Troponina norma

Troponina

.. ...wyniki i wyszło mi troponina i <20 norma min 0 max 1 czy to jest zły wynik co mi grozi..

Dodatkowe skurcze - Str. 295

.. ...oznacza immunologia TNT - Troponina T * 0,010 ng/ml norma( 0,01 - 0,037 ) tego mam za mało. A lekarz niestety nic mi nie powiedział tylko ze to tachykardia zatokowa i tyle! DZISIEJSI LEKARZE! okropni. To mogło być z powodu niedoboru potasu. Mogło ale nie musiało. Jaki miałaś puls ?..

Troponina T

.. ...ktorym napisane jest ze troponina T poniżej 0,05.Czy moglby ktos mi pomoc i napisac co to oznacza i z czym to jest zwiazane,byłbym bardzo wdzieczny bo bardzo sie martwie.Z góry dziękuje i pozdrawiam Witaj Troponina jest oznaczana z krwi w przypadku gdy podejrzewa sie uszkodzenie miescia..

Lewa komora serca w dolnych granicach normy i niemowlaka

.. ...wykonanie badania krwi - troponiny i CKMB oraz ekg. Trudno bedzie mi tu przedstawic wynik ekg, nie znam sie na odczycie. A wyniki krwi wyszły nastepująco: troponina < 0.1 ( tu powinno wyjść 0 ) CKMB 31 ( norma jest ponić do 25 ) Jestem pełna obaw. W internecie czytałam o..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 4

.. ...ostry zespół wieńcowy troponino - dodatni, Dostawałem kupe leków, dzis juz biore jeden lek i bede go bral do konca zycia. Ale zycie wyglada normalnie, pracuje fizycznie ( kierowca - magazynier w hurtowni ). Nie ma co narzekać. Tylko zastanawia mnie jedno bo przyszło mi wezwanko na..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 5

.. ...szpitalu i było ok tylko ta troponina - podwyższona. Potem zostałem przeniesiony na normalny oddział i podawano mi tylko ketonal, podobno ma właściwości przeciwzapalne.Po około 5 - 6 dniach troponina wróciła do normy ku zdziwieniu lekarzy.Ja się na tym nie znam,ale oni twierdzili, że..