznika i dyni nieprażone,orzechy.,oliwa z oliwek extra..

Wysokie trójglicerydy i niedoczynność tarczycy

.. ...i ma bardzo wysokie trójglicerydy oprucz tego mam niedoczynność tarczycy jak dojśc do normy z tyi trójglicerydami?? Prosze o Pomoc z góry Dziękuję: ) z trójglicerydami walczy się w ten sam sposób,co z cholesterolem,a więc błonnik[otręby owsiane - 2łyżki dziennie],duże ograniczenie..

Wyniki krwi przy baypasach

.. ...całk. 171 HDL 53 LDL 71 Trójglicerydy 236 PSA całkowity 2,270 Proszę o analizę wyników oraz ewetualną porade jak zmienić wyniki na lepsze. Pozdrawiam trójglicerydy obniża sie tak samo jak cholesterol.Pewnie bierze leki.I stosowac dietę obniżającą cholesterol,codziennie ruch,gimnastyka..

Czy koronografia, stenty są konieczne?

.. ...ważne : przy dużych trójglicerydach : - to ZERO [!!!] alkoholu i schudnięcieCodzennie tłuszcze roslinne [nie tylko olej],jeść 5 posiłków dziennie o ustalonych godzinach.Gdy jemy 5 mniejszych regularnych posiłków [nie obżeramy się i nie podjadamy między posiłkami ] ,to chudniemy.Nie jeść..

Lipemia

.. ...całkowity 250, HDL - 55, Trójglicerydy 920. Z przedostatnich badań tylko całkowity spadł z 420, reszta wyników gorsza. Biorę atrox 40 od 3 miesięcy, ale bardzo lubię piwo i piję codziennie po obiedzie butelke, czy to moze być przyczyną gorszych wyników. Zrzuciłem w tym czasie 2 kg, w..

Cholesterol- interpretacja wyników, podwyższony LDL

.. ...pozdrawiam iza Bardzo ładne trójglicerydy, pozazdrościć. Z cholesterolem nie ma tragedii, nigdy nie ma się jednakowego poziomu, jak codziennie robiłabyś badania to były by inne. Powodami mogą być, stres, branie jakichś leków ( antykoncepcyjne ). Masz nerwicę lub inne lękowe zaburzenia?..

Echo serca

.. ...artykuł pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * S.Gromadzkiego i stosować zawarte tam zalecenia.Kupić nawet używany rowerek treningowy i niech ćwiczy po trochu kilka razy dziennie w miarę możliwości organizmu.Tylko codzienna dawka ruchu,schudnięcie[jeśli jest nadwaga] oraz odpowiednie..

Trójglicerydy - pomocy - Str. 2

.. ...internecie:,,Dieta obniżająca poziom trójglicerydów * * .Tam jest napisane - zero alkoholu i schudnięcie - dwie najważniejsze rzeczy. jesteście niesamowici : ) dzięki : - ) otóż na razie trzymam się dzielnie bo się ostro przestraszyłem. jak miałem ćwiczyć, tak ćwiczę. dieta... no prawie..

Błagam o pomoc..

.. ...internecie pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * autor:S. Gromadzki. i na stałe stosować diete i zioła tam polecane.Znam kilka osób leczących się na cholesterol i miały zchwilowe zaburzenia wzroku i słuchu,zaburzenia równowagi - co jest skutkiem chwilowego niedokrwienia,bo naczynia są..

Interpretacja wyników Biochemia

.. ...Mężczyźni: 35 - 70 mg/dl Trójglicerydy ( triglicerydy ) Wartości referencyjne: 50 - 200 mg/dl Czyli wszystko jest ok - Zdrowa 1 - Teresa ma racje wszystko w normie a najlepsze to wyniki troglicerydow - bardzo niskie a im nizsze tym jeszcze lepsze Nie zgadzam się z Tobą Robert. Patrząc na..

Czy to jest nerwica?

.. ...internecie pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * autor:Sławomir Gromadzki.Zastosuj się do wskazówek tam zawartych.Używaj wyciąg z karczocha ,potem z ogórecznika,oliwę z oliwek ,codziennie otręby ,pestki ze słonecznika,dyni itd...wszystko tam napisane. na tym forum wielokrotnie spotykam..