Troponina wyniki

Troponina

.. ...wyniki i wyszło mi troponina i <20 norma min 0 max 1 czy to jest zły wynik co mi grozi..

CK-MB - Str. 2

.. ...procent ).Ale jesli troponina wyszła ujemna to jest to badanie zdecywanie czulsze w wykrywaniu niedokrwienia! A mozesz opisać mi dokladniej to Twoje badanie krwi? Co masz dokładnie dane? Bo nie potrafię niestety zinterpretować wyników wyrwanych z kontekstu... ale tak poza tym Iza ma..

Oznaczanie troponiny u noworodków

.. ...informacje dotyczące norm troponiny u noworodków. Większość oznaczeń wykonywanych w moim szpitalu przy podejrzeniu zapalenia mięśnia sercowego u nwoworodków jest podwyższona i nie koreluje wyraźnie z CKMB. Czy oznaczanie troponiny jest rzeczywiście przydatne w tym okresie życia, czy nie..

Lewa komora serca w dolnych granicach normy i niemowlaka

.. ...wykonanie badania krwi - troponiny i CKMB oraz ekg. Trudno bedzie mi tu przedstawic wynik ekg, nie znam sie na odczycie. A wyniki krwi wyszły nastepująco: troponina < 0.1 ( tu powinno wyjść 0 ) CKMB 31 ( norma jest ponić do 25 ) Jestem pełna obaw. W internecie czytałam o..

Choroba wieńcowa naczynioskurczowa

.. ...wykazały trochę podwyższoną troponinę 0.297.KCMB 27.0.Pozostałe wyniki badań krwi w granicach normy. W początkowym okresie byłem leczony na typową chorobę wieńcową ( miałem bóle zamostkowe,promieniujące do kończyn górnych,pociłem się,dyskomfort w klatce piersiowej,bóle w nadbrzuszu..

Czy to choroba serca ? A może nerwica. Proszę o pomoc

.. ...morfologia , CRP, RF, Troponina ) wszystko w normie. Byłem na wizycie u kardiologa, ktory zrobił EKG spoczynkowe, osłuchał mnie , sprawdził tętno, obejrzał wyniki i stwierdził, że serce mam zdrowe. Ale ja mam wątpliwości czy na podstawie tych podstawowych badań można wykluczyć chorobę..

Ciagle, nieustajace zawroty glowy

.. ...krew do badania ( na troponinę też ), zrobiono EKG. Wyniki wszystkie w porządku, choć od pięciu lat jestem po bajpasach. Miałem przy sobie wyniki od tamtego czasu, włącznie z prześwietleniem kręgosłupa szyjnego. Mam zwyrodnienia w odcinkach między C2 aż do C5. Według opinii lekarzy i..