Trudności z oddychaniem

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 51

.. ...mikrozatory ( stąd u niej trudności w oddychaniu, które na szczęście minęły – późniejsze badania wykazały, że sytuacja się stabilizuje ). Moja mama jest bardzo aktywną osobą , bardzo chciałaby wrócić do normalnego życia, gdyby nie jedna dolegliwość – ostry piekący..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 179

.. ...lub woltaren.Jeśli mam trudności z oddychaniem,siadam i mocno pochylam się do przodu.Wtedy czuję powietrze.Musisz wypracować sobie jakąś metodę.Ja w każdym razie nie mogę się wtedy absolutnie położyć.Kiedy nie mogę połknąć śliny za każdym razem wypluwam ja w chusteczkę.Nie staram się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 240

.. ...znowu to pieczenie i trudności w oddychaniu! Pomyślałam , że jedyną terapią są Wasze posty.......i zaczełąm czytanie , pomału ustępuje telepanie, ale pieczenie zostało. Bo o ucisku w głowie już nie wspominam bo to jest już codziennością . Jutro idę do lekarza ( internisty ) niech w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 699

.. ...drgawki, ból żołądka, trudności z oddychaniem i bezsenność. Mimo iż z badań wynikało że jestem zdrowa. Teraz te objawy się uspokoiły, ale za to teraz boję się że będę psychiczna:( boję się schizofrenii:( To moja największa obawa. Już nie wiem jak sobie z tym radzić:( Nie potrafię już..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 707

.. ...sie do zawału ( objawy trudności w oddychaniu,cięzkość na klatce piersiowej i straszna słabość ) dobrze,że akurat miałam pod ręką kardiologa ( nigdy na serce nie chorowałam ) odrazu znalazłam sie u niego to znaczy za 20 minut. Nawet prawdę mówiąc cieszyłam sie,że znalazłam przyczynę mej..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 18

.. ...piersiowej, czasem nawet trudności z oddychaniem, boje sie że to coś poważnego ale nie chce iść do lekarza, wkońcu są święta,co powinnam zrobić? za każdym razem jak chodziłam do lekarza słyszałam to samo: trzeba odpoczywać, ale ile moąna jak to nie pomaga? czy powinnam dostać jakieś..

Szybkie tętno - Str. 13

.. ...duże emocje, bo powraca trudność oddychania i ból...ale czy ztym ma coś wspólnego mój puls??? Podpowiedzcie.. dodam, że urodziłam się z zaburzeniami przewodnictwa śródkomorowego... a może to przy tym normalne?? Dodam, że intensywnie leczę się na kręgosłup..mam duże problemy( już się..

Ablacja przez dr. Koźluka - Str. 3

.. ...zimne poty i wymioty, trudności w oddychaniu i trwały coraz dłużej około 2 godzin. Nigdy nie wzywałam karetki tylko czekałam kiedy przejdzie samo. Ciągle miałam wrażenie, że karetka przyjedzie, a mnie już przejdzie i wyjdę na histeryczkę. Aż do ostatniego razu. Pogotowie jak przyjechało..

Niedoczynność tarczycy - Str. 21

.. ...uczucie zimna, czasem trudności z oddychaniem, nerwowość. Podobno przy niedoczynności tarczycy tyje się, ale u mnie jest odwrotnie, bo nie mogę przytyć. Od kilku lat ważę zaledwie 45,46 kg przy wzroście 162 cm. Witam. Jestem tu nowa bo wczesniej brałam udział w forach na temat nerwicy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 30

.. ...zawroty głowy, drżenie, trudności w oddychaniu i wrażenie ze zaraz umre. zostawie dzieci i męża. padne na zawał itp. zmierzylam cisnienie i puls - byly idealne. łyknełam relanium i po 15 min juz bylo super. cały czas czuje cieżar w okolicach mostka, kłucie w klatce piersiowej, plecach...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 161

.. ...słabo, zawroty głowy, trudności w oddychaniu, czasami nawet leci mi krew z nosa, niekiedy serce waliło mi jak oszalałe. Wszyscy mówili mi że jestem oslabiony i ze nie dosypiam. Po jakimś czasie doszły bóle z tyłu głowy. Które mam nadal. Objawy mam nadal po około roku czasu. Czy to też..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca

.. ...głowy, osłabnięcia, trudności z oddychaniem szczególnie gdy kładę sie spać a do tego drgawki ( jakby uczucie zimna ).Nie potrafię sie z tym uporać :( Jestem bardzo młodą osobą i całe życie przede mną ale czasami nie chce mi sie żyć :( ostatnio nie mam chęci do niczego. proszę was bardzo..

