Trójglicerydy wysoki poziom

Trigly to trójglicerydy?

.. ...140 mg/dl ) to samo co trójglicerydy .Bardzo proszę o informację.Dziękuję z góry. tak ,to wlasnie to oznacza. Triglicerydy TG_C poziom 168 dlaczego taki wysoki jak to leczyc z gory bardzo dziekuje przy jakiej normie taki wynik. Laboratoria podają różne normy. Sam wynik nie jest..

Wąskie naczynia krwionośne oka

.. ...100, HDL masz dobry, trójglicerydy powinny być poniżej 150mg/dl, czyli też jest dobrze, ale należy utrzymywać LDL w miarę jak na najniższym poziomie, nie wykluczone, że Twój lekarz przepisze Ci lekki obniżające jego wartość. Przeanalizuj siebie i dojdziesz dlaczego jest on taki wysoki,..

Wysokie stężenie trójglicerydów poziom 717

.. ...od zawsze mam wysokie trójglicerydy i tylko przepisuja leki na obniżenie cholesterolu a mnie juz wysiada wątroba od leków ,bo uważam z tłuszczami,nie objadam sie...ale mam stresujaca prace,mam niedoczyność tarczycy i sprawy hormonalne jak w tym wieku.../53 lata/pozdrawiam Ulka ja też..

Badanie na cholesterol i trójglicerydy

.. ...wg tabelki natomiast trójglicerydy aż 5,85 mmol/l i jest to wartość 2,5 raza wieksza niż norma. HDL mam 1,16 mmol/l czyli dobrze. LDL niestety nie jest podane - pisze ze nie jest mozliwe oznaczenie z powodu wysokiego poziomu trójglicerydów. co to są te trójglicerydy? czy możliwe to jest..

Wysoki poziom trójglicerydów

.. ...policzeniem )ldl pow 400 trójglicerydy 2538( naprawdę )laborantka powiedziała mi że to bardzo żle co mi może grożic do kogo się udac i czy w moim wieku to nie jest przesada nadmieniam że jestem zawodowym kierowca mało ruchu lubię piwo( oczywiście po pracy i w umiarkowanych ilosciach )nie..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...Dziekuje ; ) witam! trójglicerydy faktycznie są wysokie ale nie aż tak bardzo. ja miałem ostatnio 500 ponad i wiąże to z moim łakomstwem . ja bym się bardziej w Twoim wypadku przejmował cholesterolem bo masz go za duzo. zwlaszcz LDL masz granicznie wysoki a HDL o duzo za mało. Powinno..

Cholesterol a alkohol

.. ...to znacznie podwyższa trójglicerydy ale doraźnie - im więcej pijesz % tym wieksze TG a jak nie pijesz to automatycznie spadek TG. nie wiem dokladnie, może niech się inni wypowiedzą... No i co, nikt nic nie wie? Mój Sz.M. ma wieloletnie leczone nadciśnienie z ustabilizowanym poziomem..

Wysoki cholesterol a 21 lat

.. ...wysokiego cholesterolu, a trójglicerydy na jakim poziomie masz? graniczna wartość całkowitego to 250 mg/dl ale LDL jest za dużo, granica to 155mg/dl,dobrze byłoby do kardiologa udać się dla własnego spokoju pozdr Triglicerynydy wynosza 136 tak wiec tutaj w normie genetycznie chyba nie..

Wysoki cholesterol

.. ...LDL - 205 NORMA{160} i trójglicerydy 95 norma {150} a HDL - 90 norma{75} i powiem CI ,ze ja mam powody do obaw przy takim wysokim poziomie cholesterolu ,gdyz występują u mnie kołatania serca od wysokiego cholesterolu.Wczoraj byłam na wizycie u endokrynologa z wynikami i okazało się,ze..