Trzęsące ręka

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 24

.. ...wali, poniżej 100/min. Trzęsą mi się nogi jak schodzę po schodach, zimne dłonie, ból i drętwienie w rękach. Czasem mam wrażenie że nie mam czym oddychać, choc oddycham spokojnie, normalnie ( komuś z Was też się to zdarza? ). Tętno pomiędzy 80 - 100. Ciśnienie, zawsze było jak u..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 844

.. ...szybko kończyła zęba z trzęsącymi rękami. A dziś SUPER. Jak za dawnych czasów. I wiecie moi mili, uważam, że w naszej sytuacji trzeba próbować wszystkiego co się da, żeby pomogło. Tzn. psychologa i metod relaksacji, leków ale tych co nie uzależniają. Nie należy tego odkładać lub..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 81

.. ...Wchodzę do pracy, włączam trzęsącymi się rękami komputer i usułuję pracować. Musisz coś robić, inaczej się wykończysz. Z dnia na dzień będzie lepiej. Naprawdę. zacznij brać magnez, potas, wapń, pij melisę, herbatki ziołowe. Pomoże. Powolutku! I zastanów się skąd ten stan. Spróbuj go..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...wysiłku fizycznym nogi trzęsą mi sie jak galareta było tak że noga głowa ręka podskakiwały same do góry podczas spania czasami palce same się ruszały oczom niewierzyłam najgorsze są wariujace mieśnie cholera 24 na dobe i one nie dają mi spokoju do tego byłlęk boję sie nocy bo nie wiem co..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 3

.. ...niemiłosiernie szybko, ręce się trzęsą... co jest zawał...ratunku umieram? w tak młodym wieku? Setki badań krwi, serca, tysiące róznych specjalistów... diagnoza nerwica lękowa. Ale jak nerwica, co to jest ta nerwica, ja i nerwica oni się na pewno mylą! Z każdym dniem jest coraz gorzej..

Lekarz stwierdził że mam nerwice i powinnam iść do psychologa

.. ...przestałam to robić. A teraz trzęsą mi sie ręce z byle powodu jak sie denerwuje to robie coś nogami ale rękami. Czy to że sie ciełam było powodem że mam nerwice? młoda,zapisz sie na basen,kup sobie rowerek treningowy,można kupić używany nawet za 70 zł,albo w supermarketach jak jest..

15 latka z nerwicą

.. ...przestałam to robić. A teraz trzęsą mi sie ręce z byle powodu jak sie denerwuje to robie coś nogami ale rękami. Czy to że sie ciełam było powodem że mam nerwice? to,że się cięłaś nie spowodowało nerwicy,a odwrotnie.Problem psychologiczny ,jaki miałaś ze sobą spowodował cięcie. mała,siądż..