Niedobór potasu - Str. 2

.. ...zaburzenia rytmu serca i trudności w oddychaniu. A już dłuższy czas ( od ok. 2 tygodni ) miałam problemy z oddychaniem. Czułam, że brakowało mi powietrza, musiałam co chwilę głęboko nabierać powietrza. Przepisali mi Kaldyum i wypuścili do domu. Po jakim czasie mogę się poczuć normalnie..

Ablacja część II - mam małe tętno ale pracuję ile się da

.. ...w klatce piersiowej, trudności z oddychaniem itp. Zastanawiam się nad tym,że jeśli bym się nie zgodziła, to może ataki same by się uspokoiły??Skoro bywaly już tak rzadko...ale się nie dowiem cd. A dlaczego nie mówiłeś na pielęgniarki - ciocie???:D:D:D Mi nie puścili muzyczki. Ale..

Trudności w oddychaniu, woda w płucach?

.. Witam! Ostatnio nie najlepiej coś mi się je i oddycha.Słyszałam jakie są obiawy wody w płucach i zauważyłam u siebie podobne.Podczas śpiewania ostatnio przeskoczyło mi coś w okolicach serca,teraz jak jem czy piję,nie czuję by pokarm wlatywał do żołądka tylko w stronę mojego płuca,a poza tym przy oddychaniu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 256

.. ...nawet pieczenie, mam trudności z oddychaniem a do tego jeszcze serce wali mi tak mocno, jakby miało mi zaraz wyskoczyć. Strasznie się wszystkim przejmuję i myślę, że to od tego wszystkie te objawy. Mam teraz sesję w szkolę i ciągle się nakręcam egzaminami. Byłam na obserwacji w szpitalu..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy - Str. 2

.. ...bóle jak wszyscy, lęki, trudności z oddychaniem, wrażenie że umieram. Kilku lekarzy stwierdziło u mnie nerwicę, tylko ten jeden popukał się w głowę i powiedział że mogli mnie zabić lekami uspokajającymi ponieważ przy takim ciśnieniu doszło u mnie najprawdopodoniej do niedotlenienia..

Ablacja w CK Anin - Str. 5

.. ...w klatce piersiowej, trudności z oddychaniem. Teraz na zmianę pojawiają mi sie te objawy, co prawda słabiej, ale są. A na lekach przed ablacją ich nie miałam. Ja miałam ablację z powodu dodatkowych skurczy komorowych i czuję się doskonale. Zabieg miałam trzy miesiące temu i wszystkie..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...oklicach, do tego dochodzą trudności w oddychaniu, i ból w mostku jak uciskam palcami, który oduczwam również na plecach, miałam badanie na tarczyce i zostala wykluczona, byłam u laryngologa i jest dobrze, wcześniej z podobnymi objawami miałam neuralgie, ale teraz objawy są troszke inne,..

Brak możliwości złapania oddechu

.. ...bije mi serce i do tego trudności w oddychaniu powodują u mnie zawroty głowy.Czy ktoś z państwa też ma coś takiego jak to się leczy,bo lekarz nie wie od czego to jest.Dostawałam leki na nerwicę a teraz na alergię i nic nie pomogły. spróbuj napić sie w tym momenciezimnej wody około pół..

Kucie w klatce piersiowej, co to może być? - Str. 2

.. ...kucie w okolicy serca i trudności z głębokim oddychaniem, nie wiem co mam robić. to staje się uciążliwe... ja też miewam takie napadające kucia ,czasem jakby ktoś igłą przeszywał .. widzę że wiele osób ma ten problem tez szukałam odpowiedzi i nie nalazłam miałam robione ekg nic nie..

Uszkodzania mózgu przy reanimacji po zawale serca

.. ...silny ból w klatce i trudności w oddychaniu ( była przytomna zarówno jak przyjechało pogotowie jak i ją zabrali ) .. Po odjezdzie karetki razem z ojcem przyszykowaliśmy w domu jej rzeczy toaletowe etc. Przyjechaliśmy na izbę przyjęć ...i lekarze powiedzieli że mama jest w trakcie..

