Trudności z przełykaniem

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 484

.. ...piecze w gardle i macie trudności w przełykaniu??? chyba mnie coś bierze:( No pewnie, jedziemy : ). A Trójki słucham, od zawsze moi rodzice słuchali i jakoś mnie tym zarazili. andrzeju mnie często piecze, nazywam to zgagą:jogurcik, mleczko i przede wszystkim nie nakręcaj sie chłopie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 50

.. ...i nawet mam czasami trudności w przełykaniu i to nawet płynów. Czy ktoś z was ma podobne objawy do mnie ? Aktualnie biorę wapno w kapsułkach i antybiotyk Fromilid. Co wam pomaga przy dusznosciach - napiszcie prosze ? Ostatnio budzę się w nocy bo mam uczucie że mi zamiera serce , siadam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 95

.. ...przeciwnie :/. Co do trudności z przełykaniem - TEŻ TAK MAM. Czuję, jakbym miała coś w przełyku, nie mogę połknąć jedzenia, trzęsą mi się rece i jest mi niedobrze. Mam tak z reguły po * ataku * . A ja muszę jeść, bo mam strasznie szybką przemianę materii, trenuję i muszę mieć * na czym *..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 117

.. ...temu też gula w gardle, trudności z przełykaniem, oraz ścisk w żołądku i zgaga... Matiaga - również ostatnio miałam robione wyniki cholesterolu, przed wizytą u kardiologa, okazało się ku mojemu zdziwieniu ( mam 33 lata ), że jest powyżej normy 5,6 - w czerwcu miałam robiony również i był..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 8

.. ...poczułem przestraszyłem się trudności z przełykaniem od razu poszedłem do lekarz mi przepisał antybiotyk bo mniałę zawalone gardło i cieszyłem sie ze pomoże zapisała mi silny antybiotyk po pierwszym zastosowaniu poczułem ogromną ulgie myślałem ze już mi przechodzi a tu sie po 4 dniach..

Gula w gardle

.. ...ściskanie, duszenie i trudności w przełykaniu śliny. Objawy typowo ustępują w czasie jedzenia, pojawiając się ponownie w okresie między posiłkami. Odwrócenie uwagi pacjenta lub skupienie się chorego na określonej, absorbującej czynności powoduje zazwyczaj chwilowe ustąpienie..

Uczucie duszenia, przedmiotu w gardle

.. ...było. Znajoma miała trudności w przełykaniu i oddychaniu, duszności. Gastrolog wykrył coś w gardle jakby coś było, narośl. Po wycięciu objawy przeszły. Tak więc lepiej opowiedzieć rodzinnemu co i jak i wziąść skierowanie do gastrologa lub kardiologa; - ].Dużo zdrowia życzę Taka małą..