Bajpasy w WAM w Łodzi

.. ...operację, a po operacji miał trudności w oddychaniu, do tego bardzo osłabiony, miał też jadłowstręt i jak patrzyłam na to wszystko to nie mogłam uwierzyć, że w sumie człowiek sam godząć się na coś takiego tak naprawdę wyrządza sobie krzywdę, zanim dojdzie się do siebie, czyli do stanu..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 3

.. ...Serce wali jak szalone trudności w oddychaniu - koszmar. I zawsze se w tedy powtarzam * Zaraz przecież od mj nikt nie umarł na zawał * ale nigdy to nie pomagało gdyż za kilka min tak waliło serducho ze moje myśli wyglądały tak * palisz papierosy, zdefektowałeś sam sobie serce masz zawał..

Mostek mięśniowy nad LAD

.. ...piersiowej, uciski i trudności z oddychaniem w trakcie i po wysiłku. Zażywam cały czas beta - blokery. Te dolegliwości w znacznym stopniu utrudniają mi normalne funkcjonowanie, pracę zawodową, a także życie rodzinne ( chciałabym mieć jeszcze drugie dziecko, ale nie wiem czy w ten sposób..

Poziom jaki reprezentują niektórzy lekarze w Polsce

.. ...zmęczenia, nerwowości i trudności w oddychaniu i zaczęłam odwiedzać kardiologów i przedstawiac im teorię moich problemów. Niestety nie wiedzieli o czym mówię i delegowali mnie do psychiatrów czy psychologów. Muszę tu zaznaczyc że byłam u uznanych kardiologów z tytułami i były to wizyty..

Duszenie się - Str. 36

.. ...klatce piersiowej i trudności w oddychaniu. Raz są lepsze dni, a raz gorsze. Ogólnie do d... Pozdrawiam. Jowita. Jestem i ja,fakt dawno mnie nie bylo.Jestem juz po zabiegu kolana,we wtorek sciagna mi szwy.to juz bedzie 2 tygodnie.Po za tym roznie u mnie z samopoczuciem,ale lekow narazie..

Skaczące cisnienie i nerwica - Str. 2

.. ...zatokami: ciągły katar i trudności w oddychaniu przez nos. Laryngolog stwierdził, że powodem tego jest lek od ciśnienia. I tak od 1.5 roku mam huśtawki leków, które powodują na zmianę zatrzymanie wody w organiźmie lub problemy ze śluzówką. Ostatnio biorę Micardis, po którym mam silne..

USG serca: wiotkie, prolapsowate płatki zastawki mitralnej

.. ...lęku - kołatanie serca, trudności w oddychaniu, potliwość, nudności - typowe objawy... szczerze mówiąc do niedawna byłam przekonana, że to ma bardziej psychologiczne podłoże niż somatyczne, jednak wędrując po Internecie natknęłam się na informację, że takie objawy mogą wiązać się z..

Cholesterol i skaczące ciśnienie

.. ...dzień.Występują wtedy trudności w oddychaniu( niewielkie ). Miałam iść do lekarza, ale święta a u lekarza dużo ludzi, a roboty przedświątecznej mnóstwo. Wstępują też bardzo silne bóle prawego ramienia. Właściwie od sześciu tygodni nie przespałam nocy,pomimo zażywania leków ( ketonal )...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 25

.. ...niewiem.Porostu mam jakieś trudności z oddychaniem, co jakiś czas kłuje mnie w klatce piersiowej tak po samym środku między piersiami ,trzęsę się jak galaretka i strasznie się boję tylko sama nie wiem czego. Już za jakieś 4 godziny przyjedzie wsparcie - może dam radę.Tak bardzo bym..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 420

.. ...i jeśli chodzi o te trudności w oddychaniu to mnie sie wydaje że czasami coś mi blokuje dopływ powietrza do płuc czy ty też tak masz? Krystyno dokładnie mam tak samo z tym oddychaniem tak jakoś dziwnie jakby cos w środku mnie trzymało i nie umiałam wziaść powietrza do płuc. Przed chwila..

Czy to był zawał serca?

.. ...szyi powodujący lęk i trudności z oddychaniem, drętwienie lewej strony, są dni kiedy słabnę( staram się wtedy nic nie robić ) i czuję się cały dzień jakoś niepewnie, a są dni kiedy tylko nocą mam tę duszności i oprócz tego wszystko jest ok., mam dopiero 23 lata czy to mógł być zawał czy..

Czy to naprawde nerwica? aj z lekarzami

.. ...drętwieć nogi i ręce,miałam trudności z oddychaniem, palce zdaniem nauczycielek były bardzo zimne i sine, gdy wylądowałam u pielęgniarki pobrano mi cukier( był niski lecz nie pamiętam ile )serce biło mi bardzo szybko, nadal sie trzęsłam i miałam zimne, sine palce, pomimo tego iż leżałam..

Brak tchu i częste ziewanie

.. ...między występowaniem trudności w oddychaniu a stresem. Objawy te występują u mnie codziennie i nasilają sie z upływem dnia - zwłaszcza ziewanie. Wtedy musze sie położyć odpocząć, w nocy zupełnie tego nie oduczwam. Myślę, że wiekszość lekarzy idzie na łatwiznę sugerując, że to nerwica...

Ból z prawej strony klatki piersiowej w okolicy piersi

.. ...ataku bólu pojawiają się trudności z oddychaniem ( nie mogę do końca nabrać oddechu bo bardziej boli ) muszę poprostu oddychać po woli, a później przestaje. Są dni kiedy wcale nie boli oraz są takie dni kiedy nie wiem gdzie mnie to chwyci. Moja babcia ma jakąś dusznice bolesną i boję..

Lexotan - skutki odstawienia

.. ...hulała po moim ciele. Trudności z oddychaniem, gula w przełyku, ataki paniki i lęk, że umrę stały sie moim udziałem. Doxepin wyciszył mnie, ale nie do końca. Wegetatywne objawy ustały, ale obawa, że coś mi się stanie tliła mi się w głowie. Do tego doszedł lęk przed przebywaniem wsród..

Uczucie duszenia, przedmiotu w gardle

.. ...było. Znajoma miała trudności w przełykaniu i oddychaniu, duszności. Gastrolog wykrył coś w gardle jakby coś było, narośl. Po wycięciu objawy przeszły. Tak więc lepiej opowiedzieć rodzinnemu co i jak i wziąść skierowanie do gastrologa lub kardiologa; - ].Dużo zdrowia życzę Taka małą..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 3

.. ...dodatku wymioty sa i trudności z oddychaniem i połykaniem śliny boje sie ze to nie przejdzie zauwazyłem u siebie że łysieje w 16 roku życia myśle ze coś z tarczyca musi byc u mnie, ciągle ksztusze sie i nie moge przełknąc sliny tylko czuje zgage i mam odruchy wymiotne i ciągłe mdłosci..

Ataki paniki z depersonalizacją - Str. 2

.. ...objawia się poprzez trudności w oddychaniu lub gwałtownym odczuciu narastającej fali goraca. Stan taki trwa przewaznie od kilku do kilkunastu minut. Zapanowanie nad organizmem w takiej sytuacji jest niezwykle trudne, ale można sobie z tym poradzic. Jednym z najnowszych i najbardziej..

Bajpassy i niewydolność płuc

.. ...ok.Ale tata ma olbrzymie trudności w oddychaniu.Rozmowa sprawia mu ból i się denerwuje. Oddycha samodzielnie ale było zagrożenie a może i jest podłączenia go do respiratora.Ma jakiś stan zapalny w organiźmie. Jest już 4 dzień po operacji, leży wciąż na kardiochirurgii.Strasznie się boję..

Niski puls połączony z podwyższonym ciśnieniem

.. ...uczucie braku powietrza ( trudności w oddychaniu ), nudności i drętwienie kończyn. czasem łączy się z tym lekki ból brzucha i rozwolnienie. byłem u kardiologa i po badaniu ( usg, ciśnienie i ekg ) powiedział, że to pewnie z przemęczenia, przepisał mi izoptin i pramolan, które zażywam od..

Ataki paniki, lęki - Str. 5

.. ...w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu, różne skurcze itp. Miałam niedawno robione badania i serce mam raczej zdrowe. Lekarz ( internista ) powiedział, że to nerwica. Od jakiegoś czasu biorę leki na stałe, nieuzależniające, niestety też z niewielkim skutkiem. Czasami tracę już..

Problem z oddychaniem podczas wysiłku fizycznego

.. ...szybkie męczenie się, trudności z oddychaniem, ból za klatką piersiową i wszystko to podczas wysiłku fizycznego( od biegania na lekcjach w - fu po wchodzenie po schodach )...natomiast po wysiłku: drżą mi nogi i ręce, są bardzo słabe, jednak po krótkim czasie wszystko wraca do normy,..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...blada, mam drgawki, trudności w oddychaniu, nie mam apetytu ( do niedawna miałam bulimię, wiec potrafiłam naprawdę bardzo dużo zjeść, a teraz na widok jedzenia mnie mdli i się zmuszam, żeby cokolwiek jeść ). Słyszałam o zatruciu mięsa w Irlandii, ale nie wiem czy to mogłoby być przez to...

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...problemy z koncentracją, trudności z oddychaniem; tak jakbym nie mógł powietrza nabrać * do końca * , na szczęście sypiam już normalnie. Ale brałem leki na nerwobóle i nic nie pomogły. Muszę chyba jeszcze spróbować jakiś ziołowych leków uspokajających. Po pierwsze papierosów nie wolno..

Nagły atak duszności oraz bole brzucha i serca

.. ...klatce piersiowej. Mam trudności z oddychaniem, a każdy ruch potęguje ten ból. Niestety nawet po serii specjalistycznych badań żaden z lekarzy nie jest w stanie stwierdzić co mi dolega. ja mam to samo i nikt nie potrafi mi pomoc. Pierwszy atak mialem jakies dwa miesiace temu i trwaro to..

Złe samopoczucie i problemy z ciśnieniem

.. ...uderzenia, cała się pocę, mam trudności w oddychaniu, zaczyna boleć mnie głowa, ogarnia mnie uczucie lęku. Raz przy takiej okazji zmierzyłam ciśnienie: 140/86. Tętno ok. 90. Niestety kolejne takie samopoczucia przytrafiły mi się ostatnio kilkakrotnie gdy byłam poza domem i nie miałam..

Reanimacja po zawale mięśnia sercowego

.. ...zdrowia się nie poprawiał trudności z oddychaniem się nasiliły do tego doszło drętwienie prawej ręki po godzinie 12 w południe otrzymałem telefon z szpitala że ze względu na pogorszenie stanu zdrowia zostaje przewieziony do innego szpitala na oddział intensywnej opieki medycznej tam..

By-passy - zapalenie płuc i woda w płucu

.. ...to trwało. Nie miał trudności z oddychaniem? No właśnie sam, my przypuszczamy że właśnie dzięki tej nadmiernej potliwości zszedł. Jakoś tydzień po operacji tata zauważył, że bardzo się poci w nocy. Trwało to około 2 tygodnie. Czasem dostawał takiej zadyszki jak dużo chodził. Ale teraz..

Wymioty, ból w plecach i wysokie ciśnienie

.. ...samopoczucie, wymioty, trudności w oddychaniu plus do tego bóle w klatce piersiowej czy plecach ja osobiście bym dzwonił na pogotowie bez pytania o zdanie mamy. Witaj. Nie wiem jak jest w Katowicach ale wiem jak jest w Zabrzu.jesli bardzo niepokoisz sie o mame to tu mozesz sama z mama..

Zapalenie wsierdzia

.. ...masy ciała, słabnięcie, trudności w oddychaniu, bezsilność. W lipcu zeszłego roku przeszła operację plastyki zastawki i dwóch bypassów. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej pisz anderr@wp.pl. pozdrawiam Właściwie to wiele ciekawych informacji na temat zapalenia wsierdzia możesz znaleźc w..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 8

.. ...ataku paniki z powodu trudności w złapaniu tchu. Później, pacjenta uczy się dostrzegania faktu, że doznania cielesne, które zazwyczaj wywołują u niego panikę, są wynikiem nadmiernie intensywnego oddychania. Gdy dochodzi do paniki poza poradnią, chory rozumie już, ŻE CIERPI Z POWODU..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 12

.. ...pocenie. Mogą pojawić się trudności w oddychaniu i bóle w klatce piersiowej. Nerwica lękowa może też przybrać formę fobii, np. lęku wysokości . NERWICOWE REAKCJE POURAZOWE Osoby, które uległy wypadkowi, często po pewnym czasie zaczynają skarżyć się na nawracające bóle i zawroty głowy,..

Dziwne uczucie podczas ziewania

.. ...trudności z oddychaniem gdy przerwe ziew wszystko przechodzi lecz pieczenie zostaje ;/ Wie może ktoś co to może być? przedchwilą wywnioskowałem że także drętwieje mi prawa strona szyi prosze o pomoc .;/..

Wątek dla ludzi cierpiących na nerwicę lękową

.. ...dolegliwości powodujacych trudności w oddychaniu. Od tej pory obsesyjnie myślę o oddychaniu i nie mogę się od tego uwolnić. Leki wszystkie wyrzuciłam, bo to od nich się zaczęło i raczej mi szkodzą niż pomagają. Żyję z tym od 5 miesięcy. I choć jest koszmarnie trudno - pracuję i próbuję..